.

.

Попуст
Aimsilia Women'sенски лесни хеланки тренингот јога панталони задникот кревајќи висока половината за контрола на стомакот на стомакот

Aimsilia Women'sенски лесни хеланки тренингот јога панталони задникот кревајќи висока половината за контрола на стомакот на

DEN 1.67

Износот
Залиха

Контролните карактеристики на стомакот помагаат да се затегнете маснотиите на половината, ефикасно да ги преобличи абдоменот, половината, совршено контурирање на кривините и рационализирање на вашата форма. Анти -целулитни хеланки со контрола на стомакот подобро го покриваат стомакот ефикасно и ве прават да изгледате тенок, совршено прикажете ги кривините. Кога вежбате, овие панталони обезбедуваат максимална удобност и мобилност, зајакнувајќи го вашето искуство и ефикасност. Може да се користи и како подарок. Дизајнот на контурата на насмевката на двата задник ве прави повеќе секси. Aimsilia Беспрекорна висока половината атлетска плима, панталони јога панталони, секси лифти за задникот, истуркајте текстурирани хеланки за жени, хеланки на затегнување на задник одат од S во XL со својата супер затегната ткаенина што ви ја гушка половината и оди сè до вашите глуждови. ✅ Промиум материјал Овие хеланки на јога имаат четиристрана ткаенина за истегнување која нуди максимална удобност, поддршка за компресија и дишење. Одреден степен на компресија во нозете ја зголемува силата на мускулите и им помага на мускулите да се опорават брзо по вежбањето!. Поголеми известување и топло услуга - Почитуван клиент, бидете внимателни! Нашата големина е различна од. Погледнете ја табелата за димензија во сликата на производот лево за да ја пронајдете вашата совршена големина. Панталоните за јога на задниот дел не се нудат вкупно покритие додека се наведнуваат, сквотираат и креваат, повеќе не се грижат за видливи гаќички. Дизајнот на решетката на задник и двете страни на хулахопките, подигнати и помодерни. И лесно се совпаѓа со сите видови елеци, маици, врвови на култури и јакна.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 319.84

Ве молиме внимателно погледнете ја нашата детална табела со големини на левата слика пред да ја купите..

DEN 319.68

80% најлон, 20% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машински миење и миење на рацете 【Heigh Heapist Heapings :

DEN 1476.96

87% Најлон, 13% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Дизајниран за подигнување, ваја�

DEN 2.00

85% рециклиран полиестер, 15% еластан Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Chupsенски хулахопки �

DEN 2.67

100% синтетички Увезени Затворање на влечење Само миење на рацете Увезени Рибок е глобален бренд инспири�

DEN 3.00

Погодно за сите типови на тело! Пар со маици или станови мора да биде многу прекрасно Најдобри подароци �

DEN 2.67

90% Полиестер, 10% Спандекс Произведено во САД Или Увезено Големина : Повеќе големини за да изберете ОД : S,M,L

DEN 384.00

Обезбедете најудобна спортска облека Создадете позитивен и здрав спортски начин на живот Добредојдовт

DEN 1.33

Quoffortuble France ® долните облеки Се Супер меки и ве одржуваат меки цел ден Псж подарок за Жени Панталоните се

DEN 0.33

100% Спандекс Еластично затворање Машинско Перење материјал XS / S / M / L / XL / 2 XL / 3 XL.ве Молиме проверете ја та�

DEN 47.84

Доволно дебел и сквотен доказ 2 Панталони со сите наменивисококвалитетните јога панталони се достапни �

DEN 2.33

??? Добредојдовте на нашата ??? 【Забелешка ? Ве молиме внимателно споредете Ја Табелата Со Големини пред д

DEN 2.00

88% полиестер, 12% спандекс Увезени Еластично затворање Машинско миење Надградба на 4насочно ткаенина за и

DEN 207.84

83% полиестер + 17% спандекс Увезени Затворање на копчињата Материјал за хеланки на Капри : 83% полиестер + 17%

DEN 351.84

80% полиамид, 20% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Чувајте совршена форма : женски дизајн линии к�

DEN 384.00

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 56% Памук / 37% Модален / 7% Спандекс Уве�

DEN 1.67

Јога панталони за жени плус големина јога панталони за жени со висока половината јога панталони за жени

DEN 1.33

92% Полиестер, 8% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење НАЈГОЛЕМ ТРЕСОК ЗА ДОЛАРОТ4 п�