.

.

Попуст
Мини Елка гатуида, Вештачка Елка Од 16 ПАРЧИЊА Со 2 Големини, Снежни Дрвја Сисал со Дрвена Основа За Божиќен Декор Украси За Занаетчиски Занаети За Божиќна Забава

Мини Елка гатуида, Вештачка Елка Од 16 ПАРЧИЊА Со 2 Големини, Снежни Дрвја Сисал со Дрвена Основа За Божиќен Декор Украси За

DEN 2.67

Износот
Залиха

Користете Го овој занает За Новогодишна Елка како реквизити за фотографии за Да направите Неколку Добри слики.Овие мали дрвја се Направени од врвен материјал, цврст, Лесен и жив. Опис : сакате Да Ја Декорирате вашата домашна маса за Божиќна Забава? Ако е така, Нашиот минијатурен комплет За новогодишна елка Е Внимателно подготвен за вас.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.00

* Ставете го дрвото мачка на рамен под до ѕидот Мачката нема да се превртува кога игра, па затоа е безбед�

DEN 3.33

Димензии : 24 х 1.5 х 30 Врамени Подготвен За ЗакачувањеНе Е Потребна Инсталација или Хардвер...

DEN 3.33

Светлата осветлени од дура користат микрочипови, така што светилките остануваат осветлени дури и кога �

DEN 1.00

Пакет Вклучувајќи 1 х елка.вештачка елка Ставете ја На масата, кабинетот, бирото или кое било друго место

DEN 2.33

Дураосветлените светла користат микрочипови, така што светилките остануваат осветлени дури и кога нек�

DEN 398.72

компактна големина и многу лесна за движење и украсување, убава и уникатна Тоа може да ја загрее и празн�

DEN 464.00

Ова е многу практична додатоци за декорација и материјали за DIY, кои можат добро да ги задоволат вашите п

DEN 196.80

Прекрасен изглед и светли бои, погодни за празничната атмосфера на Божиќ Стоп на масата за новогодишни

DEN 0.33

Вкупна Димензија : 14.4 "W x 23.6" L x 47.2 " H, одговара на мали мачки со средна големина, мачиња ТЕШКА И СТАБИЛНА ул

DEN 9151.84

совршен за соби со Средна До Голема Големина.Заедно со Други Украси и Подароци,Елката ќе биде Многу Попу

DEN 2.00

Ве молиме дозволете 13 см разлика поради рачно мерење и 35 гр за разликата помеѓу различни бои...

DEN 235.52

Елката е направена од ПВЦ и одржува свеж изглед во текот на По добивањето на собранието, ве молиме бидет�

DEN 163.52

Описчетка за шишиња мини елка, со дрвена основа дизајнирана да биде многу стабилна на маса, божиќни укра

DEN 1.00

Што ќе добиете : ќе добиете пакет со 2 парчиња мини вештачки Новогодишни елки со дрвена основа и жичана с�

DEN 159.84

Лесно склопување : гранките беспрекорно паѓаат за да ја формираат формата на дрвото; Забелешка : Ве моли�

DEN 0.67

Елка Елка Како што се гледа Во прашањата За Зимата 2022 Година На Магнолија Журнал и Подобри Домови И Град�

DEN 0.67

Работи добро на различни површини, вклучувајќи дрво, стакло, метал и мермерни површини Мазна површина, к

DEN 2.67

100% сосема ново Направено од високо квалитетни, еколошки и природни материјали Создадете уникатен стил �

DEN 1920.00

Вештачко собрана мини таблета новогодишна елка Доаѓа во пондерирана рустикална база на бурап; За употр�

DEN 0.33

Димензии : 24 х 1.5 х 30 Врамени Ѕидната Уметност Е Подготвена За ЗакачувањеНе Е Потребна Инсталација или Ха