.

.

Попуст
Mag-Mate PLC110 PLC100 клик на стилот на стилот на цревата, 10,5 “

Mag-Mate PLC110 PLC100 клик на стилот на стилот на цревата, 10,5 “

DEN 423.84

Износот
Залиха

Не кршете ги држачите за црево за „кликнете“ на „кликнете“. 360⁰ главата за вртење овозможува пристап под кој било агол. Брзо чистење винил зафат. Димензии на пакетот : 12.0 "L x 5.0" W x 1.0 "H. Не кршете еднократно" кликнете "Стики на црево за црево. 360⁰ Вртежната глава Овозможува пристап под кој било агол. Брзо чистење винил зафат. Димензии на пакетот : 12,0" L x 5.0 " W x 1.0 "H. Не кршиме повторно" кликнете "на цревото за црево. Брзо чистење винил зафат. Позиција на вилицата директно. Должина на клешти 10-1/2 ".

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3.33

★ Безбеден индикатор : Индикаторот за црвена линија го предупредува корисникот за каква било загуба на

DEN 2335.84

【Премиум материјал】 Поставувачот е главно изработен од алуминиумска легура, не'рѓосувачки челик и гум

DEN 1718.08

Заврши : Бамење Внатрешен дијаметар : φ3.9 инчи (100 мм) Тркалезен челик : φ0,75 инчи (19 мм) Спецификации : Минис�