.

.

Попуст
Хецис Торба За Држач За Заднина, торба за Носење цевки од 8 стапки и Завеси, Исправена Торба, Чанта За Попречна Шипка, Торба за Столб, За Држач За Цевки и Завеса, Метал?

Хецис Торба За Држач За Заднина, торба за Носење цевки од 8 стапки и Завеси, Исправена Торба, Чанта За Попречна Шипка, Торба

DEN 846.40

Износот
Залиха

Големина : 103,2 х 4,75 инчи (262 х 12 см) измерете кога ќе се израмни. Забелешка : ве Молиме проверете ја големината на држачот на цевката и завесата пред да ја купите. Не е применливо ако е поголема од 8,5 стапки исправена/попречна лента/поддршка за лента). Карактеристики на производот : торбичка за Торби за Торби Со Цевки и завеси погодна за Прилагодлива или фиксирана исправена и попречна шипка. Патентот е затворен за лесно ракување. Постојат ремени за носење и рачки на двата краја, кои исто така можат да ги носат две лица. Материјал : површинскиот слој е изработен од висококвалитетна оксфордска ткаенина, која е отпорна на абење и отпорна на нечистотија, додека внатрешниот слој е изработен од пвц крпа, која е водоотпорна, против лизгање и има силна носивост. 8ФТ ЦЕВКА ТОРБА. Hecis Позадина Стојат Торба, 8ft Цевка И Завеса Носат Торба, Исправена Торба, крстосница торба, Пол Торба, За Цевка И Завеса Позадина Штанд, Метал Позадина Штанд.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 831.84

Прилагодливо : Може да се направи за да одговара на која било големина на лак, и персонализирано за да од

DEN 0.33

Џебот на прачка на секој горен раб овозможува да биде обвиткан или обесен.Ве молиме држете растојание з�

DEN 3.00

И таа ќе биде доставена на вашата адреса за 1023 дена Ние ќе бидеме посветени да ви обезбедиме задоволител

DEN 303.84

【Прилагодлива висина и ширина】 Телескопски столбови, лесни за прилагодување на столбовите на која бил

DEN 159.84

2 : Големина : околу 20,4 "L x 11,8" W, ве молиме потврдете ја големината на резервоарот за риба пред да купите...

DEN 2.67

​[Големина] 96 инчи х 72 инчи [Материјал] Екон Винил [Карактеристики] дигитален принт со Висока резолуција

DEN 286.56

?●Живописна мала тежина во БОЈА, преклоплива, лесна за складирање и носење; висока резолуција, не е лесн�

DEN 143.36

Пеглајте го задниот дел од позадината со пегла на пареа на најниската брзина, а браздата исто така ќе ис�

DEN 223.84

Големина : 5ft (W)x3ft (H) / (150cm ширина x 90cm висина); пакетот што го добивте го содржи само ѕидот во позадина, без

DEN 0.33

€Големина Точка ќе бидат испратени од страна на преклопени Со нетрпение очекуваме да ви ја обезбедиме �

DEN 2.33

РАМАЗАН УКРАСИ : 2 пакувања на виолетова златна фолија раб завеси, Екстра големи димензии (ширина x капка)

DEN 0.67

ве молиме испеглајте ја задната страна (не страната на сликата) со ниска температура за лесно да ја нама�

DEN 1.67

Вашите задоволства се 100% загарантирани : ако има какви било проблеми, грижи или прашања, ве молиме кажет�

DEN 2.67

Econ Мека Ткаенина / Полиестерска ПозадинаИздржлива, Отпорна На Солзи,Беспрекорна,Лесна за носење,Мала те