.

DEN 2.00 -

●ОДГОВАРА НА ГОЛЕМИНАТА на ВРАТОТ на КУЧЕТО од 9,5 ДО 14 ИНЧИШирината е 0,6 инчи, Мерејќи го вратот на вашет�

DEN 1.67 -

Кожа со полно зрно Должина : 14 до 40инчи Ширина : 1инчен Бои : црна, кафеава, тен, розова, бела Месинг плочи Н�

DEN 127.84 -

Лесно се прилагодува должината на јаката од бандана за да одговара на вашите кучиња и издржливата брава

DEN 2.33 -

Поводникот за кучиња бисери е изработен од легура и имитација на бисери, со убава изработка, тој е нежен

DEN 159.84 -

Колардиректна Рефлектирачка Јака За КучињаУлтра издржлива јака за сите големини и раси со широк избор �

DEN 207.84 -

Одликувајќи се со класични обрасци и користење црвени, зелени, жолти и сини бои, носењето на нив ги прави

DEN 2624.00 -

Нов силен, удобен, издржлив и мек материјал Погодно за мали, средни и големи кутриња кучиња, кучињата ќе �

DEN 2.33 -

Има цврста тока за брзо ослободување и карактеристика за заклучување за да се спречи случајно отворање

DEN 246.40 -

Висококвалитетна кожа од европа Прекрасни големи месинг позлатени плочи Силни никел шила и столпчиња Д

DEN 342.88 -

Овој сплитер за поводник е 30" во вкупна должина и 1" широк Живописен и смел, овој прекрасен, полиестерски �

DEN 3.33 -

Одговара на 1623" големина на вратот и е широк 1,5" Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака за ку

DEN 342.88 -

Овој сплитер за поводник е 30" во вкупна должина и 1" широк Живописен и смел, овој прекрасен, полиестерски �

DEN 1.33 -

Издржлив Прстен Од нерѓосувачки челик О За прицврстување на поводник за кучиња е побезбеден од обичнио�

DEN 2.00 -

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 69 инчи и е широка 1 / 2 инчи Оваа јака за мачк�

DEN 0.67 -

Брава Надолу Безбедносен Ремен Куче ЈакаТранспарентен Чешир Мачка Претставува СИТЕ НИЕ СМЕ ЛУТИ ТУКА1 "

DEN 1.67 -

Боути За Миленичиња Карактеристики светки во боја на виножито Вклучува прикачена бела јака Боути За Ми�

DEN 358.24 -

Произведено во САД Сјајна и издржлива достапна во истата јака Прекрасни редови кристали за да ја компл�

DEN 3.00 -

Медиум со големина одговара на кучиња со врат од 14 инчи Овој празничен црвен, бел и розов додаток за кучи

DEN 2.00 -

Дизајн на моден стил, вашето домашно милениче е кул Елаборирана ткаенина, лесна за перење Карактеристик

DEN 2.00 -

Персонализирана симпатична јака : дали потребата е девојче или момче од кученца, женски или машко кучињ�

DEN 2.33 -

Оваа јака за кучиња има убави, оригинални уметнички дела и издржливи компоненти Јаката е изработена од �

DEN 369.60 -

Одговара на 812" големина на вратот и е широк 1 / 2 инчи Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака

DEN 2995.20 -

Дизајн на моден стил, вашето бебешко милениче е кул Елаборирана ткаенина, лесна за миење Карактеристики

DEN 4085.76 -

Известување : 1 Секоја машна е рачно зашиена и прикачена на јаката користејќи еластичен ремен ткаенина :

DEN 252.64 -

Дпрстенот на јаката е издржлив и може да се закачи со поводник за кучиња при излегување Мека и издржлива

DEN 111.84 -

Материјал : мек памук Мала големина : 553737см Погоден за обем на вратот на домашно милениче од 22 до 38 см...

DEN 203.04 -

Целосна Ширина Еднострано Печатење 100% Полиестер Умерена Мекост На Ткаенина, Мала Еластична, Удобна И Ди

DEN 1.33 -

9x30 во, погоден за мачки од сите големини и кучиња со мали, средни, големи, екстра големи големини, вклучув

DEN 2.33 -

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 69 инчи и е широка 1 / 2 инчи Оваа јака за мачк�

DEN 1.33 -

Ние нудиме четири јака со различна големина за мали средни големи кучиња, ве молиме измерете ја големин�

DEN 1.67 -

Направено во САД Достапни во нашите дизајнерски ткаенини како што се миничетрон, Дамаск, Хундс Заб, Полк

DEN 412.96 -

Јака за кучиња на токавикот на седиштето наутичка starвезда црна / бела / мулти боја 1,5 "ширина се вклопув�

DEN 1363.20 -

Додадете 2" од мерењата на вашето домашно милениче и изберете соодветна најголема големина...

DEN 400.00 -

Одговара на 1318" големина на вратот и е широк 1,5" Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака за ку

DEN 2.00 -

Мерења22" х 30" х 25" Дрвена Рамка и 28" х 24 " Капак На Перницата Куќа за вашите прекрасни пријатели животни...

DEN 319.84 -

Дпрстените се заваруваат за јачина и издржливост Лесно за чистење : Рачно миење со вода и благ сапун Јак�

DEN 1.67 -

полиестер Направени во САД или увезени Материјал : Направено од полиестер, мека и удобна Дизајн : Бандан�

DEN 0.33 -

Бандана има ултра мекост и дишење, ефикасно заштитувајќи ја косата на кожата на кученцето Удобниот диза

DEN 2.33 -

Овој сплитер за поводник е 30" во вкупна должина и 1" широк Живописен и смел, овој прекрасен, полиестерски �

DEN 0.67 -

Вратот 12 "16", Ширина 5 / 8", Големина Мала; Јаката не се протега, ве молиме проверете дали оставате само 2 прс�