.

.

Попуст
2 пакувања со тешка должност пила коњски преклопувачки нозе со пиво 275 фунти капацитет

2 пакувања со тешка должност пила коњски преклопувачки нозе со пиво 275 фунти капацитет

DEN 799.68

Износот
Залиха

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет направен од челик со тешки челици, здрав и траен капацитет на максимална тежина може да достигне 275 фунти за секој преносен за својата карактеристика за преклопување. Заштеда на простор Брзо и лесно поставување на игла за прицврстување, преклопете го погодноста цврста прашкаста завршница на палто, продадено во пар. Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет направен од челик со тешки челици, здрав и траен капацитет на максимална тежина може да достигне 275 фунти за секој преносен за својата карактеристика за преклопување. Заштеда на простор Брзо и лесно поставување на игла за прицврстување, преклопете го погодноста цврста прашкаста завршница на палто, продадено во пар. 2 пакувања со тешки пила за нозе за преклопување на коњи од челик со пиво 275 фунти Опис на капацитетот : Ова е нашиот 2 пакет со тешки пила. Нема ништо попогодно од мала тежина, набиен коњ. Овој коњ на пилата е доволно издржлив за да се справи со најтешката работа, но сепак погодно се склопува и складира скоро каде било. Тешка, солидна и лесна за употреба, со карактеристиките што ви се потребни за да ја завршите работата брзо и ефикасно. Преносна практичност на работилницата, со сигурност на работните места. Со функцијата за преклопување, можете да го однесете кога не ја користите, што ќе го зачува вашиот работен простор. Не двоумете се, само купете еден сет! Спецификации : Боја : Црн и жолт материјал : капацитет на челична тежина за секоја : 275 фунти нето тежина за секоја : 8,7 bs Отворена големина : 39 "x 19" x 31 "(LXWXH) Големина на преклопување : 39" x 4 "x1.5" (Lxwxh) Пакет вклучува : 2 x пила коњ.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 932.80

【Нова надградена верзија!】 Двојна слој водоотпорна структура и дизајн на запечатени школки обезбедув�

DEN 0.67

Само извлечете ја заградата на задниот дел и можете да гледате преземени филмови во авионот Покрај тоа,

DEN 1.00

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 572.80

Мултифункционално : Телефонскиот прстен ви овозможува цврсто да го држите вашиот уред додека зборувате

DEN 3.00

Центарот за брзопојавување на центарот обезбедува брзо монтирање до и од Hyper Station QR и навојно ниво од 5 / 8

DEN 1126.40

Големина на екранот : 12 " Применлив модел : Општ Материјал : акрилни леќи + ABS школка Применлив мобилен тел�

DEN 92.80

Капацитет : 1 GB Тип на меморија : DDR2 SDRAM SO DIMM 200 PIN Тип на надградба : генерички AA533 D2 S3 / 1 GB е 1 GB DDR2 SDRAM 533 MHz / PC242

DEN 808.00

Овој стилски телефонски прстен има голем отвор што е погоден и за мажи и за жени Совршено за гледање фил�

DEN 175.84

Лесно за работа : Оваа монтажа на таблет автомобил има рака може да се прилагоди 190 степени и повеќе агли,

DEN 424.00

Поддржува многу различни телефони и може да работи со школка за мобилни телефони Лесен за употреба, сам�

DEN 199.84

Направено од трајна лесна легура на лесен цинк Поради неговиот универзален дизајн, овој телефонски прс�

DEN 267.04

Направени во САД или увезени пластика Материјал : Овој смешен држач за мобилни телефони што може да се п�

DEN 2.67

Преклопување и прилагодлив : штандот на мобилниот телефон може да се прилагоди, лесно да се прошири во в�

DEN 1.67

Им давате подарок што е навистина еденодеден вид насоки : ✔ Опфатете цврсто на задниот дел од вашиот чис

DEN 2.67

држач за таблети за биро.Пара таблета Пара автомат : Исклучителна изработка, разумна структура, професи�