.

.

Попуст
Аугенстерн Јога Ќебе Акварел-Еднорог-Цветни Јога Пешкир Јога Мат Пешкир

Аугенстерн Јога Ќебе Акварел-Еднорог-Цветни Јога Пешкир Јога Мат Пешкир

DEN 1.33

Износот
Залиха

Со површина од велур и силиконски грб,одлично се апсорбира, стисокот на задниот дел од него добро се држи до вашата јога подлога. Преклопен, доаѓа со торбичка за складирање, лесен и лесен за носење. се преклопува многу мало што го прави многу погодно за пакување во вашата торба за вежбање. Оваа крпа е одлична и не се лизга на подлогата и не се лизгате на неа. Го прави часот по јога многу попријатен. Совршен за топла или редовна јога. Дава убаво пријатно чувство кога лежите на него. Тоа е неверојатна надградба на вашата јога пракса. Со површина од велур и силиконски грб,одлично се апсорбира, стисокот на задниот дел од него добро се држи до вашата јога подлога. Преклопен, доаѓа со торбичка за складирање, лесен и лесен за носење. се преклопува многу мало што го прави многу погодно за пакување во вашата торба за вежбање. Оваа крпа е одлична и не се лизга на подлогата и не се лизгате на неа. Го прави часот по јога многу попријатен. Совршен за топла или редовна јога. Дава убаво пријатно чувство кога лежите на него. Тоа е неверојатна надградба на вашата јога пракса. Со површина од велур и силиконски грб,одлично се апсорбира, стисокот на задниот дел од него добро се држи до вашата јога подлога. Преклопен, доаѓа со торбичка за складирање, лесен и лесен за носење. се преклопува многу мало што го прави многу погодно за пакување во вашата торба за вежбање. Оваа крпа е одлична и не се лизга на подлогата и не се лизгате на неа. Го прави часот по јога многу попријатен. Совршен за топла или редовна јога. Дава убаво пријатно чувство кога лежите на него. Тоа е неверојатна надградба на вашата јога пракса.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.67

Јога Фитнес Медитација Бикрам Пилатес Сите други вежби за подот Мерења ширина 25 инчи x 70 инчи долги...

DEN 128.00

Услуга : Ако го добиете производот не е задоволен, ве молиме контактирајте не, ние ќе ви дадеме задоволит

DEN 1308.80

❥ Материјал За Јога Пешкир : Суперфини Влакна Материјалот е Сигурен ❥ Теретана Крпи Карактеристики : Ме

DEN 270.40

Со површина на велур и силиконски грб, се апсорбира одлично, грипите на задниот дел од неа добро се држи �

DEN 3.33

Микрофибер БОИ : Повеќе избор на бои што одговараат на вашата торба, клупски сет и вашиот омилен тим : РОЗ

DEN 1.67

УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Крпата Од Микрофибер Од Класата Спуџ по Алпски Иновации е единствена ткаенина за леќи

DEN 737.60

Со површина на велур и силиконски грб, се апсорбира одлично, грипите на задниот дел од неа добро се држи �

DEN 159.84

Оваа крпа за туширање е со вистинска големина и е многу удобна и едноставна за употреба...

DEN 1470.40

Карактеристика : Правоаголна форма; се Користи за брзо отстранување на отпечатоци од прсти, прашина и д

DEN 536.00

Комплет За Фитнес Крпи : ќе добиете 10 парчиња сиви крпи за пот во салата, кои не само што можат да ја исуша

DEN 1278.40

Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, керамички чаши и садови , украси на ѕ�

DEN 479.84

Јога Фитнес Медитација Бикрам Пилатес Сите други вежби за подот Мерења ширина 25 инчи x 70 инчи долги...

DEN 1219.20

Јога Фитнес Медитација Бикрам Пилатес Сите други вежби за подот Мерења ширина 25 инчи x 70 инчи долги...

DEN 1.33

; Продадени за 5 во собата. Еднократно и долготрајно.Материјал : Перење и Еднократно напредно специјално