.

.

Попуст
Две компјутери бамбус чинија четки за чистење кујнски дрвени чистачи за чистење за миење на леано железо тавче природни влакна

Две компјутери бамбус чинија четки за чистење кујнски дрвени чистачи за чистење за миење на леано железо тавче природни влакна

DEN 883.20

Износот
Залиха

Широко користена : Бамбус четката е добро користена за чистење на тава за леано железо, ленти за печење, челични садови, тави, садови, мијалници, зеленчук, контејнери за складирање на храна, плочки, подови, тепих, тапацир, кујна, бања итн. Широко користена : Бамбус четката е добро користена за чистење на тава за леано железо, ленти за печење, челични садови, тави, садови, мијалници, зеленчук, контејнери за складирање на храна, плочки, подови, тепих, тапацир, кујна, бања итн. Цврсти, но флексибилни синдикални влакна се дизајнирани да управуваат со чистење на тешки работи; Идеално за чистење дамки на различни површини. Тркалезната четка за кратка рачка за чистење, допрете мазна и пригодна за да ги држите, да ги заштитите рацете и ви дава голема моќ за тешко чистење. Цврсти, но флексибилни синдикални влакна се дизајнирани да управуваат со чистење на тешки работи; Идеално за чистење дамки на различни површини. Лесно за чистење : само Треба да ги измиете овие четки со благ детергент и да ги оставите воздухот да се исуши. Ергономски дизајн : Тркалезна четка за кратки рачки за чистење, допир мазна и удобна за држење, заштитете ги рацете и ви дава голема потпора за тешко чистење. Лесно за чистење : само Треба да ги измиете овие четки со благ детергент и да ги оставите воздухот да се исуши. Цврсти, но флексибилни синдикални влакна се дизајнирани да управуваат со чистење на тешки работи; Идеално за чистење дамки на различни површини. Широко користена : Бамбус четката е добро користена за чистење на тава за леано железо, ленти за печење, челични садови, тави, садови, мијалници, зеленчук, контејнери за складирање на храна, плочки, подови, тепих, тапацир, кујна, бања итн.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.67

It Лесен За Чистење, За Одржување На Вашиот Тоалет Чист и плима Доколку имате какви било прашања во врска

DEN 2.33

+ Мекиот сунѓер не гребе, главата на четката исто така може брзо да го напушти остатокот од меурот, может�

DEN 745.60

Влакната не се ниту премногу меки ниту премногу тврди ?Употреба : Многу погоден за станбени, бања, студен

DEN 2.00

4 Во (4 дупки за вода)● метод На Заклучување : заклучување на извртување● црево за водоснабдување : 20М● О�

DEN 2.67

Доаѓа со дизајн на течност за чистење, едно притискање за испуштање течност, лесен за употреба, без губе�

DEN 293.12

Гаранцијата на производителот не може да се примени 16,5 х 6,5 х 3 см идеална четка за кучиња со кратка и сре�

DEN 2.00

Информации за стоки ова е четка ЗА СТОМАЧНИ МИЛЕНИЧИЊА ЧЕТКА ЗА ПРОЛЕВАЊЕ КУЧИЊА : , брзо отстранете ја м

DEN 2.67

Сс јадро за спречување на ' рѓосување Поширока Четка за безбедно вклопување Го чисти изливот на славина�

DEN 0.67

Направете ја вашата домашна работа полесна и направете го светот почист.Изградена со цврста конструкци

DEN 2.33

Школка Материјал : Пластика Тоа е Високотехнолошки,Иновативен И Заштеда На Енергија Производ...

DEN 479.36

АНТИМИКРОБНО : ЗА разлика од традиционалните четки, антимикробните четкички Од Ајкула Хидровац* се трет

DEN 0.33

Тоа е како да имате две различни електрични четки за чистење ●3Брзини На Брзини и Капацитет на Батерија�

DEN 478.24

Fryer за КОСА за ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ 2ВО1 и Коси проток На воздух Со мазна Покрај тоа,дизајнот на главата на че�

DEN 1.00

Материјал : Стомачни Мускули Големина : 182см Мек, удобен зафат што не се лизга Стругалката на задната стр�

DEN 601.60

Тип на материјал : Не'рѓосувачки челик Потекло : CN (потекло) Должина на артикалот : 20,5 см Тип на ставка : су�

DEN 175.84

Отстранува маснотии, трева, вино, шминка и дамки од храна Четката за отстранување дамки помага да се отс�

DEN 244.64

Идеален за керамички плочки, стаклена врата за туширање и хромирани површини Усогласената рачка ги шти�

DEN 0.67

Рачката на тоалетната четка е добро изработена за долготрајна употреба Оваа Четка За Чистење Тоалет е и

DEN 2.67

Пред да ја користите четката, ве молиме дезинфицирајте ја четката со топла вода и исушете ја по употреба

DEN 2.67

Четка За Кучиња Со Жица : оваа четка за кучиња има флексибилни жичани иглички што се вклопуваат во телот�