.

.

Попуст
MALEWOLF Компатибилен со Iphone 13 5g Паричник Случај Со Држач За Картички, Genine Кожа Rfid Блокирање Kickstand Картичка Слотови Случај, Магнетни Затворач Shockproof Flip Folio Телефон Покрит

MALEWOLF Компатибилен со Iphone 13 5g Паричник Случај Со Држач За Картички, Genine Кожа Rfid Блокирање Kickstand Картичка Слотови

DEN 495.84

Износот
Залиха

КОМПАТИБИЛЕН МОДЕЛ : куќиштето на телефонот Е КОМПАТИБИЛНО САМО СО i Phone 13 5 G (6.1", 2021 ослободување). Ве молиме запомнете : тоа НЕМА да биде компатибилен i Phone 13 Pro (6.1"), i Phone 13 Pro Max (6.7"), i Phone 13 Mini(5.4") и други телефонски модели. Ве молиме проверете го моделот на вашиот телефон пред да нарачате. Вистинска КОЖА : куќиштето за паричник i Phone 13 е изработено од горен слој вистинска кожа од говедска кожа со мек внатрешен случај на целото тело TPU. Овие кожи се избрани за квалитет, сила, карактер и уникатно зрно. Тие изгледаат стилски и чувствуваат природа и мека.Финото шиење, создавајќи куќиште што нема да се распарчи или да се распадне со текот на времето. МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : случајот има 3 слотови за картички и страничен џеб за пари или дополнителни картички. Магнетното затворање обезбедува сигурна, сигурна брава што го одржува вашиот случај цврсто затворен. Можете да ја користите футролата за телефон како држач за удар за да гледате видеа или филмови под најдобар агол за удобно визуелно искуство. РФИД БЛОКИРАЊЕ : случајот со паричникот i Phone 13 дизајниран со технологија ЗА заштита НА РФИД која може да ги блокира рфид сигналите и да ги заштити информациите за вашите картички. Со цел да продолжите со повисоко искуство со клиентите, ако примате неисправна ставка или не сте 100% воодушевени од случајот со вашиот паричник, можете да не контактирате за замена или враќање на средствата. * СОВЕТИ-колку Повеќе картички се ставаат, функцијата за магнетно затворање ќе биде послаба . Ве молиме ставете соодветна количина на картички.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 159.36

Случајот лесно се отвора како книга со вграден држач за удари што ви овозможува да остварувате видео по�

DEN 2.33

Овој случај на книжарница сигурно ќе ја заштити неговата содржина Вклучува дополнителни слотови за држ

DEN 2.67

`+Прецизни Исечоци.Фотографирајте, слушајте музика, полнете и користете го телефонот без отстранување н

DEN 159.84

Дизајн За Samsung S20 FE 4 G / 5 G Флип случај со две картичка слотови, слика проект слот и пари слој До сите копчињ

DEN 2.33

КОМПАТИБИЛНОСТ : специјално дизајниран за i Phone 14 Pro Max, со прецизни исечоци за лесен пристап до сите порти

DEN 1.33

ПРАКТИЧНИ СЛУЧАИ НА ДРЖАЧ ЗА КАРТИЧКИ : 3 слотови за картички безбедно држете ги ВАШИТЕ car карти, кредитн�

DEN 764.32

Нова, разноврсна магнетна мрежа за хоризонтални и вертикални функции на држачот за удари со брз клик, ка

DEN 1.00

Држач За Картичка Функционален и Издржлив со Џебови Од 17 Картички, вклучете јасен џеб За Рамка за Фотогр

DEN 270.40

①Компатибилност е компатибилна Само Со Samsung Galaxy S22 Pl(S22+) Проверете го моделот и големината на вашиот моб�

DEN 2.67

МАГНЕТНАТА РАЗЛИКА Разноврсен магнетски отстранлив дизајн на флипслучај за погодност на паричникфоли

DEN 1.67

Прашање 2 : дали има заштита од шарки? Erturezzy Безбедносна Заштита? 1.Excrevz samsung Galaxy Z Flip 4 5g Случај 2022 Qviaotaily случ

DEN 1.67

Применливи модели : i Phone 14 Pro Max (2022) 6 Заштита од 360 степени : ги Покрива сите страни и агли на вашиот телефо�

DEN 2.67

ПРЕМИУМ КОЖА овој производ е изработен од висококвалитетна стп кожа, висококвалитетен материјал, лесе�

DEN 2.33

Епошта : овој случај на паричник е специјално дизајниран за Iphone 12 / 12 Pro (6,1 инчи) model.It не е компатибилен со

DEN 2.00

Сите случаи на СТЕНИ се 100% рачно изработени и секој случај е направен со најквалитетни кристали и матер�

DEN 207.84

Елегантен тенок профил, удобно чувство на рака со мек зафат против лизгање Мека флексибилна футрола за �

DEN 175.68

Компатибилен Модел : Само За Самсунг Галакси С23 Ултра Ве молиме потврдете го моделот на вашиот телефон...