.

.

Попуст
Монарх Пеперутка Ѕид Налепници Велигден Партија Декорација 3д Пеперутка Налепници Дрво Ѕид Налепници Торта &засилувач; Кекс Топперс Декор Отстранлив Фрижидер Маг?

Монарх Пеперутка Ѕид Налепници Велигден Партија Декорација 3д Пеперутка Налепници Дрво Ѕид Налепници Торта &засилувач; Кекс

DEN 175.84

Износот
Залиха

Обезбедена е и совршено пропорционална двострана лента ако сакате да ги поставите некаде каде што магнетот нема да се залепи. Премиум Материјал : Изработен од висококвалитетен пвц, пластика и магнет обезбедуваат монарх пеперутка украси издржливи, реални,не-пауза, нетоксични и не-бледнеат. Најдобра декорација за забави : ден на месецот ,Роденден,свадба ,Велигден,Туш За Бебиња итн. Сосема визуелно интересно и економично за толку голема површина. Издржлив Материјал : ѕидните налепници на пеперутките се направени од долготраен и лесен за чистење пвц. украси за пеперутки : забава, расадник, крштевка, украси за прослави на фестивалот, позадина за фотографија, декор за маса за десерти, топери за торта или налепници за фрижидер. Има мал, но силен магнет скриен на нивната долна страна за да можете директно да го залепите на сите метални површини. Совршена Декорација И Подарок : тоа е совршена декорација за дома, забава, свадба, роденден. Овие украси за пеперутки се многу одлични додатоци на секоја прослава, создаваат поактивна атмосфера. Обезбедена е и совршено пропорционална двострана лента ако сакате да ги поставите некаде каде што магнетот нема да се залепи. Толку симпатична за прикажување во вашата детска спална соба и исто така идеална за украсување за забави, свадби итн.10 парчиња монарх пеперутка : 3д Метални Ѕидни Налепници кои вбризгуваат нова виталност во модерниот дизајн на декорација, покажувајќи свеж и елегантен темперамент и го прават декоративното ниво богато. Изборен метод за користење : според местата што сакате да ги декорирате, можете да ги поправите налепниците на ѕидот на пеперутката со магнети кои можат да се користат како магнети за фрижидер или да ги користите точките за лепење балони за да ги нанесете налепниците на ѕидот на пеперутката на која било површина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.67

Полн Со Среќа И Изненадување Ве Чека! ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благ�

DEN 2.33

ПОДГОТВЕНИ за ЗАКАЧУВАЊЕ платна со дрвена рамка со дебелина од 0,75 инчи Понудени големини : 8х10, 8х12, 11х17, 15

DEN 143.52

ДЕТСКА СПАЛНА СОБА УМЕТНОСТ МУРАЛ 3 3д Ѕид Налепници ОВИЕ 3д пеперутки налепници се широко ...

DEN 1203.20

Одговара 2018 и Нагоре Прави И Модели Најквалитетен винил, Орокален, 7 години надворешен живот, безбеден з�

DEN 0.33

Добијте Ја Вашата Нарачана Налепница Со Проверка На Сопствен Дизајн Налепница За Сечење Винил / Браник

DEN 3.33

Креативниот стил на сликање може чувство на префинетост и свежина во вашата соба Изберете совршено уме�

DEN 1.33

Одговара На Оригиналниот Модел Х (Септември 2015 до Февруари 2021) И Освежете Го Моделот Х (Март 2021 Година До

DEN 0.33

Материјал : ПВЦ Корисно : Изберете каде да ја залепите декорацијата и да ја исчистите површината...

DEN 816.00

Самостојна инсталација Нема да го оштетите вашето возило УВ и отпорен на вода Автомобилски одделение м�

DEN 1.67

Големина : Доаѓа во 2 листови, големина на лист : 30 см x 90см; Околу 104 см x 90см по примената Материјал : хартиј

DEN 63.84

Ув / Отпорен На Вода Кора И Стап Налепница Лесно За Нанесување Најквалитетен Материјал и Мастило Налеп�

DEN 339.20

Одлична и исплатлива алтернатива на тапетите само насликајте ги шарите онолку пати колку што сакате...