.

.

Попуст
Nike Us League плетете кратка црна црна боја

Nike Us League плетете кратка црна црна боја

DEN 479.84

Износот
Залиха

Nike Dry Fabric со Dri-Fit технологија ви помага да останете суви и удобни. Тенок вклоп е пресечен близу до телото за оптимални перформанси. Еластична лента за половината со Draw Cord обезбедува персонализирана вклопување. Страничниот панел за сечење и засилување обезбедува боја на контраст. Трговската марка Swoosh Design е извезена на левата нога. Тенок перформанси одговара на детските кратки работи на Nike Football за да ве одржат ладни и суви со губење на потта подалеку од вашата кожа додека играте. Со шарените странични ленти и тенок перформанси, тој носи прилагоден изглед на теренот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 495.84

100% најлон Увезени Затворање на копчињата Машинско миење Лесно абење на карго шорцеви, еластичен матери�

DEN 484.80

Шорцеви што ќе ги сакате лесно да се носите со убав дизајн, ова е шорцеви што луѓето ќе ги забележат, и со

DEN 2.00

100% спандекс Повлечете го затворањето Детски девојки и момчиња метални сјајни шорцеви искријте џез танц

DEN 699.20

100% полиестер Увезени Затворање на влечење Машинско миење Сезона : пролет 、 лето Пакетот вклучува шорц�

DEN 959.84

89% полиестер, 11% спандекс Направено во САД Затворање на влечење Кратко складирање на лагер и џеб : Вклучу�

DEN 991.20

95% полиестер, 5% еластан Направени во САД и увезени Машинско миење Вграден отпор на дамка + DWR Нов блок за п

DEN 272.00

100% полиестер Затворање на влечење Aeroready ткаенина ја фаќа потта пред да се излади, ве одржува суво и удобн

DEN 191.20

се вклопува до кожата, седи на половината Нашите шорцеви за вежбање се направени од најновата и највисо

DEN 1.00

100% полиестер Направени во САД или увезени Еластично затворање Машинско миење Стандардно вклопување за

DEN 320.00

100% полиестер Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Ултра лесна категорија, дише, но сепак екс

DEN 651.36

100% Полиестер Затворање на врвка Машинско Перење Најк Спортска Облека Спортски Најважен Машки Ткаени Об