.

.

Попуст
Четка За Отплеткување На Бранови Г. Б. С, Црна

Четка За Отплеткување На Бранови Г. Б. С, Црна

DEN 3.33

Износот
Залиха

Може да се користи на права, кадрава, природна, тенка, густа, откачена, пријатна, пржена за да добиете коса без заплеткување. Помага да се зголеми циркулацијата на крвта во мозокот за да се зголеми добриот и густ раст на косата и извади заплеткувања без тресење или повредување. Нежни за скалпот на детето, вашите деца никогаш нема да викаат на заплеткување кога ќе ја чешлате неговата/нејзината коса. Меките пластични влакна работат на одвојување на косата странично наместо надолу, нежно разоткривајќи ги дури и најтешките заплеткувања. Создадена за да се користи на влажна или сува коса, оваа лесна за употреба четка лесно го отстранува секој јазол и заплеткување.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 144.00

Нашиот сет може да ги исполни вашите потреби за чистење на косата, телото и лицето и потребите за масажа.

DEN 79.84

Ќе Добиете : 2 пакувајте силиконски масажер за скалпот кој ќе го масира вашиот скалп под туш за да го олес

DEN 114.08

【Од брада до фризура, можете да ја користите оваа четка за стилизирање за да ги задоволите вашите потре�

DEN 114.56

Рачна четка за масажа : Не е потребна батерија, водоотпорна Погоден за секаков вид коса, вклучувајќи гус�

DEN 703.68

Одличен подарок за мажи : Основно чешлање на брада поставени за мажи со кратки, средни или дури и долги б�

DEN 1488.00

На вашето прашање ќе ви биде одговорено во рок од 24 часа.*Режимот на спиење автоматски се исклучува без н

DEN 479.84

Вестингхаус загреана волуменска четка за четка за четкичка од 1 чекор 2 Поставки за топлина ниски и висо�

DEN 121.12

Уникатен дизајн на рачката одговара за ергономски криви, нелизга и удобно за држење...

DEN 3.00

Престанете да трошите пари на други прескапи и болни методи за опаѓање на косата и производи кои едност�

DEN 1209.60

Управена четка со средна големина; Совршена четка помеѓу амортизирана овална четка и четка за лопатка с

DEN 1.00

Четка за сушење на ударвлакната помагаат да се шири овој себум наоколу за да се подмачкуваат секое од ва

DEN 644.80

Изборот на серија 9923 е голема овална лабава четка во прав направена од цврста, но мека природна коса...

DEN 0.67

Турмалинската керамика ќе се загрее брзо, траен неверојатен ефект за цел ден, дури и температура, нема о�

DEN 0.33

Ако сте го купиле нашиот производ за перниче за воздух, четка за коса, ако имате какви било прашања, ве мо

DEN 127.84

Секое прашање Ве молиме слободно контактирајте не Ве молиме слободно контактирајте не во кое било врем�