.

.

Попуст
2015 година на Омаха Бура Часери Крис Двајер #28 Игра користеше црна маичка BTBNC Patch - Игра користена МЛБ дресови

2015 година на Омаха Бура Часери Крис Двајер 28 Игра користеше црна маичка BTBNC Patch - Игра користена МЛБ дресови

DEN 3135.84

Износот
Залиха

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Игра користена дресови на MLB. 2015 година, Часери за невреме во Омаха, Крис Двајер #28 игра користена црна маичка BTBNC лепенка Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, холограмот нема да биде вклучен во меморијалите на Крис Дјуер. Канзас Сити Ројалс меморија.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.67

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Непотпишани Нфл Игра К�

DEN 2623.84

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; Непотпишана игра в�

DEN 783.20

Кул и удобна маица и капа Капа со прилагодливо затворање на затворање на велкро Величествени комбо капа

DEN 177.76

Материјал : Полиестер, ткаенина : Мешунки Зашиено лого на предните гради Зашиено лого на предните гради.4

DEN 207.84

100% полиестер Увезени Затворање на копчињата Машинско миење Единствениот ефект на градиент, изработен о

DEN 0.33

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Автограм Нхл Дресови...

DEN 2.00

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Млб Игра Користи Дресо�

DEN 1.67

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Игра Користи МЛБ Дресо�

DEN 0.67

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Непотпишани Нфл Игра К�

DEN 431.84

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен Категорија; MLB игра користеше д�