.

.

Попуст
Феандреа Мачка Дрво, 26,4-Инчен Мачка Кула, С, Мачка Кондо За Мачиња до 7 килограми, Голем Мачка Седалото, 2 Мачка Пештери, Гребење Пост, Чад Сива UPCT611G01

Феандреа Мачка Дрво, 26,4-Инчен Мачка Кула, С, Мачка Кондо За Мачиња до 7 килограми, Голем Мачка Седалото, 2 Мачка Пештери,

DEN 140.64

Износот
Залиха

Големина на производот : 15,7 "Л х 11,8" В х 26,4 " Ч (40 х 30 х 67 см). Опушти се. Ако пештерата мачка е изгребана и оштетена од непослушните шепи, ве молиме поправете ја или заменете ја пред континуирана употреба за да избегнете ризик од повреда на вашиот пријател со крзно. 1 х Додаток Комплет. 1 х Анти-Совет Комплет. Горниот костур е одличен за гледање низ прозорецот. Материјал : Честички, Кадифен, Сисал. 1 х Инструкции. [Искачи се. Тежина на производот : 13,2 фунти (6 кг). Сите Во Едно] дизајнот на повеќе нивоа е лесен за мачиња да се качуваат нагоре и надолу. 2 гребење мислења ги исполнуваат природните инстинкти на мачиња. [Лесно Чистење] Користете валјак за влакненца или правосмукалка за лесно отстранување на крзното, нечистотијата или трошките од храна од мачката и одржувајте го местото на вашата мачка чисто. 1 х Мачка Дрво.Боја : Зачадена Сива Боја. [Голем Костур] ова мало дрво за мачки има голем костур од 15,7" х 11,8 " со добро обложени подигнати рабови, нудејќи простран простор за вашето маче целосно да се истегне и удобно да се релаксира.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.33

Деликатен ДизајнСимулирајќи го изгледот На Божиќните Гноми, главното тело на Елката е направено од веш�

DEN 572.64

Информации за стоки качувач на мачки дали сакате да и дадете на вашата мачка интересна играчка? Оваа игр

DEN 209.60

ЧИСТ И ПРИЈАТЕН НАЧИН на ЖИВОТ : Изработено Со современо чувство во зрно од природно дрво, чисто, но убав�

DEN 0.67

Откако ќе ги споите гранките и металните држачи, сето ова дрво треба да направите е да ги исправите гран�

DEN 103.04

Може да се користи за украсување дом, продавница, хотел и ресторан Штандот за новогодишна елка во боја н

DEN 192.00

ДЕСКТОП ЕЛКА ДИЗАЈН НА ДРВЕНИ ОСНОВИ : Секој мини бор има дрвена основа на дното, која е цврсто залепена �

DEN 208.00

Десктоп орнаменти функција во минијатурни елка со два различни стилови на црвено овошје и бело овошје..

DEN 1.00

Пакет Вклучувајќи 1 х елка.вештачка елка Ставете ја На масата, кабинетот, бирото или кое било друго место

DEN 235.52

Елката е направена од ПВЦ и одржува свеж изглед во текот на По добивањето на собранието, ве молиме бидет�

DEN 177.60

Материјал на производот : долу, сисал Кадифен ткаенина, мазна на допир Мачките треба да ги изостри канџи�

DEN 1920.00

Вештачко собрана мини таблета новогодишна елка Доаѓа во пондерирана рустикална база на бурап; За употр�

DEN 1.33

?●РЕАЛНА +Претходно Осветлена Вештачка Новогодишна елка, смрека од бела снегулка е многу во согласност

DEN 2399.84

Преку Овој Дизајн Се Што Сакаме Да Постигнеме Е Да Ја Додадеме Стабилноста на Дрвото и Да Го Заштитиме в�

DEN 1.00

Што ќе добиете : ќе добиете пакет со 2 парчиња мини вештачки Новогодишни елки со дрвена основа и жичана с�

DEN 438.40

Божиќ Стил Симпатична Мини Дрвена Куќа со Светла Виси Декор Орнаменти Божиќ Дома Декор За Божиќ Симпати

DEN 320.00

КОЛИЧИНА : 1 ЕЕЗ Материјал(и) : пвц / метал / пластика Димензии : 3 ' висока (од основата на тенџерето до врво�

DEN 0.33

Вкупна Димензија : 14.4 "W x 23.6" L x 47.2 " H, одговара на мали мачки со средна големина, мачиња ТЕШКА И СТАБИЛНА ул

DEN 9151.84

совршен за соби со Средна До Голема Големина.Заедно со Други Украси и Подароци,Елката ќе биде Многу Попу

DEN 2.00

* Ставете го дрвото мачка на рамен под до ѕидот Мачката нема да се превртува кога игра, па затоа е безбед�

DEN 0.33

1 Погодно за вродени навики за искачување на мачки 2 Направено од природно цврсто дрво 3 Може да формира п

DEN 0.33

Снег собрани дизајн : снег во прав ги покрива вештачките гранки со долги конуси украсени; изгледа извонр

DEN 1.00

Вистински руда планински ракотворби Од Зајфен и околниот регион Имаме играчки И руда планинска народна

DEN 4077.60

Погоден за вродени навики за качување на мачки Изработени од природно цврсто дрво Може да формира столб