.

.

Попуст
БАЛЕФ Женски Одблесок Хеланки, Трендовски Кросовер Јога Панталони, Обичен Тренинг Со Висок Струк Долни Хеланки Со Џебови

БАЛЕФ Женски Одблесок Хеланки, Трендовски Кросовер Јога Панталони, Обичен Тренинг Со Висок Струк Долни Хеланки Со Џебови

DEN 463.84

Износот
Залиха

87% Полиестер, 13% Спандекс. Повлечете го затворањето. 2 Вметни верзии : 29" инсем одговара на жените 5'1"-5'5", 32" инсем одговара на жените 5 ' 5 " -6 '1". Не-видете Преку Ткаенина : Изработена од мека, 4-насочна истегнување, удобна ткаенина, ви дава неограничено движење и ви обезбедува целодневна удобност. V Крст Половината : Овие одблесокот хеланки Со V-форма половината, што го прави повеќе секси, ласкави и стилски. Толку симпатична и модерна!. 2 Странични Џебови : Длабоките џебови ви даваат доволно простор да скриете предмети како телефони, картички и клучеви од 6,7 инчи. Погодно за излегување или вежбање!. Прилики : Нашите 29"/ 32 " Стилски Јога панталони Со џебови се совршени одат-насекаде панталони, погодни за јога, танц, работа, каузална, тренингот, партијата, патувањето или секојдневното носење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.67

хеланки поставени шорцеви за хеланки за жени плен лифт тик ток хеланки поставени за жени тик ток хелеги

DEN 3.33

80% полиамид, 20% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машината за миење Мека мека и негледана ткаени

DEN 319.84

Одлично за секојдневна облека Нема брчки, има доволно еластичност за да ја покаже кривата на вашето тел�

DEN 3.33

79% Полиамид, 21% Еластан Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Вкрстено ногање на половината �

DEN 0.67

62%полиамид, 38%еластан Увезени Повлечете го затворањето Ве поддржуваат со висока компресија : хеланки за

DEN 2.67

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Повлечете го затворањето...

DEN 384.00

Обезбедете најудобна спортска облека Создадете позитивен и здрав спортски начин на живот...

DEN 3.00

Јога Панталони За Жени,Кросовер Одблесокот Хеланки Со Контрола На Стомакот Висок Струк И Широка нога пл

DEN 3.33

Дизајнот на овие панталони е стилски и функционален Боја : 01зелена големина : Големите промоции можат да

DEN 478.72

80% Најлон, 20% Спандекс еластично затворање Сјај без сјај Вашите омилени хеланки сега се достапни во мат т