.

.

Попуст
Гимборе Девојки И Мало Дете Понте Плете Џегингс

Гимборе Девојки И Мало Дете Понте Плете Џегингс

DEN 1.00

Износот
Залиха

59% Памук, 36% Полиестер, 5% Спандекс. Увезени. Затворање на врвка. Машинско Перење. Одете од одмор во училницата во овие основни џеги style стил со нејзиниот омилен поло или копче надолу врвот. Стил на повлекување со еластичен струк. Вештачки предни џебови со лакови, централни шевови напред. Уживајте во магијата и најдобро време да бидете дете Со Гимборе, официјален спонзор на детството! Куриран изглед од глава до пети во продавницата со посебни детали за девојчиња и момчиња. Уживајте во магијата и најдобро време да бидете дете Со Гимборе, официјален спонзор на детството! Куриран изглед од глава до пети во продавницата со посебни детали за девојчиња и момчиња.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 286.40

Без разлика дали станува збор за јога, пилатес, трчање, обука, спортско вежбање, какви било активности по

DEN 479.20

*Во согласност со стандардите НА CPSIA / CPSC* ИДЕАЛНА ТКАЕНИНА : Салонот и модните стилови во 95% мек памук се

DEN 384.00

Обезбедете најудобна спортска облека Создадете позитивен и здрав спортски начин на живот Добредојдовт

DEN 1.00

Controlенски хеланки Контрола на стомакот за кревање на задниот дел на задникот на жените, контролата на ст

DEN 1.33

Четкано голо чувство : 69% полиамид, 31% еластан Увезени Повлечете го затворањето Наменето за јога или обук

DEN 1.33

92% Полиестер, 8% Спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење НАЈГОЛЕМ ТРЕСОК ЗА ДОЛАРОТ4 п�

DEN 3.33

Дизајнот на овие панталони е стилски и функционален Боја : 01зелена големина : Големите промоции можат да

DEN 3.33

80% полиамид, 20% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машината за миење Мека мека и негледана ткаени

DEN 2.67

90% Полиестер, 10% Спандекс Произведено во САД Или Увезено Големина : Повеќе големини за да изберете ОД : S,M,L

DEN 3.33

79% Полиамид, 21% Еластан Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Вкрстено ногање на половината �

DEN 3.00

Butterluxe ткаенина : 81% полиамид, 19% ликра Увезени Повлечете го затворањето Само миење на рацете Внимание : Не

DEN 0.33

90% Најлон, 10% Спандекс Увезени Се лизга на затворање Тик ток задник хеланки за жени задник лифт, мода омбр

DEN 1.67

Приказ на дизајнот : Овие одржливи овластени хеланки се гушкаат за телото за поддршка од следната кожа с