.

.

Попуст
АЛАЈА 5х5 ХД Чипка Затворање Перики Човечка Коса Претходно Откинати 5х5 Директно Чипка Предни Перики Човечка Коса За Жени Без Лепак Човечка Коса Перики Со Бебешка Ко

АЛАЈА 5х5 ХД Чипка Затворање Перики Човечка Коса Претходно Откинати 5х5 Директно Чипка Предни Перики Човечка Коса За Жени Без

DEN 2.33

Износот
Залиха

5х5 ХД Чипка Затворање Перики Човечка Коса Материјал : 100% Необработена Бразилска Девица човечка коса, Исечена Само Од Млади Здрави Донатори, Чистата Синтетичка коса ќе покаже црн чад и ќе биде леплива топка по горењето. П3 : Како да ја чешлате периката?. А3 : Кога Ќе треба Да ги чешлате Периките За Затворање Човечка Коса, бидете Нежно. Не користете обични четки, високо се препорачуваат Чешел Со Широк заб. Прво четкајте ја косата, потоа средниот дел, потоа горниот дел, ефикасно ќе го намали заплеткувањето и пролевањето.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.67

Долга брановидна црна синтетичка перика, фенси перика за облекување Периката има мрежеста капа што диш�

DEN 1.00

100% Непреработена Девствена Бразилска Човечка Коса, 1б / 30 и здрава, без пролевање и заплеткување, може да

DEN 2.00

име на продавачот : Дајун, 100% Европска Девствена Човечка Коса, 22 инчи Должината на косата е испружена дол

DEN 1425.60

Материјал за коса : 100% Бразилска Вистинска Човечка Коса 13х4 Чипка Фронтални Перики со Бебешка Коса 150% Гу�

DEN 2.33

претходно извадена линија на косата.елегантен и уреден бебешка коса наоколу мали Коса Изветвени јазли,

DEN 9247.84

Брза инсталација од перика без лепак Претходно изветвени јазли чипка предна перика невидлива за корени

DEN 1.00

●Црна Перика Со Тресне● : вистинска човечка коса кратки боб перики,најквалитетна девствена коса, мека �

DEN 3.00

100% висококвалитетна коса од перика, синтетички влакна отпорни на топлина Функција : може да се користи з

DEN 3.00

Метод на производство : Половина машина направена, половина рака врзана 100% необработена бразилска пери�

DEN 1.33

Ние сме посветени на обезбедување на клиенти со висококвалитетни производи и квалитетни услуги...

DEN 2.67

Мека HD Транспарентен Чипка 5 " Длабока Разделба Целосно Претходно Искубена Линија За Коса И Бакенбарди...