.

.

Попуст
Инкубатор Контролер, Температура Влажност Контролер Високи Перформанси Лцд Екран Компактен 185-245v Висока Прецизност За Фарми

Инкубатор Контролер, Температура Влажност Контролер Високи Перформанси Лцд Екран Компактен 185-245v Висока Прецизност За Фарми

DEN 2.67

Износот
Залиха

Функција : 1. Висока Прецизност : со висока прецизност температура и влажност контролер, може да реагира чувствително на температурни промени. Високи Перформанси : Интелигентен инкубатор дигитален термостат вграден сензор за влажност, мала големина, стабилна, може да ги задоволи различните потреби на корисниците. Широко Се Користи : Се Користи за јајца, јајца од патка, јајца од гуска, јајца од гулаби, јајца од препелица, папагали, јајца од паун и други интелигентни термостати за инкубатор. Дигитален Дисплеј : со голем лцд-екран, практично прилагодување на опсегот на набудување и температура, лесен за читање, поудобен за ракување. 76x3, 15x1, 42npower : 185 - 245v Пакет Листа : 1 ксинкубатор Контролер1 x Прирачник1 x Додаток. Дигитален Дисплеј : со голем лцд-екран, практично прилагодување на опсегот на набудување и температура, лесен за читање, поудобен за ракување. Автоматска Контрола : Усвојува автоматска контрола на микрокомпјутерот за вртење јајца, свртете лево или десно, подобрете ја ефикасноста на инкубацијата, лесна за употреба. Широко Се Користи : Се Користи за јајца, јајца од патка, јајца од гуска, јајца од гулаби, јајца од препелица, папагали, јајца од паун и други интелигентни термостати за инкубатор. Висока Прецизност : со висока прецизност температура и влажност контролер, може да реагира чувствително на температурни промени. Високи Перформанси : Интелигентен инкубатор дигитален термостат вграден сензор за влажност, мала големина, стабилна, може да ги задоволи различните потреби на корисниците.Спецификација : Тип На Ставка : Контролор На Инкубаторотматеријал : Апсизирај : Прибл.Автоматска Контрола : Усвојува автоматска контрола на микрокомпјутерот за вртење јајца, свртете лево или десно, подобрете ја ефикасноста на инкубацијата, лесна за употреба.

Декларираните карактеристики

Item Type:
 Incubator Controller
Material:
ABS
Size:
Approx. 7x8x3.6cm/2.76x3.15x1.42in
Power Supply:
185-245V
Package List:
1 xIncubator Controller1 x Manual:
1 x Accessory:
Поврзани производи
DEN 526.24

Coversирката за чистење на климатизерот со лесен чистач е погодна за наизменична струја во домови, канцела

DEN 2.33

Ве молиме имајте предвид дека овој заштитен филм е направен од флексибилна пластика 99% транспарентност

DEN 0.67

Материјал пластика, метал Големина Пластична големина на телото : 26 x 9 x 8,5 mm / 1.02 x 0,35 x 0,33 инчи; дијаметар

DEN 1.00

за вашите пријатели, деца и најблиски Производите се испраќаат Од Кина, ќе бидат потребни околу 15 30 дена

DEN 895.84

●Сите RGB Игри На среќа Комплет Оваа игри комбо се соберат безжични 61 клуч игри тастатура, безжични игри �

DEN 271.84

?€Лесно За Чистење ●заштитните облоги на шпоретот го олеснуваат чистењето додека го штитат горниот де�

DEN 3.33

Должина на кабелот : вкупно 4 FT / 1,2m Спецификации : Влезен напон : AC 100240 V (влез во светот) Квалитет на индуст

DEN 318.40

1 Висок квалитет на материјал, безбеден и издржлив 2 Сите предмети се тестирани 3 Касети за игра само како

DEN 1545.60

Содржина на пакет : Има само моќ на кабелот вклучен во пакетот, други алатки и додатоци треба да бидат по�

DEN 185.44

Стп Електричен Брич : дизајн Со Двоен патент, лесен пристап до вашиот уред и додатоци, исто така погоден �

DEN 2.00

Еднонасочен врв на Џек заменлив додаток за СТАНИЦАТА ЗА ПОЛНЕЊЕ ИДАПТ Компатибилен со избрани дигиталн

DEN 2.33

Компатибилен Модел За Гејмбој Боја / Однапред / Џеб / ДМГ01 Висококвалитетен додаток за замена на пролетт�

DEN 1556.80

може да биде опремено со SHT10 SHT11 SHT20 SHT21 SHT30 SHT15 SHT75 HTU20 AM и други сензори Должина на производот 59мм, дијамета

DEN 144.64

Одлично за кучиња на отворено, вода кучиња, кучиња на терен и кучиња за услуги Направено во САД произвед

DEN 441.60

Опис на дизајнотПечатење Со Целосна рамка, разни извонредни дизајни на модели, го прават вашиот автомоб

DEN 2063.84

Мемориската картичка Dreamcast доаѓа со високо квалитетна и читливост ЦД R Читател на картички со индикатор

DEN 2.33

1 Висок квалитет на материјал, безбеден и издржлив 2 Сите предмети се тестирани 3 Касети за игра само како

DEN 1332.80

Во лето, вашиот волан повеќе нема да биде жешки брикети Ве чекаат разни исклучителни производи! По добив

DEN 1.67

Отстранлив лепило поддржан винил И потоа користете фен за коса за мало затоплување и користете тврда ка

DEN 3.33

Controllers контролори на Retro 90 ти компатибилни за конзолата за систем за забава SNES Exatedе ги искористи сите 6 ко

DEN 270.24

Совршено е За божиќен подарок, роденденски подарок Моментот кога ќе ја играте играта со вашите партнери

DEN 255.84

Убавиот дизајн на капакот на прашината може да одговара на секоја декорација на домот По поддршката за �

DEN 0.33

Цврст челик направен од 12 мерач дебел челик за да се земе предвид тежината на вас серија X...

DEN 188.80

Инсталирајте : Темелно Исчистете ја површината Нанесете топол воздух на површината на налепницата за н�

DEN 1.67

Резолуција 00005 инчи Излез на податоци Ср44 или Лр44 батерија, автоматско исклучување Стоп за крцкање...

DEN 2.33

Погодно за Switch, за конзолата за игри Xbox360 Комплет за расклопување на машината за игри, удобен и практичен