.

.

Попуст
12 Боја Боја Ајлајнер Пенкало Водоотпорен Сунѓер Мека Глава Спиење Свилена Буба Пенкало Брзо Сушење Црн Ајлајнер Течна Природна Боја Трајна Убавина Шминка не Бледн

12 Боја Боја Ајлајнер Пенкало Водоотпорен Сунѓер Мека Глава Спиење Свилена Буба Пенкало Брзо Сушење Црн Ајлајнер Течна Природна

DEN 0.67

Износот
Залиха

Ако Имате Било Какви Прашања. Ве Молиме Контактирајте Не На Време, Ние Ќе Ви Служиме 24 Часа На Ден. Облоги За Очи За Жени : Овие Пенкала За Ајлајнер Можат Да Ви Дадат Разновидна Модерна Шминка, Да Ја Покажат Вашата Личност И Можат Да Ви Го Покажат Различното Во Животот. Нанесете Го Нашиот Ајлајнер Со Долго носење Наутро, Ќе Трае Цел Ден, Ќе Откриете дека Вашата Шминка За Очи Е Чиста Како Што Беше Десет Часа. Може Да Се Даде На Неа, Мајка, Девојка, Сопруга Како Уникатен Подарок. Тоа е Најдобриот Подарок За Шминка за Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Божиќ, Годишнината и Роденденот. ®Костум За Сите Прилики, Совршен За Многу Прилики, Како Што Се Секојдневно Работење, Ноќта На Вештерките, Свадба, Роденденска Забава, Козметичко Шоу, Шоу Во Живо И Забава За Танцување. 12 Боја Боја Ајлајнер Пенкало Водоотпорен Сунѓер Мека Глава За Спиење Свилено Пенкало Брзо Сушење Црн Ајлајнер Течна Природна Боја Трајна Шминка За Убавина не Избледува 1мл Острилка За Моливи Метал12 боја молив за очи пенкало водоотпорен сунѓер мека глава за спиење свилено пенкало брзо сушење црн ајлајнер течна природна боја трајна шминка за убавина не бледне 1млматеријал : пластикабојка : Како Што Покажува Сликата, (Поради Разликата Помеѓу Различните Монитори, Сликата Може Да Има Мала Разлика Во Бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 10gpackage големина : 14x1, 5x1cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 255.04

Јордана 12 Час Направен Да Трае Течен Молив За Ајлајнер, Црна Точка Црно Интензивна исплата во боја...

DEN 2.67

Мултифункционален Козметички ПенкалоМалку Молив! Може Да Се Користи И Во Исто Време Со Различни Пенкал�

DEN 2.67

боја сјај око молив сенка стап металик треперлива сенка за очи долготраен интензивен висок сјај бисерн�

DEN 31.84

Чувајте го цел ден е долготраен Не само што е лесен за употреба, туку алатката работи добро! Кривата на с�

DEN 2.33

Мазна текстура и без згрутчување, ајлајнерот непречено се лизга над очите за интензивна боја Не грижете

DEN 1.67

Засили ја играта со ајлајнер со нашите Богати, Живописни Пигментирани Бои Долготрајни И Отпорни На Вода

DEN 107.04

●Материјал● : алатката За Помош за ајлајнер За Повеќекратна Употреба е изработена од силиконски матер

DEN 420.80

Карактеристики На Свилен Течен Ајлајнер дАП и дополнителна фина четка за да нацртате прецизна линија б�

DEN 2.67

Природно Веган Сертифициран Суровост Слободен Глутен Слободен Нафта Слободен Токсин Слободен...

DEN 639.84

Ултра фината, но богата боја непречено се лизга за да создаде дефиниција со природен изглед што е можно �

DEN 3.00

Пигментиран Ајлајнер : Високо пигментирани и долготрајни бои, мазни за допир и даваат совршен изглед на

DEN 0.67

Мултифункционално Пенкало За ШминкаМалку Молив! Мултиталентиран Тенџере! Може Да Се Користи Не Како Ај�