.

.

Попуст
Индиски Полица 6 Пакет Тешки Палто Кука | Тиркизна Декоративни Ѕид Куки За Виси | Дрво Три Куки За Виси Палта | Цвет Влезот Куки | Ѕид Монтирани Шапка Решетката [10.16 см]

Индиски Полица 6 Пакет Тешки Палто Кука | Тиркизна Декоративни Ѕид Куки За Виси | Дрво Три Куки За Виси Палта | Цвет Влезот

DEN 3.33

Износот
Залиха

[Карактеристики]- Нашата Кука За Држач за Вреќи со Завртки е Отпорна На ' рѓа, Еднократно, Отпорна на Масло, Водоотпорна, Густа и Долготрајна. Куки За Ѕидови Материјал : Дрво. Монтирање Палто Куки Боја : Тиркизна. Висина : 4 Инчи, Ширина : 10 Инчи Прибл. Проекција : 2 Инчи Прибл. [Капацитет]- Нашите Куки Се Тешки И Можат Да Издржат до 30 килограми. [Карактеристики]- Нашата Кука За Држач за Вреќи со Завртки е Отпорна На ' рѓа, Еднократно, Отпорна на Масло, Водоотпорна, Густа и Долготрајна. Куки За Ѕидови Материјал : Дрво. Монтирање Палто Куки Боја : Тиркизна. Висина : 4 Инчи, Ширина : 10 Инчи Прибл. Проекција : 2 Инчи Прибл. [Капацитет]- Нашите Куки Се Тешки И Можат Да Издржат до 30 килограми. Подигнете го изгледот на вашиот ѕид со овие куки за ѕидни палта во антички стил кои можат да се користат за неколку различни намени и исто така да обезбедат ретро вибрации на вашиот модерен простор. Дизајнирани од традиционалната техника за одржување на нивните својства во секаков вид на околина, овие ѕидни куки се лесни за инсталирање без никаква помош. Дајте им на вашите капи, палта, чадори и чанти постојан дом со овие рачно изработени куки изработени од квалификувани занаетчии Од Индија. Одлична ѕидна кука за држење капут и капи е вреден влез во секој дом. Нашите куки се доволно цврсти за да држат тешки торби или облека зад вратата и да заземаат минимален простор. Инсталирајте ги овие ѕидни куки за помош во бањата за да ги задржите вашите крпи слободни.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.00

Ве молиме оставете ја храната назад бидејќи ги цениме коментарите на сите наши клиенти Ве молиме оставе

DEN 0.67

Ние сме убедени во нашите самолепливи производи за куки Само излупете го задниот филм и залепете го...

DEN 255.84

Убаво закачување За Бејзбол Капи, зимски Палта, Јакни, Шалови, Чанти, Чадор, Ремени, Ранци, Наметка, за реш

DEN 3.00

Боја : М Пакетот Вклучува : 1 компјутер + завртка Прилагодено е : Да Спецификации на теренот : 128мм.Стил : Мо�

DEN 2.67

Синтетички материјал Декоративен Држач За Клучеви : овој декор е погоден за ѕид внатрешен и надворешен �

DEN 3.00

200мм х 72мм дрвена закачалка Изработено од квалитетно природно дрво од 3 мм од одржливи извори...

DEN 1.33

ПОГОЛЕМА ШАНСА ЗА УКРАСУВАЊЕ : длабоката ѕидна полица од 4,52 инчи обезбедува простор за прикажување убав

DEN 441.60

An нерамна површина може да ја направи ѕидната кука лесно да падне Нашето верување е дека интересот на н�

DEN 0.33

Повеќекратна Употреба : држачот за ѕид на решетката може да се користи за закачување капи, клучеви, шало�

DEN 3.00

декоративна кука Широко примена, овие куки се совршени за закачување и организирање мали предмети, како

DEN 1.33

Повеќе не треба да го наоѓате она што го сакате во куп облека Материјал : Калено филм, пдф МДФ, железо...

DEN 296.64

Совршен ѕид кука за дома, канцеларија, кафуле, ДЕТСКИ ЅИДНИ КУКИ висечки палта, капи, чанти и крпи, кои мо�

DEN 223.84

Лесна Инсталација : оваа Наметка И Куки за Крпи е многу лесна за инсталирање Кука за крпи за бања може да