.

.

Попуст
G.S Premium одделение за стилови за завој од завој 5.5 автоклавенбилен не'рѓосувачки челик сатен финиш

G.S Premium одделение за стилови за завој од завој 5.5 автоклавенбилен не'рѓосувачки челик сатен финиш

DEN 129.44

Износот
Залиха

Инструментите G.S само што се продаваат од онлајн продавницата G.S. G.S Premium одделение за стилови за завојување ножици 5.5 "автоклавенбилен не'рѓосувачки челик сатен финиш најдобар квалитет. Направено во висок не'рѓосувачки челик. Исто како и сликата. G.S Premium Steper Bardage Bandsors 5.5" Autoclavable не'рѓосувачки челик сатенски финиш финиш најдобар квалитет.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.00

Со долги рачки рачки на големи рапири на цвест, лесни и удобни за зафаќање; Големиот рајпер на цвест може

DEN 1.67

[Трајни] Споредба со пластични рачки за кујнски ножици Нашите сите ножици со метално месо се изработени

DEN 544.00

Совршен за употреба дома или салон Удобно за употреба : Рачката на палецот е пократка од рачката на прст�

DEN 116.32

Име На Производот : Ножици;Материјал : Нерѓосувачки Челик, Пластика Вкупна Големина : 17,4 x 6 x 0, 7cm6, 9" x 2,4 " x 0,

DEN 2.33

Освен готови производи, можете да ги прилагодите и производите со вашите врвни идеи Во Dyythinker.; Сечилата �

DEN 1.33

Тоа е добар избор на подарок за деца и интересна алатка за децата да DIY занаети за хартија или да ја заврш

DEN 2.00

Совршени ножици за отстранување на еден бод Излезено сечило се лизга под една нишка за брзо и чисто исеч

DEN 2.00

Професионална фризура, полирана површина, отпорна на абење, педантна изработка, добра острина, умерена �

DEN 415.84

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : клуч, отворач, клипер за нокти : Мултифункционален кл�

DEN 444.16

НАЈПРОДАВАНИ НОЖИЦИ : овие ножици за чешлање кучиња Кенчии скорпија се нашите најпродавани ножици за че

DEN 1.67

Тешки ножици кои се долги 10 инчи со долги 5 лопати од 1 / 2 инчи Супер остри висококвалитетни сечила од не'р

DEN 3.00

Идеално за додавање на декоративен раб на домашни картички, страници за записи, колажи и многу повеќе Сп

DEN 302.24

Ножиците трешарп се работ на брич 6" и чешел со двоен раб Овие ножици имаат финиш на виножито и отстранли�

DEN 191.84

Полиестер Материјал за миење Материјал : 98% полиестер +2% спандекс Една големина најмногу се вклопува : Од

DEN 1.33

3 парчиња Оперативни ножици од не'рѓосувачки челик 4.5 "Остри остри заоблени Количина : 3 парчиња Направен�

DEN 1279.68

6 Инчни Професионални ножици за коса,берберски ножици, ножици за сечење коса Конвексни сечила, одличен Ј

DEN 415.84

Материјал : овие врвни Машинки за Нокти се изработени од звучни метални прецизни сечила и рачка против л

DEN 526.40

Големина : 3,7 см x 5,8 см (1,5 инчи x 2,3 инчи) Класификација : клипери за нокти, секач, ножици Функција : Мултифун

DEN 1.67

Пакет Листа 1 х Решетката 2 х Морон КарактеристикиГолемина : 20, 50Х14, 00Х5, 50см / 8, 06Х5, 50Х2 фискар ТРАНСПАРЕНТН

DEN 0.67

Направено од здрав не'рѓосувачки челик, обезбедува екстремна цврстина спречувајќи проблем со свиткува�