.

.

Попуст
Куче Бандана Класичен Убав Модел Куче Јака Триаголник Куче Шамија Прилагодливи Куче Лигавчиња За Кученца Мали Средни Големи Кучиња Мачки Миленичиња 2100066

Куче Бандана Класичен Убав Модел Куче Јака Триаголник Куче Шамија Прилагодливи Куче Лигавчиња За Кученца Мали Средни Големи

DEN 127.84

Износот
Залиха

Лесно се прилагодува должината на јаката од бандана за да одговара на вашите кучиња и издржливата брава за брзо ослободување ја прави стабилна и цврста, кучињата тешко можат да избегаат од оваа јака дури и трчање или скокање. Опис : крпата за лице е изработена од ткаенина слична на памук, има добра апсорпција на пот и дишење, мека, удобна и пријатна за кожата.Полиестер. Усвоен е отворот на бравата, што е погодно за сопственикот да ги замени домашните миленици и лесно се носи и полетува. Лесно За Нега : Рачно перење Или машинско перење, сушење во сенка. Лесно се прилагодува должината на јаката од бандана за да одговара на вашите кучиња и издржливата брава за брзо ослободување ја прави стабилна и цврста, кучињата тешко можат да избегаат од оваа јака дури и трчање или скокање. Дизајн на бравата д, лесен за поврзување со влечното јаже; декорација и практичност на миленичиња. Прилагодлива Големина : обемот на Вратот 13"-21" , може да одговара на мали до големи кучиња, но проверете дали обемот на вратот на вашето куче е помеѓу овој опсег на големини пред купувањето. Д-прстенот може да обезбеди безбедна контрола со каишки. Ако банданата треба да се пегла, треба во ниска температура. Прилагодливи копчиња, од мали миленичиња до големи миленичиња, прилагодливиот опсег е 13-21 инчи, што е многу инклузивно. Тока : дизајнот ги комбинира карактеристиките на јаката за миленичиња и триаголната шамија. Прилагодлива Големина : обемот на Вратот 13"-21" , може да одговара на мали до големи кучиња, но проверете дали обемот на вратот на вашето куче е помеѓу овој опсег на големини пред купувањето. Тока : дизајнот ги комбинира карактеристиките на јаката за миленичиња и триаголната шамија.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.33

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 69 инчи и е широка 1 / 2 инчи Оваа јака за мачк�

DEN 1.67

Боути За Миленичиња Карактеристики светки во боја на виножито Вклучува прикачена бела јака Боути За Ми�

DEN 369.60

Одговара на 812" големина на вратот и е широк 1 / 2 инчи Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака

DEN 358.24

Произведено во САД Сјајна и издржлива достапна во истата јака Прекрасни редови кристали за да ја компл�

DEN 657.60

Ловците поседуваат уникатен дизајн Силен, издржлив најлон Мека подлога Со олеснување на повлекување...

DEN 2.00

Дизајн на моден стил, вашето домашно милениче е кул Елаборирана ткаенина, лесна за перење Карактеристик

DEN 2.33

Овој сплитер за поводник е 30" во вкупна должина и 1" широк Живописен и смел, овој прекрасен, полиестерски �

DEN 159.84

Колардиректна Рефлектирачка Јака За КучињаУлтра издржлива јака за сите големини и раси со широк избор �

DEN 2.00

Мерења22" х 30" х 25" Дрвена Рамка и 28" х 24 " Капак На Перницата Куќа за вашите прекрасни пријатели животни...

DEN 2.00

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 69 инчи и е широка 1 / 2 инчи Оваа јака за мачк�

DEN 342.88

Овој сплитер за поводник е 30" во вкупна должина и 1" широк Живописен и смел, овој прекрасен, полиестерски �

DEN 203.04

Целосна Ширина Еднострано Печатење 100% Полиестер Умерена Мекост На Ткаенина, Мала Еластична, Удобна И Ди

DEN 191.84

Материјал : Говедска Кожа Издржлив материјал, анти ' рѓа и отпорност на абење Тоа е одличен подарок за ва

DEN 3279.36

Кожна ткаена јака за кучиња, обука за одење на кучиња златен ретривер Материјал : вистинска кожа и бакар�

DEN 303.84

По Целосно Полнење, Трепкачкиот Модел може да Се користи околу 3 Hours.It Доволно е Да одвоите еден час со ва�

DEN 0.33

Сигурен Материјал : изработени од мек материјал, банданите за кучиња миленичиња дишат, цврсти и не се ле�

DEN 1.33

9x30 во, погоден за мачки од сите големини и кучиња со мали, средни, големи, екстра големи големини, вклучув

DEN 207.84

Одликувајќи се со класични обрасци и користење црвени, зелени, жолти и сини бои, носењето на нив ги прави

DEN 400.00

Одговара на 1318" големина на вратот и е широк 1,5" Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака за ку

DEN 0.67

Вратот 12 "16", Ширина 5 / 8", Големина Мала; Јаката не се протега, ве молиме проверете дали оставате само 2 прс�

DEN 1.00

Висококвалитетна кожа Од Европа! Месинг Шила Оваа јака е екстра широка2 3 / 4" Оваа Јака Има Тока Од Нике�

DEN 1.33

Ние нудиме четири јака со различна големина за мали средни големи кучиња, ве молиме измерете ја големин�