.

.

Попуст
Колумбија машка PFG терминална риба со рибино знаме со долг ракав риболов кошула

Колумбија машка PFG терминална риба со рибино знаме со долг ракав риболов кошула

DEN 527.52

Износот
Залиха

Тесната конструкција на ткаењето со UV апсорбирачки предива го блокира целиот спектар на штетни УВ зраци. Дизајнирано во светли цврсти бои со вашата зависност од риболов од задниот дел со смело и големо знаме на риба. За да се обезбеди големината што ќе ја изберете е исправна, искористете ја нашата табела за големина и следниве упатства за мерење : За ракавите, започнете од центарот на вратот и измерете го преку рамото и надолу до ракавот. Оваа технологија натоварена со долги ракави е неопходност за секој ден надвор од океанот, езерото или реката. Омни-сенка блокира UVA и UVB зраци за да се спречи изгореници од сончање и долгорочно оштетување на кожата. Колумбија ја нуди оваа риболов подготвена кошула во повеќе главни бои и големини. Со нашето брзо сушење, ткаенина за влага, оваа кошула со оценка UPF 50 е дизајнирана да ве одржува заштитени, суви и удобни цел ден.100% полиестер. Омни-Вик : Крајната технологија за управување со влагата за отворено. Машинско миење. Омни-Вик брзо ја преместува влагата од кожата во ткаенината каде што се шири низ површината за брзо испарување-држејќи се ладно и облеката да се исуши. Ако наидете на делумен број, заокружете до следниот дури и број. Класично вклопување : Оваа кошула со долги ракави е дизајнирана за класично вклопување, светли бои, риба знаме на задниот дел и изградено за крајна удобност на која било епска авантура. Омни-сенка : Бидете безбедни и заштитени. Составена од комбинација на ткаенини за заштита на потписот на Колумбија : UPF 50 Техника работи за да ве блокира и заштити од штетни УВА и УВБ Сонцето зраци, познато дека предизвикува оштетување на кожата, додека напредната ткаенина за прикривање работи за да се повлече потењето и водата од кожата.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.67

??ИРСКА ОБЛЕКА : Оваа Маичка Со Празничен Изглед Е Едноставно Совршена за Да Ја Покажете Вашата Љубов Кон

DEN 798.40

Сезона : Пад и зимски пол : Womenенски материјал : Полиестерска шема Тип : Печатење на ракавот Должина : Јака

DEN 399.20

Оваа врвна маица што може да се пере во машина е совршен подарок за мажи и жени Покажете ја вашата училиш

DEN 103.36

женски кактус печатење култура врвна летна кратка ракав графичка маица жени лето смешно печатење кратк

DEN 0.33

Препорачуваме да купите 1 или 2 големини поголеми од вообичаеното Ако не сте задоволни од вашиот произво

DEN 303.20

50% Полиестер, 50% Памук Произведено во САД Повлечете го затворањето Машинско Перење 5.6 мл., памук / полиест�

DEN 3.33

100% полиестер Направени во САД или увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Јака на вратот на еки

DEN 135.84

[Грижа за облека] : Машинско миење со слични бои или миење на рацете, не бели, не се суши Преголема екипа џ�

DEN 3.33

Ви благодарам за вашето разбирање и поддршка! Информации за производот : Пол : Мажи / тинејџери Сезона : П�

DEN 1.67

64% Полиестер, 33% Вискоза, 3% Спандекс Увезени Нема затворање затворање Машинско Перење Малку прилагодено

DEN 2.67

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Греј : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Грејачи : 50% памук, 50% Полиестер Увезен�

DEN 0.33

Лесно за носење и погодно за која било возраст Можете да ја изберете големината според вашата бројка...

DEN 2.00

100% памук лен Произведено во САД и Увезено Велкро затворање 715 дена испорака 4 јули Фустан Карактеристики

DEN 1.00

женски летни фустани за жени матурски фустан фустан елса плус големина секси фустани за жени со облини �

DEN 399.84

100% памук Повлечете го затворањето Машинско миење Тексас држава Бобкетс Дизајн на кошула за мајки прави

DEN 190.72

100% памук Увезени Повлечете го затворањето Машинска миење Маица што е удобна и постојано во сезона...

DEN 1.00

Може да се однесувате на нашата табела со големина на сликата на производот за да го пронајдете најдобр�

DEN 0.67

100% памук Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Врвот на резервоарот за лабава форма...

DEN 415.68

100% Полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско Перење Хук : Обединување на риболовците преку и�

DEN 172.64

затворање.24''Size : M Bust : 78cm / 30 Плус врвови за големина за жени блузи за жени мода 2023 преголеми маици со маиц�

DEN 1.00

Божиќ Стил : Ова Е Божиќ Кошула, Смешни Среќен Божиќ Писма Графички Печатење Кошула, Смешно Симпатична Б�

DEN 480.00

ОПРЕМА СИТКАние се гордееме со обезбедување на најквалитетна облека што ви гарантира дека сте подготве

DEN 3.00

95% полиестер, 5% спандекс Повлечете го затворањето Машински миење Стилски теретани за теретани Овие дол�

DEN 2.67

100% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машински миење Редовно вклопување : Пошироко на телото, с

DEN 384.00

100% памук Увезени Jerseyерси на Пресрун Рингспун Екран отпечатен графички Деколте на екипажот Лев џеб на гр

DEN 15.84

резервоар за тренингот врвот за жени трендовски резервоар врвови за жени врвови на резервоарот за врат

DEN 2.67

Цврсти бои : 100% памук; Хедер Греј : 90% памук, 10% полиестер; Сите други Хиткерс : 50% памук, 50% полиестер...

DEN 111.84

【Овој обичен врв е совршен за слоевитост или самостојно Модата Изгледа Лесно да се спари едноставниот �