.

.

Попуст
Нокмопо Плус Големина Фустан За Жени Секси Мода Секојдневен Печатен Пуловер Со Кружен Врат Лабав Фустан Со Долги Ракави

Нокмопо Плус Големина Фустан За Жени Секси Мода Секојдневен Печатен Пуловер Со Кружен Врат Лабав Фустан Со Долги Ракави

DEN 495.84

Износот
Залиха

Тоа ќе биде убав подарок за девојка или ден на месецот. Одговараат Заumn, Лето и Пролет.09" РАМО : 44СМ/17. дами фустани излегување фустан женски фустани долги валентини фустан од роза женски свечени фустани преголем џемпер фустан за жени џемпер фустан за жени плус големина секојдневни фустани за жени макси фустан со врат златен фустан плетен џемпер фустан со долги ракави за жени фустани за куќи за жени обичен фустан женски фустан со кратки фустани фустан со 3/4 ракави фустан со возбуда женски фустан со чаден фустан со долги долги ракави женски фустан за свадба фустан за гости жени плус големина макси фустан секси фустани за жени плус големина.Изработени од Висококвалитетна Вискоза и висок Спандекс.Повод : Секојдневен, Дали, Роденден, Запознавање,Fall ,Танц, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Совршено за облекување со некои додатоци или само носење како летен фустан.52" должина : 97СМ/38.75" Ракав : 60см/23.80" Рамо : 40см/15.US Големина : Х-Мали / САД 0-2, Мали / САД 4-6, Средни/сад 8-10, Големи/САД 12-14, Х-Големи/САД 16-18, ХХ-Големи/САД 20-22, 3Х-Големи/САД 24. Материјалот е лесен, многу течен и воздушен, мек и растеглив .Овој фустан е лесен и лежерен, има еластична лента на цвест на половината.54" РАКАВ : 62 CM/24.Карактеристики : Секојдневен фустан,Секојдневен,фустан,Моден фустан ,фустан со Пуловер, Секојдневен фустан,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летен секојдневен фустан. Карактеристики : макси фустан за жени има секси обвивка против вратот, краток ракав, опуштено вклопување, плус големина, висок струк, Секси, Шик, целокупно цветно/ печатење со точки, долг макси фустан со целосна должина, комплетна вистинска силуета на обвивка, асиметрична возбудлива облога на дното, висока поделба од едната страна, завиткајте појас на половината. Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини и можете да ја направите на нашите слики или од описот.62" Половината : 100см/39. Чист ракав и дизајн на швајцарски точки додавајќи чувство на романса и елегантно на летниот фустан.19"ГОЛЕМИНА : XL сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 108см/42.67" должина : 99см/38.Ви благодариме за разбирањето.52" рамо : 43см/16. поставата. затворање.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : рачно или нежно перење во машина на ладно / не избелувајте / исушете ја Линијата.32" ракав : 64см/25.Водич за перење : рачно/машинско перење ладно, воздух dry.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1113.60

Совршено за забава за Ноќта на вештерките Совршен за гаврани, Западни родендени, костуми за забави, сае�

DEN 1.00

Истегнување карго панталони мажи машки панталони карго карго работа панталони за жени црни карго панта

DEN 1043.20

божиќни блузи за жени божиќни кошули за жени кошули за вежбање со долги ракави за жени божиќни кошули за

DEN 95.84

36"Туника Жените Само ВРЗУВААТ СУВ ЧИСТ ФУСТАН 5 врвови за вежбање жени танкини пливање врвни жени бела б�

DEN 95.84

Фустани сетови за девојчиња ограничен временски договор ღ❤ Секој проблем со производ / испорака pls исп�

DEN 1.67

【Ве молиме, забележете】 Нашата големина е азиска големина, може да биде помала од големината на нас, за

DEN 366.08

Азиска големина, помала големина! Мек материјал, удобен, мазен и растеглив Произведено ВО САД или Увезен

DEN 1007.84

Крзните палта за жени јакна Омраки женски пролетни костуми долга кимоно појас постелнина, кардиган кож�

DEN 239.84

100% полиестер Увезени Машинско миење Автентичен раб на Real Tree Првата шемо шема што ви овозможува да се вкл

DEN 355.20

100 мешавина од полиестер 【Супер истегнат и лесен】 фин микрофибер хулахопките се екстра меки и еластич�

DEN 142.24

Машинско Перење.Ако производот е оштетен или големината не е соодветна 【Ние Нудиме Бесплатна Услуга За

DEN 106.88

дуксери за мажи мода Испорачани во рок од 24 часа ●Услуга●Одлични подароци за него, мажи или момче...

DEN 111.84

беспрекорни хеланки за жени висок струк,беспрекорни хеланки за жени висок струк,беспрекорни хеланки за

DEN 100.64

❖ Оваа продавница има регистрирано американски бренд Ве молиме, пребарувајте „Topunder“ за да истражите �

DEN 2.67

100% полиестер ? Не големина ? ? постава Дизајн】 Облеката на нашиот бренд е дизајнирана од посветени дизај�