.

.

Попуст
K&N Filter Air Filter: Високи перформанси, премиум, филтер за воздух на PowerSport: Fits 1999-2014 Honda HA-4099 & комплет за чистење на филтрирање на воздухот пакет

K&N Filter Air Filter: Високи перформанси, премиум, филтер за воздух на PowerSport: Fits 1999-2014 Honda HA-4099 & комплет за

DEN 1419.84

Износот
Залиха

Eco-Priendly : Користењето на производ што може да се пее, еднократно, помага во намалувањето на отпадот за замена, филтерот K&N ќе трае подолго од 10 филтри за еднократна употреба. Враќањето на перформансите : Помага во обновувањето на филтерот во исклучителни перформанси со отстранување на градењето на филтерот. Вклучува K&N црвен филтер масло : K&N црвено филтер масло останува суспендирано во плејтите на материјалот за филтрирање на памук на филтри за воздух со голем проток, овозможувајќи исклучително фаќање на загадувачи. Заштедува пари : K&N Филтрите за замена на воздухот со висок проток ќе ви заштедат 250 УСД во текот на 10 години со избегнување на филтри за еднократна употреба. Враќањето на перформансите : Помага во обновувањето на филтерот во исклучителни перформанси со отстранување на градењето на филтерот.Инженерска моќност : Најсовремените медиуми за филтрирање обезбедуваат до 50% поголем проток на воздухот од филтрите за хартија за еднократна употреба за да се зголемат запушените или забрзаните филтри за затнување или валкани воздух може да го намалат забрзувањето на вашето возило до 10%. Eco-Priendly : Користењето на производ што може да се пее, еднократно, помага во намалувањето на отпадот за замена, филтерот K&N ќе трае подолго од 10 филтри за еднократна употреба. Вклучува K&N црвен филтер масло : K&N црвено филтер масло останува суспендирано во плејтите на материјалот за филтрирање на памук на филтри за воздух со голем проток, овозможувајќи исклучително фаќање на загадувачи. Чистете ги сите подмачкани филтри за воздух K&N.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 302.56 -110 %

Компатибилен со Chevrolet Cruze 1.8 L 20112015, Cruze Limited 1.8 L 2016 Buick Verano 2.0 L 20132016 Не отстранувајте ја меката лагер што се п

DEN 1664.00 -110 %

Овој филтер го карактеризира напредниот FCD на ДНК (целосен дизајн на контурата) Инсталирањето на филтер�

DEN 1916.80 -110 %

Гордо произведен во САД Медиуми : 304 SS Wire Строга контрола на квалитетот за супериорен производ Произведе

DEN 1.00 -110 %

Комплетите за чистење на филтерот K&N се состојат од систем за одржување со шест чекори дизајниран да го �

DEN 1.00 -110 %

Гордо произведен во САД Медиуми : Микроглас Строга контрола на квалитетот за супериорен производ Произ�

DEN 1199.84 -110 %

Придружете се на милиони клиенти кои заштедија пари и ги подобриле перформансите на возилото со надгра�

DEN 992.00 -110 %

Апликација : Kubota BX24 BX25 BX2230 BX2350 BX2360 BX2370 Вклучени филтри : (1) филтерот за вртење на луб го заменува HH15032430 (1) О

DEN 1.00 -110 %

Гордо произведен во САД Медиуми : 304 SS Wire Строга контрола на квалитетот за супериорен производ Произведе

DEN 1443.20 -110 %

Елемент за филтрирање на воздухот од филтрите на Baldwin? Елемент за филтрирање на воздухот од филтрите на B

DEN 3.00 -110 %

Филтерот за замена на фабриката, дизајниран да му даде на вашето возило идеални перформанси Дизајниран�

DEN 331.20 -110 %

Уживајте во максималната заштита и работењето на моторот со филтри за воздушен пат со премиум стража То