.

.

Попуст
Накит Со Картички За Пораки, Рачно Изработен Ѓердан - Персонализиран Љубовен Јазол За Подароци, Подарок За Охрабрување, Ѓердан За Подароци За Сочувство, Подароци За

Накит Со Картички За Пораки, Рачно Изработен Ѓердан - Персонализиран Љубовен Јазол За Подароци, Подарок За Охрабрување, Ѓердан

DEN 559.84

Износот
Залиха

# Овој убав полиран ѓердан не остава сомнеж во нејзиниот ум за вашите вистински чувства. СОВРШЕН За : Роденденски Подарок, Подарок За Денот на Благодарноста, Божиќен Подарок, Новогодишен Подарок, Подарок За Најдобар Пријател, Семеен Подарок, Подарок За Денот на Вљубените, Мајчин Ѓердан, Ѓердан За Ќерки, Ѓердан За Ветување, Ѓердан За секојдневно носење. ИНСПИРАТИВНА ПОРАКА КАРТИЧКА : Порака Картичка Накитот претставува нераскинлива врска помеѓу две души. ДЕТАЛИ за приврзок, синџир и сите компоненти направени со највисок квалитет 18к злато исполнето за златна завршница или ладен хируршки челик за сребрена завршница. Димензии на приврзок : - Висина 0,6 icnh (1,5 см) -Ширина 1,1 icnh (2,7 см). # Секоја нарачка ДОАЃА СО убава кутија за подароци БЕСПЛАТНО.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3.33

Погодно е за патување, патување, викенд патување или службено патување Мека Лагер таа е наредена со мека

DEN 2.00

Кутијата за накит е изработена од стп кожен материјал, кој е издржлив, мек и долг за употреба Овој тип на

DEN 1.33

ДИЗАЈНКористејќи 3Д печатење, моделот е извонреден, а бојата е светла Ние исто така поддржуваме сам диза

DEN 559.84

Време на производство : 35 работен ден време на Испорака : 35 работен ден Кабелскиот синџир мери 18 инчи со п

DEN 2.00

Направете ја масата за облекување убава со нашето Место На Кутијата За Накит од Пеперутка Одликувајќи с

DEN 1518.40

Мала Големина Гроздобер Декорација Стилски правоаголна форма, карактеристики класичен ретро цвет моде

DEN 287.68

Сосема нова никогаш не користена состојба Изработката на ова парче е извонредна, ова парче е направено �

DEN 3.00

1 КУПИ ПОВЕЌЕ ПРЕДМЕТИ ПРВО ПРОЧИТАЈТЕ ГИ ОВИЕ ТОЧКИ 2 ФОТОГРАФИИТЕ СЕ СОПСТВЕНА ДЕФИНИЦИЈА НА ПРЕДМЕТО

DEN 0.33

Стп Кожа ❥ Материјал За Организатор на накит : Стп Кожа Материјалот е Сигурен и Издржлив ❥ Карактеристи

DEN 2.00

осветлена кутија за прстен Тоа е совршен организатор за вашиот предлог прстен, веренички прстен, венчал