.

.

Попуст
Лерну Метал Мажи Ленти За Глава Женски Ленти За Коса, Унисекс Црни Брановидни, Пролетни И Летни Спортски Ленти На Отворено, Модни Едноставни Еластични Додатоци За К

Лерну Метал Мажи Ленти За Глава Женски Ленти За Коса, Унисекс Црни Брановидни, Пролетни И Летни Спортски Ленти На Отворено,

DEN 3.33

Износот
Залиха

Кога го миете лицето, шминкате и вежбате, брановидната лента за глава ќе ја држи косата подалеку од вашето лице. Дајте им убаво изненадување!. Без разлика дали станува збор за кадрава коса, права коса, долга коса, кратка коса, таа е многу погодна за машки и женски дневни фризури. ☞Еластична лента за коса☜ машката лента за коса е нелизгава и еластична.☞Различни стилови☜ 3 метални ленти за коса, лесни за создавање различни стилови. Без проблеми, без одложувања!. Може да се користи и како моден додаток за да одговара на различни стилови на облека.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 239.84

пластика Произведени со врвен материјал, тие се лесни Со исклучителни детали и изработка Донесете мног�

DEN 279.84

Материјал : Легура,Кристал, Бисер Големина : приближно 2,56 инчи во висина, 5,5 инчи во дијаметар.( висина 6,5 с

DEN 127.84

Материјал : Цветната Лента за Глава е изработена од шифон и ткаенина, растеглива ткаенина, удобна за нос�

DEN 3.00

Бојата може да постои мала разлика поради различни екрани Широко Применета : лентата за глава со бандан�

DEN 1.33

Wiipu Луксузни 4.3 Инчен Кристал Кралицата Краун Тијара Свадба Невестински Глава, дијаметар 5.7"(А1350)...

DEN 1607.68

Материјал : крпа Стил : Јапонски и корејски Шемата на бои е многу западна, а лакот е уште еден стил...

DEN 0.33

100% Крпа Увезени Материјал : Крпа Светла Боја Облекување На Вашето Мало Бебе Повеќе Симпатична...

DEN 0.33

Ова е Додаток на Стакленичката Про што се користи За Држење На Стаклениот Про на вашата глава Се вклопу�

DEN 2.67

Материјал : кристал, легура и кристал Невестинската глава е погодна и за жени и девојки кои носат на свад

DEN 2.33

Сатенски Покриени Ленти За Глава : Овие шарени ленти за глава се дизајнирани за удобност, структурирани�

DEN 1.67

Девојки деца Ноќта на Вештерките Ленти За Глава : лакови за коса со обрасци со тематика За Ноќта на Веште

DEN 0.33

HD Печатење И Елегантно : нашите ленти за глава се завиткани со удобна ткаенина во печатење со антуриум, ш

DEN 239.84

Целосно во љубов Со јазол лента за глава Тие се вклопуваат префект и се уште подобри тогаш сликата покаж

DEN 2.33

Вкупна Количина : ќе добиете 4 парчиња додатоци За Костими За Денот На Свети Патрик, вклучувајќи 2 парчињ�

DEN 103.84

WLLHYF Роденден Круна За Жени, Роденден Кралица Лента За Глава Кристал Коса Бенд Роденден Појас Дијадеми З�

DEN 127.84

Материјал : шифон,кристал Боја : бела Големина на бендот : ширина од 0,7 инчи,дебелина од 15 инчи,Погодна За �

DEN 3.00

Хипси Широките Прилагодливи Хипси Xflex Ленти се спандекс ленти за глава кои се растегливи и се проширува�

DEN 84.64

Материјал на производот : 100% Силикон За Храна Боите може да постојат мала разлика поради различни екран�

DEN 0.67

Материјали : кристален кварц Пакет : 1 парче кристална круна, приближно 5 инчи во ширина, 1 парче невеста г�

DEN 168.00

Големина : околу внатрешниот дијаметар : 5,2 см, Висока : 4 см тежина На Производот : 45гр Боја : Сребрен Матер

DEN 1060.80

●Совршено Вклопување Останува Ставено овие ленти за глава се со големина соодветни за деца под 5 годин�

DEN 2.67

Сезона : Винтергендер : Девојки, тип На Дечковци : тип На Ракав за Печатење : Долг ракав Појавување На Лент

DEN 0.67

Полиестер, Памук Погоден за 03 години бебиња Обем на главата во рамките на 50см (19,7 инчи) Материјал : памук �

DEN 1088.00

1.Материјал : Чипка и Бисер, Акрилна Мушка, Ткаенина, Еластична Што е меко, удобно и пријателско за вашата