.

.

Попуст
Алоха Дизајни - Алоха Шапка Со Шарени Хавајски Алоха Хибискус Печатење За Вашата Плажа-Базен Ден Плус Ќе Добиете 1 Алоха Налепница

Алоха Дизајни - Алоха Шапка Со Шарени Хавајски Алоха Хибискус Печатење За Вашата Плажа-Базен Ден Плус Ќе Добиете 1 Алоха Налепница

DEN 1.33

Износот
Залиха

① Додадете Островска Атмосфера 1 Налепницата Алоха Доаѓа со Вашата Капа На Хаваи - налепницата Алоха е голема (5 х 4") налепница што можете да ја поставите насекаде каде што ви треба Малку Алоха или да го персонализирате прозорецот на ВАШИОТ ТЕРЕНЕЦ, автомобил или да го напикате во аголот на вашето огледало за суета за забава на забавата во луау! Духот На Алоха-Додадете прскање на хавајски декор со оваа светла Налепница За Подароци Алоха со прекрасен цвет од хибискус со зборот "Алоха" во живописни бои! Земете ја вашата хавајска Капа и налепница денес. Миење Раце Само. Нашите дизајни на предната регистарска табличка ќе ги полудат вашите пријатели кога конечно ќе го одвиткаат овој украс од алоха. Залепете ја оваа голема налепница (5 х 4") на вашиот лаптоп или багаж, персонализирајте го прозорецот на ВАШИОТ ТЕРЕНЕЦ, автомобил или камион или напикајте го во аголот на вашето огледало за суета за да додадете Атмосфера На Островот во вашиот простор. Оваа домашна слика Во Охана е за секој што сака хаваи, Мауи, Кауаи, Оаху, Ваикики, Северен Брег, Охана или некој на кој му треба Само Малку Алоха Дух во нивниот живот. Оваа Алоха Охана Махало Хавајска Капа со кофа со цвеќиња од хибискус е цврста што може да се носи преклопена нагоре или надолу во различни стилови додека сеуште ја одржува својата форма. Печатени со страст На Алоха, Хаваи Охана и Махало, овие капи Од Алоха се совршени за да го внесат олицетворението на духот Алоха директно во вашиот живот, дом, забава Алоха или Луау. Слично на вистинскиот хавајски дух, оваа врамена ѕидна уметност од нашата колекција Алоха е совршена како хавајски подароци, подароци за новини, подароци од алоха и подароци на островјаните за секоја пригода. Со живописни големи букви Од Алоха украсени со живописни цвеќиња од хибискус, оваа ѕидна уметност за украсување на домот е одличен начин да им дадете топло добредојде на вашите гости.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.00

100% памук Увезени Затворање на врвка Машинско Перење Една Големина, Возрасни Одговара Летна Крема За Сон

DEN 1032.80

100% Полиестер Увезени Затворање на повлекување Миење Раце Само Печатени логото дизајн Рециклиран Најло�

DEN 0.33

Компанијата ја освои титулата "Почесен Трговец" " на повеќе платформи и помина СЕ сертификација, сертифи

DEN 303.84

100% памук Затворање на бравата 100% Памук Неструктурирани Мека Круна НискоФитинг Зашиен Преден Панел без �

DEN 2.67

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 0.67

80% Акрилик, 20% Волна Предвремено затворање Миење Раце Само Структурирана Круна Со Зелена Подвизорска Ра�

DEN 191.68

ПРАКТИЧНИ РАБОТНИ КАПАЧИЊА : Буфантните капи со копчиња од двете страни се дизајнирани да ги постават р�

DEN 95.84

100% Полиестер Увезени Затворање на кука и Јамка Миење Раце Само ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Висококвалитетен Удобен

DEN 635.20

Затворање на бравата Оваа меки кофа шапка веднаш вашиот изглед, што го прави повеќе шик и модерен, и рабо

DEN 1.67

Име на производот : бејзбол капа Исклучителна изработка, рачно изработен дизајн Ткаенината е удобна, ме�

DEN 1.33

Поли, Спандекс Опремено затворање Ултралесна Поли / Спандекс Конструкција За Лесни Перформанси Изглед

DEN 2.33

86% Полиестер, 14% Спандекс Увезени Затворање на повлекување Миење Раце Само Технологијата најк Аеробил к�

DEN 3.33

100% памук Увезени Опремено затворање 100% Памучна Твила Младинска Големина : Одговара на големината на гла