.

.

Попуст
Футрола За Торбичка за носење колкови со појас ЗА Iphone SE 5S 5C 5, Црна Футрола За Магнетно Затворање Со Текстура На Кожна Торбичка Со Вештачки Ракави Се Вклопува Во Теле

Футрола За Торбичка за носење колкови со појас ЗА Iphone SE 5S 5C 5, Црна Футрола За Магнетно Затворање Со Текстура На Кожна

DEN 3.33

Износот
Залиха

Сосема Нов Премиум Хоризонтален Ремен Клип Футрола Кожа Торбичка Случај ДВ8. "Овој Капак Одговара" хоризонтална кожна торбичка ќе одговара на apple i Phone SE 5 S 5 C 5 со вашиот постоечки капак. Премиум хоризонталната футрола за торбичка од кожа е одличен начин за носење на вашиот телефон. Дојдете со магнетна размавта за да го одржите телефонот цврсто заштитен во внатрешноста на куќиштето . Торбичката има две задни јамки заедно со клипот . Вметнете ги двете задни јамки во ременот и гарантирајте ја безбедноста на телефонот ! Внатрешноста е обложена со црна мека неопренова ткаенина која го штити вашиот телефон од мали нерамнини и удари . Еластична страна за сместување на вашите уреди. Боја : Црна . Материјали : Синтетичка Кожа . Димензии приближно : 5,50 х 3,00 х 0,60 инчи. Вклучен пакет : 1 Х хоризонтална кожна футрола. Појас Клип. Појас Клип. Оваа Премиум Футрола Од Вештачка кожа ќе заврши одлична работа Држејќи ја за вас!! Тоа е висококвалитетна футрола со убав Едноставен дизајн во која ќе се вклопи вашата футрола Apple i Phone SE 5 S 5 C 5. Овој случај е висок квалитет!! И задоволство за користење. Само прицврстете го на вашиот појас и добро е да одите!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 518.40

Изработени од најквалитетна природна мека кожа Секој дел од кожата има уникатен стил, така што секоја т�

DEN 3.00

Безбедност : Магнетното затворање го одржува вашиот телефон безбеден и лесно достапен, давајќи ви мир н�

DEN 3.00

Кожа доволно дебела за да ги апсорбира тековите во случај на пад Секој дел од кожата има уникатен стил, т

DEN 0.67

Вграден Штанд За погодност за гледање видео и разговор Капкадоказ Футрола Случај Хибриден Капак Вртлив

DEN 216.00

Прилагодено вклопување тенок заштитен случај дизајниран да одговара на вашиот телефон како ракавица, н

DEN 3.33

Материјал : Изработен Од Цврст издржлив Најлон за да држи силна форма.Материјалот е малку водоотпорен, т

DEN 191.84

Висококвалитетен материјал од кожа : го штити вашиот вреден телефон ЗАБЕЛЕШКА : овој случај е само за го�

DEN 223.84

[Не вклучува други додатоци] Случајот лесно се отвора како книга со вграден држач за удари што ви овозмо�

DEN 673.60

Силната безбедна магнетна размавта на телефонот автоматски се затвора откако ќе го вратите телефонот в

DEN 864.00

Компатибилен Со Samsung Galaxy S9 Оваа комбинирана кутија доаѓа со клип за ремен што ротира 180 ви овозможува пог

DEN 1.33

Појас Клип Земете ја најдобрата опција за монтирање за да работите за вашата ситуација...

DEN 3.33

Висококвалитетна дебела стп кожна торбичка со Мек ентериер што ќе го заштити вашиот телефон од гребнат�

DEN 1.00

Изработени Од Синтетичка Кожа, Големина : 6,2 "Х 3,5 " Х 0,7"; Совршено Вклопување за i Phone XR 11 Pro, За Samsung S9 / S8 / J5 30

DEN 0.67

Доаѓа Во Рефус Пакување (НеМалопродажен Пакет) Магнетното затворање го одржува вашиот телефон безбедно

DEN 3.00

Совршено за вашиот нов телефон Притисни надолу појас клип Мека постава внатре Силно велкро затворање с�

DEN 2.33

Долг работен век загарантиран поради силни шевови направени ??на специјални теми, ефективни дури и при т

DEN 1483.20

Димензиите на куќиштето се со големина за да се сместат 81,2 х 43 х 21,1 мм Уникатно дизајниран со систем за м

DEN 0.67

Овозможува лесен пристап до телефонски порти и копчиња7 Овозможува користење на телефонот без раце5 Им �

DEN 1.67

Изработена од најквалитетен потресен природен кожен рустикален стил кожата потемнува Во Рустикален, н�

DEN 1.00

Премиум Најлон Вертикална Појас Клип Торбичка Футрола Обезбедува одлична заштита од елементите и го шт

DEN 2.00

Компатибилен СО : ASZenfone Live / 3s Max / Pegass (5 " / 5 Внатрешноста на мека ткаенина го штити вашиот телефон од испак�

DEN 1572.80

Флексибилен, издржлив, гарантира заштита на вашиот телефон и други работи од гребнатини, испакнатини, у�

DEN 0.67

Стил : Виси половината За : Samsung Galaxy S10e 5.8" Материјал : Стп Кожа Тип : Универзална Ремен Клип Футрола Кожа По

DEN 0.33

Безбедното магнетно затворање обезбедува сигурност за вашиот уред, осигурувајќи дека е заштитен и не п�

DEN 2.00

Дизајниран Да Одговара : Самсунг Галакси А01 Поддржува Чи Безжично, Магнетно Полнење Лесен Пристап до си�

DEN 817.60

Куќиштето овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и порти Сосема нов и квалитетен Наплаќаат

DEN 159.84

Нов Мото Х 3ДС ХЛ Херој Гопро или дигитален фотоапарат, електроенергетска банка, запалка, медицински мат

DEN 207.84

Намалете го ризикот од оштетување Излупете ја проѕирната тенка заштитна фолија од заштитникот на екран

DEN 3.00

Оваа Висококвалитетна Кожна Футрола за паричник ќе заврши одлична работа Држејќи ја за вас!! Тоа е висок

DEN 287.84

Силно магнетно затворање за безбеден телефон во торбичка Висококвалитетна дебела стп кожна торбичка с�