.

.

Попуст
Црна Памучна Муслин Ткаенина/Текстил-Завеса Ткаенина -

Црна Памучна Муслин Ткаенина/Текстил-Завеса Ткаенина -

DEN 719.20

Износот
Залиха

100% Памучна Ткаенина. 60 " широка природна Средна тежина Природен памук муслин ткаенина-ЦРНА. Оваа ткаенина има мазна завршница, со мек допир. Исто така, има природна лесна завеса и вкочанетост, благодарение на содржината на памук. Машинско Перење. Ткаенините од муслин се главен производ за модни дизајнери и јоргани! Користете ги за поддршка, позадини, везови, фитинзи, Драпирање и многу повеќе. Оваа ткаенина е одлична за завеси, облека, престилки, чаршафи, ватирање и други занаетчиски проекти.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 612.80

Додека секоја грижа е преземена за да се обезбеди точноста на боите прикажани на нашите слики, имајте пр

DEN 223.84

Овој панел има крпеница со големина на подлога за валентинтематски знаци и разгледници 100% памук...

DEN 1.33

Ширина : 44" инчи Тежина : 150 GSM (грама на метар квадратен) Содржина : 100% Памук Рашири : Нема Истегнување...

DEN 1.33

жените надвор од рамото врвови жени паѓаат чевли црн резервоар врвот кошула fall фустан мајчинство врвов�

DEN 3.33

Исто така префект одговара со фармерки,хеланки,шорцеви, капи ве молиме контактирајте не прво преку епош

DEN 740.80

【Термин за пребарување женска долна облека длабоко v чипка боди теди долна облека женски цветни аплика�

DEN 3.00

врзете предни западни кошули за жени со раб плус големина западни кошули за жени секси слатки западни к�

DEN 1484.80

Имаме посветен тим на сертифицирани текстилни дизајнери за да создадеме ексклузивни текстилни отпечат

DEN 3.00

●ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ● Оваа лента е изработена од 100% висококвалитетен полиестер двострани меки панделк�

DEN 1.33

Произведено во САД или Увезено женска фустани летни фустани за жени летни фустани за жени 2023 boho облека з

DEN 3.00

Широка Пригода : Фустанот За Рамо За Вратоврска Е Погоден За Разни Фустани Со Истегнување Свечени Жени В

DEN 799.84

Материјал : изработен е од полиестер Големина : Должина : 5 Јарди (180 инчи); Ширина : 39,3747,2 инчи Боја : Секоја

DEN 3.00

Продадена по големина на Дворот од 36х44w Фиеста Де Сан Маркос, Од Александар Хенри, Колекција "фолклорико"

DEN 1.67

Во Рок Од 24 Часа Превозот црна onesie возрасни flowy bodysuit за жените теал romper голи долг ракав голи bodysuit за женит

DEN 2.00

① Нега за перење : Машинско перење на 30 С, Сушење На Тивок Оган, Пеглање На Ниска Температура Имаме посве�

DEN 241.44

Долги Фустани За Вечер Тексас Фустани Со Копчиња За Жени Тинејџерски Фустани Партиски Монсунски Фустан

DEN 0.33

Оваа плетена плетена со средна тежина е мешавина Од ековеро влакна и допир на спандекс Овој Дрес е многу