.

.

Попуст
Dignis for Ibasso DX220 Оригинален кожен случај на куќиште + Филм за заштита на врвот [Феликс] DX220 Case

Dignis for Ibasso DX220 Оригинален кожен случај на куќиште + Филм за заштита на врвот [Феликс] DX220 Case

DEN 0.67

Износот
Залиха

✔ Dignis оригинален случај на кожа од Италија за Ibasso DX220 (Camou Navy). ✔ Вклучува : случај на Iboasso DX220, врвен филм за заштита, гарантна картичка. ✔ Димензии на производот : 74 (w) x 129 (l) x 26 (ч) мм. ✔ Произведено во Јужна Кореја. ✔ уметност. Слобода : Основана во 1973 година, Волпиер е трета генерација танерија специјализирана за 100% француска сурова кожа. Танеријата е регистрирана во Здружението Вера Пеле и компанијата може да се пофали со својата обработка на зеленчук врз основа на долгогодишна експертиза и метод, што е една од најдобрите техники во Италија. ✔ Dignis оригинален случај на кожа од Италија за Ibasso DX220 (Camou Navy). ✔ Вклучува : случај на Iboasso DX220, врвен филм за заштита, гарантна картичка. ✔ Димензии на производот : 74 (w) x 129 (l) x 26 (ч) мм. ✔ Произведено во Јужна Кореја. ✔ уметност. Слобода : Основана во 1973 година, Волпиер е трета генерација танерија специјализирана за 100% француска сурова кожа. Танеријата е регистрирана во Здружението Вера Пеле и компанијата може да се пофали со својата обработка на зеленчук врз основа на долгогодишна експертиза и метод, што е една од најдобрите техники во Италија. Уметност. Слобода основана во 1973 година, Волпиер е трета генерација танерија специјализирана за 100% француска сурова кожа. Во Италија. Опис на Продукцијата- [Кожа серија] Iboasso DX220 Case- гарантна картичка- Топ за заштита на филмот 1 Детали за поставување Производ- Димензии на производот : 74 (W) X 129 (L) X 26 (H) MM- Тежина на случајот : 30g / целосен пакет Тежина : 86g- потекло : Јужна Кореја (Република Кореја).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.67

[Компатибилност] : Наменето за Apple i Pad 5та 6та генерација 9,7инчен мрежница 2018 2017 (Модел A1893 / A1954 / A1822 / A1823)

DEN 1.33

?●За Ipad 9Та Генерација На Случај ● Дизајниран за 10,2 инчен ipad случај од 7та генерација (2019 : A2197 A2198 A2199 A2200) /

DEN 159.84

Големина : 2,95 инчи Ве молиме, потврдете дали големината одговара на вашиот лента за часовници...

DEN 212.64

Компатибилност : Компатибилен со Apple i Pad 9.7 (2017 / 2018) Транспарентен : Трајниот проucирен јасен случај го зач�

DEN 0.33

Компатибилен со i Pad Mini, Samsung Galaxy Tab 2 7.0, 7,7 и други компјутери со таблети со Android Вода затегнато според стан�

DEN 158.40

Сите копчиња и пристаништа се достапни додека i Pad е во случај Случајот е дизајниран за целосно новата i Pa

DEN 0.67

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Outlander производ Рачно изработена кожна конструкција Повеќ

DEN 335.68

♣ Компатибилност : Посебно дизајниран за i Pad 7ми генерал 10 ★ Прецизни исечоци : Прецизните исечоци овозм

DEN 509.28

Дизајн на форма на форма за таблета W3 Овозможува пристап до копчињата и пристаништата на таблетот...

DEN 2.67

[Флексибилно прилагодување на висината и аголот] Висината може да се прилагоди до 3,15 за вашето ергономс�

DEN 1.33

【Совршено вклопувајте ги вашите Air Pods Pro】 VMoro Clear Air Pods 3 Case е компатибилен со вашиот Air Pods Pro (Air Pods не е вклу

DEN 264.00

Зголемена заштита и стил за вашиот уред Спречува гребнатини на вашиот i Pad Безбеден зафат и намалено лиз�

DEN 0.67

Елегантен Дизајн : нашиот држач За Воздушни Ознаки е дизајниран прецизно да се вклопи во airtag apple и компат

DEN 3.00

Опак и густа и издржлива Претпоставувајќи го вашиот уред од шок, капка и гребење.[Компатибилност] дизајн

DEN 1.00

●Специјално Дизајниран за airtag ® haoxen airtags holder е специјално дизајниран за 2021 Air Tags На Apple, така што нема пот�