.

.

Попуст
Фекамос Екстра шетач за складирање торба за складирање, прицврстувачи за кука и јамка Цврсто полиестерско копче за шетач за шетач за шетачи за играчки за играчки

Фекамос Екстра шетач за складирање торба за складирање, прицврстувачи за кука и јамка Цврсто полиестерско копче за шетач за

DEN 2.00

Износот
Залиха

Полиестер материјал : Направено од врвен полиестерски материјал, оваа торба е силна и издржлива, не е лесна за пукање, земете ја со доверба!. Дизајн на копче : На горниот дел од торбата има копче, со помош на кои, работите внатре не се лесни за прелевање и паѓање. Дизајн на прицврстувачи на кука и јамка : Торбата дизајнирана со прицврстувачи за кука и јамка, може цврсто да се држи на шетачот. Голем капацитет : Торбата има голем капацитет, што може да ви помогне да чувате шишиња, облека за бебиња, играчки, закуски, итн. Прилагодлива лента : Ременот на торбата е прилагодлив што можете да направите прилагодувања според вашите вистински потреби. Функција : 1. Полиестер материјал : Направено од врвен полиестерски материјал, оваа торба е силна и издржлива, не е лесна за пукање, земете ја со доверба! 2. Дизајн на копче : На горниот дел од торбата има копче, со помош на кои, работите внатре не се лесни за прелевање и паѓање.3. Дизајн на прицврстувачи на кука и јамка : Торбата дизајнирана со прицврстувачи за кука и јамка, може цврсто да се држи на шетачот.4. Голем капацитет : Торбата има голем капацитет, што може да ви помогне да чувате шишиња, облека за бебиња, играчки, закуски, итн .5. Прилагодлива лента : Ременот на торбата е прилагодлив што можете да направите прилагодувања според вашите вистински потреби. Спецификација : Тип на ставка : Материјал за торбичка за шетач : Полиестер Список на пакети : 1 Xstroller Mesh Bag.

Декларираните карактеристики

Item Type:
Stroller Mesh Bag
Material:
Polyester
Package List:
1 xStroller Mesh Bag  :
Поврзани производи
DEN 2.00

УПОТРЕБА100% мазна не налепница, налепница или друга површна апликација КУПЕТЕ ГО КОМПЛЕТОТ Сите Јаки За

DEN 255.84

Убавиот дизајн на капакот на прашината може да одговара на секоја декорација на домот По поддршката за �

DEN 2079.84

1 х Изложеност Светилка Комплет 4 х Ткаенина Мастило.`+Мастило за Печатење на екран Има 4 лименки од 3,4 fl 2 х

DEN 8756.16

Место на маса : Нека животот стане поагилен, мултивид на антички стил, полн со топлина и убавина...

DEN 2.33

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилна пластика 99% транспарентност

DEN 1.00

Напојуван ОД Razer Chroma RGB : Прилагодете со 16,8 милиони бои и безброј ефекти преку Поставувањето На Контролор

DEN 0.33

Само Целзиусови е достапен, не може да се смени во F Нема вклучени батерии и упатства Не е потребно прогр�

DEN 2.33

Компатибилен Модел За Гејмбој Боја / Однапред / Џеб / ДМГ01 Висококвалитетен додаток за замена на пролетт�

DEN 1.00

за вашите пријатели, деца и најблиски Производите се испраќаат Од Кина, ќе бидат потребни околу 15 30 дена

DEN 766.40

Сосема нов и најдобар квалитет Сите игри имаат верзија на ЕУР и САД Обично САД Версон е NTSC, верзијата EUR е

DEN 1332.80

Во лето, вашиот волан повеќе нема да биде жешки брикети Ве чекаат разни исклучителни производи! По добив

DEN 352.00

Далечински управувач со висок квалитет Лесни за употреба копчиња со повеќебојни тастатури Проверете п�

DEN 3.00

Казино дете 2 Ова е класична картичка со 8 битни игри, 72 пина, работи совршено, погодно за колекција на игр

DEN 255.84

Прикажи во Целзиусови , Замена на функциите за моделите, далечински управувач ќе добиете pls се однесува

DEN 526.24

Coversирката за чистење на климатизерот со лесен чистач е погодна за наизменична струја во домови, канцела