.

.

Попуст
Девојки од izизио сјајни секвенци балетски танц фустан со запрен врат слоевит леотарски фустан џез латински модерен костум за танцување перформанси

Девојки од izизио сјајни секвенци балетски танц фустан со запрен врат слоевит леотарски фустан џез латински модерен костум за

DEN 0.33

Износот
Залиха

50% полиестер, 45% sequins, 5% пластика. Затворање на затворачот. Само миење на рацете. Костимот за танцување е изработен од полиестер и материјал за миење раце, миење на рацете. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Запрете го вратот со затворање на затворачот. Отворен горен грб. Shorty Unitard украсено со нивоа на слоеви на секвенци. ФАРИКИ ЗА КОИЈА, ФАРИКИ, ДИСТИВНИ И УБОВИ ЗА СОДРИНА. Убава и искривена танцувачка облека за вашата принцеза. Погоден за балет, латински, џез, модерен танц или сценски перформанси, итн. -Покорена големина - | должина | градите - | половината 4 - - | - 4 години | - 16 "/41cm - | - 18,5"/48см - | 18 "/46cm- - 6 | - 6 години | 17 "/43.5cm | - 20,5"/52cm - | 19 "/49cm- - 8 | - 8 години | - 18,5 "/46.5cm - | 22"/56cm | - 20,5 "/52cm- 10 - | 10 години | - 19,5 "/49.5cm - | 24" /61cm | 22 "/56cm- - 12 - | 12 години |- - 21 "/52.5cm | 26"/66cm | - 23,5 "/60см - 14 - | - - 14 години | 22 "/55.5cm | 28"/71cm | 25 "/ 64cm- - 16 - | 16 години | 23 "/58.5cm |- 29.5 "/76cm - | - 26,5"/68cm.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.67

Балетското здолниште е изработено од висококвалитетна шифонска ткаенина и е многу удобна и дише...

DEN 998.40

Ткаенината е удобна и дише, совршена за топли летни денови Направете го вашето куче поубаво, слатко и мо�

DEN 2.33

75% полиестер, 10% спандекс, 5% метал, 10% најлон Повлечете го затворањето Вклучен пакет со машини Дизајнерск�

DEN 192.00

100% памук Увезени Затворање на копчињата Onените фустани за црква црна маица фустан црна женска фустан се

DEN 239.84

60% полиестер, 20% чипка, 20% мрежа Повлечете го затворањето Само миење на рацете Женски дводелен лирски тан�

DEN 720.00

Поликонтон Затворање на копчињата Девојки патриотски фустан Рака се смееше со црвено бело и сино знаме

DEN 114.40

Црн краток ракав џемпер фустан летен димензии кокосово фустан женски долг ракав макси фустан џебови фу�

DEN 68.64

Табела со големина значи возрасни опсези за девојчиња, но тие се наменети само за општо водство, ладно м�

DEN 486.24

Qutch quetch е Лесен За спарување Со хеланки / фармерки / слаби панталони / чизми / шамија во пролет / fall и зима...

DEN 47.84

Роденденски фустани за жени секси дами фустани модни женски садови без ракави цветни миди фустани секс�

DEN 3.33

Ние развиваме различни стилови, само за да ги претставиме најдобрите производи на секој клиент! ☎ ✉ Ако

DEN 0.67

85% Најлон, 15% Спандекс Затворање на копчето Машинско Перење Краток Ракав Копче Женски Поло Кошула : Конфи

DEN 0.33

Само миење на рацете Фустанот може да се прилагоди како мерења бесплатно (костум за девојчиња и жени Вгр

DEN 3.00

Материјал : Полиестер, Совршен За Опуштено Секојдневно Носење, Лесната И Удобна Ткаенина Може Да Ве Нате

DEN 0.16

Бел Миди Фустан Уникатен фустан : женска идеја подарок! Прекрасен фустан за фотографија! одличен подаро�

DEN 308.64

Фустан За Жени, Модерен Фустан Со Туника Со Долги Ракави За Жени Бизнис Во Смена Удобен Тенок Фустан Со П

DEN 167.84

Фустани за Обични Жени Гроздобер Коктел Фустани 2023 Фустан За Чајна Забава Венчаница За Гости Вграден Ма

DEN 891.20

50% полиестер, 10% sequins, 20% мрежа, 10% спандекс, 10% најлон Затворање на кука и јамка Само миење на рацете...

DEN 0.67

Фустани за места за јуниори Само миење на рацете ✿окација : Обичен, празник, секојдневно носење, излегув

DEN 2.67

Карактеристики : Симпатична фустан од принцеза за домашни миленици, шема на полкови, декор на чипка, нап�