.

.

Попуст
Кригла за кафе, термос, кригла за патување со кафе, термос за топли пијалоци, термос на кафе, шема на лисја од сончоглед

Кригла за кафе, термос, кригла за патување со кафе, термос за топли пијалоци, термос на кафе, шема на лисја од сончоглед

DEN 1417.60

Износот
Залиха

Капацитет од 500 мл. ★ Изолирана кригла за кафе : На површината на термовите се отпечатени разни обрасци, бидејќи целина има силно украсно и практично. ★ Термос за топли пијалоци : Нашата кригла за патување со кафе е мала во големина и големи во капацитет, лесен за транспорт и складирање. ★ Поддршка за прилагодување. Капацитет од 500 мл. ★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см/10. ★ Купете со доверба : Ако имате какви било прашања или незадоволство, ве молиме слободно да ни кажете, ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304 материјал од не'рѓосувачки челик. ★ Боите може да постојат мала разлика како резултат на различни екрани. Бидејќи прилагодувањето е многу значајно.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 280.00

Капацитет од 500 мл Ние исто така поддржуваме прилагодување на моделот.★ Изолирана големина на чашата : 26

DEN 0.67

Висококвалитетните и исклучителни обрасци се отпечатени на вашето тело на чашата Дојдете и изберете! ! !

DEN 2.67

Ние ќе замениме кој било од нашите производи што се смета дека е неисправно врз основа на нормално носењ

DEN 1521.60

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

DEN 3.33

★ Изолирана големина на чашата : 26x6,7 см / 10.2x2.6 in ★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена

DEN 3.00

Популарни елементи : цврста боја Материјал : Метал Стил : Кинески Применливи сценарија : Дневен подарок...

DEN 3.00

Идеално за брзо, лесно пиење Издржлив ентериер и надворешност од не'рѓосувачки челик Апликација : Шишет�

DEN 2.67

❤ Подарок за специфичен денсладок, внимателен подарок за вашите пријатели и вашето семејство на Божиќ,

DEN 0.33

Ова еднократно шише со вода од не'рѓосувачки челик е совршен начин да останете хидрирани во стил!...

DEN 2.33

Црна и златна гроздобер 1963 тема : конзервите за ладење се дизајнирани со црна и златна гроздобер тема од

DEN 1.33

[Капацитет] 17 мл / 500 мл, 10,23 '' Х x 2,63 '', среден капацитет ги исполнуваат вашите дневни потреби за вода за до

DEN 1467.20

Супериорен материјал : Направено од 100% нетоксична БПАпластика и издржлива храна од 18 / 8 не'рѓосувачки че

DEN 2.33

★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304 материјал од не'рѓосувачки челик...

DEN 0.67

Донесена е технологијата со висока вакуумска ласкање.✔ [Одржување на температурата] Оваа изолирана кр�

DEN 1.33

Најдобри материјали : Направено од материјал од не'рѓосувачки челик и завиткана од кожа Најдобри матери

DEN 3.33

Нерѓосувачки Челик Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна кригла за вода за патување е и

DEN 1.33

Обем : 12.2 FL Oz (360 Големина на производот : (W x D x H) 2,6 x 2,8 x 6,9 инчи (6,5 x 7 x 17,5 см) Тежина : 0,4 фунти (0,17 кг) Земја на �

DEN 3.33

❤ Подарок за специфичен денсладок, внимателен подарок за вашите пријатели и вашето семејство на Божиќ,

DEN 1.00

Материјал од не'рѓосувачки челик : Внатрешниот wallид е изработен од 304 одделение од одделение од не'рѓосу�

DEN 2.33

Материјали без БПА : Детското шише за деца од 16 унца е направено од 18 / 8 не'рѓосувачки челик Т што е 100% БПА

DEN 1.67

★ Изолиран кригла Материјал : Кригла за кафе е направена од 304 материјал од не'рѓосувачки челик Тоа е сов

DEN 959.84

Избран материјал : 18 / 8 не'рѓосувачки челик од храна е без БПА и нетоксичен Paracord со целосна функција : Бри�

DEN 1.67

Преносни и издржливи ★ Изолирана кригла за кафе : На површината на термовите се отпечатени разни обрасц

DEN 335.20

Совршен за кампување, пешачење, на отворено и за секојдневна употреба! Одржува ладно до 24 часа (препорач�

DEN 495.84

Повеќенаменски пешачење, возење велосипед, велосипедизам, кампување, трчање, купување или какви било ак

DEN 2.00

Обем : 17oz (500 ml) Ова е совршено за канцелариски или спортски кампување со велосипедизам за возење велосип�

DEN 1.00

Ве молиме, дозволете мала разлика во димензијата поради различни Рачно мерење Цврст : Не'рѓосувачкиот ч�

DEN 1.33

[20oz изолирано шише]Намалете ја пластиката со единечна употреба со ова екопријателско изолирано шише со