.

.

Попуст
Акварел Череп Цвеќиња Печати Палто Решетката Ѕид Монтирање, Влезот Палто Решетката со 4 Кука За Капут Шапка Чанта Облека Бања Влезот Дневна Соба

Акварел Череп Цвеќиња Печати Палто Решетката Ѕид Монтирање, Влезот Палто Решетката со 4 Кука За Капут Шапка Чанта Облека Бања

DEN 2.67

Износот
Залиха

Може да создаде повеќе простор за складирање за да ги обесувате секојдневните потреби. Повеќе не треба да го наоѓате она што го сакате во куп облека. Функција : Се Користи за закачување палта, капи, ранци, шалови, чанти, јакни, клучеви, каишки за миленичиња итн.Ве молиме држете го на мазна стаклена површина или врзан ѕид ќе биде поцврст.Тежина на лежиштето 2кг, во случај 3м лепилото на грбот да не е доволно силно.Направете ги вашите предмети јасни на прв поглед. Апликација : лавици за Палто ѕиден држач за висечки палта, капи, ранци, шалови, чанти, јакни, клучеви, поводници за миленичиња и многу повеќе. Заштедете Простор За Складирање : Решетката за палто монтирана На Ѕид со куки ги прави вашите работи јасни на прв поглед. - Нашето верување е дека интересот на нашите клиенти е на прво место.Направете ги вашите предмети јасни на прв поглед. Лесно За Инсталирање : лесно можете сами да го инсталирате на која било локација.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.00

Ве молиме оставете ја храната назад бидејќи ги цениме коментарите на сите наши клиенти Ве молиме оставе

DEN 1454.40

Апликација : лавици за Палто ѕиден држач за висечки палта, капи, ранци, шалови, чанти, јакни, клучеви, пово

DEN 441.60

An нерамна површина може да ја направи ѕидната кука лесно да падне Нашето верување е дека интересот на н�

DEN 1.00

смола КУКИ ЗА ОБЛЕКА Произведени со врвен материјал со силна пластичност КУКИ ЗА БАЊАРКА користи Куки З

DEN 296.64

Совршен ѕид кука за дома, канцеларија, кафуле, ДЕТСКИ ЅИДНИ КУКИ висечки палта, капи, чанти и крпи, кои мо�

DEN 2.67

Тежина : 165гр; (издржлив во употреба) Содржина На Пакетот : 8 х Гардероба (најнова технологија) Куки Име на �

DEN 255.84

Убаво закачување За Бејзбол Капи, зимски Палта, Јакни, Шалови, Чанти, Чадор, Ремени, Ранци, Наметка, за реш

DEN 3.33

[Карактеристики] Нашите Куки За Бохо Пешкири Со Завртки се Отпорни На ' рѓа, Еднократно, Отпорни на Масло,

DEN 3.00

Заштеда На Простор За складирање Бесплатно Прилагодување : Ако имате шема што ви се допаѓа, можете да ме

DEN 2.00

Не само што може да биде кука, туку може да биде и убава декорација или колекција за вас Финиот занает ја

DEN 2.00

Отстранете го заштитниот слој на задната лента од 3 метри Материјал : Калено филм, пдф МДФ, железо.Држете

DEN 2.67

Многу практичен и лесен за употреба Добар квалитет и сигурен материјал, не е лесен за кршење, долг работ�

DEN 3.33

[Карактеристики] Нашите Тешки Куки за Тешки Работи Се Отпорни на ' рѓа, Еднократно, Отпорни на Масло, Вод�

DEN 200.00

Материјал : АБС шамија закачалки.декоративни ѕидни куки дизајнот за заштеда на простор, вашиот дом пове

DEN 1.33

Повеќе не треба да го наоѓате она што го сакате во куп облека Материјал : Калено филм, пдф МДФ, железо...

DEN 0.67

Ние сме убедени во нашите самолепливи производи за куки Само излупете го задниот филм и залепете го...

DEN 2.67

Синтетички материјал Декоративен Држач За Клучеви : овој декор е погоден за ѕид внатрешен и надворешен �