.

.

Попуст
Пилешка Пластична Табла со Исечоци 9x12, 5 Акрилни Табли Со Исечоци Со Клип Со Низок Профил А4 Големина На Букви Тешка Табла За Наставници Во Училница Во Канцеларија Ж?

Пилешка Пластична Табла со Исечоци 9x12, 5 Акрилни Табли Со Исечоци Со Клип Со Низок Профил А4 Големина На Букви Тешка Табла

DEN 79.84

Износот
Залиха

Спецификации На производот Материјал : Пвц Материјал Големина : 12. Шик златниот метален клип го подобрува целокупниот изглед на таблата со исечоци и му дава стилски и елегантен допир. ①Идеален Подарок Оваа симпатична таблата со исечоци е погодна за адвокати, медицински сестри, студенти, наставници, канцеларии и семејства. Можете да ја закачите таблата со исечоци на ѕидот за јасно прикажување на секојдневните задачи пред вас. Модно Печатење : стилски и уникатен дизајн на модели, различни модели за избор, збогување со монотоната традиционална таблата со исечоци, додајте боја на вашата работна маса!. Без разлика дали е во училиште, канцеларија или дома, таблата со исечоци обезбедува корисно место за чување маси и документи за лесен пристап. И висечката јамка на таблата со исечоци лесно се остава кога не ви треба. Ви обезбедува тврда, пренослива површина за пишување. Можете да го користите како роденден, Велигден, Денот на Благодарноста, Ноќта на Вештерките, божиќен подарок за вашите деца, родители и пријатели. Шик сребрениот метален клип го подобрува целокупниот изглед на таблата со исечоци и му дава стилски и елегантен допир. Ќе добиете инспирација додека ја користите таблата со исечоци.1 инч/315*225*25мм Тежина : 240гр Печатење : Еднострано Печатење Боја : Сребрена Вклучена Амбалажа : 1_ Персонализирана таблата Со исечоци Добар Квалитет : вашата таблата со исечоци е изработена од висококвалитетен акрилен лим со дебелина од 2,5 мм, кој не е лесно изгребан како обичните пластични материјали. Овој материјал може да спречи абење и да обезбеди удобно држење.●Висококвалитетен Материјал●нашата таблата со исечоци е изработена од пластика од поливинил хлорид (ПВЦ), која не е лесно да се свитка или пукне.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 106.56

Дизајниран за учење, сликање, групни проекти, учење на отворено и многу повеќе ●Широко Користена●лесна

DEN 3.00

●Висококвалитетен Материјал●нашата таблата со исечоци е изработена од пластика од поливинил хлорид (�

DEN 1.67

Издржлив и може да се користи долго време.* * Стандардна Големина И Лесно Носење : 12,5 x 9 во стандардна голе

DEN 286.40

Изработени Од Висококвалитетна Пластика, мазна површина, заоблени агли и лесен дизајн Клип со низок Про

DEN 2.67

Издржлив и може да се користи долго време Практичната и практична таблата со исечоци ви носи непречено �

DEN 159.84

* Практичната и практична таблата со исечоци ви носи непречено искуство со пишување Оваа табла со исечо

DEN 1.67

Материјал : нерѓосувачки челик.Држач за хартија Табла Со Клипови Од Нерѓосувачки Челик Табла Со Клипов�

DEN 3.33

* * Повеќенаменски И Идеален Подарок : Идеален За канцеларија, училница, семинар, деца, студенти, наставни

DEN 1176.00

①Идеален Подарок Оваа симпатична таблата со исечоци е погодна за адвокати, медицински сестри, студенти

DEN 1412.80

●Стандардна Големина●големината на стилската таблата со исечоци е 12,5 Х 9 инчи Овој материјал може да с�

DEN 1172.80

①Висечки Прстен Има мала кука што се повлекува на горниот дел од таблата со исечоци.●Висококвалитетен

DEN 159.84

* * Повеќенаменски И Идеален Подарок : Идеален За канцеларија, училница, семинар, деца, студенти, наставни

DEN 2.33

Изработен од пена пп материјал, отпорен на прекин и издржлив за употреба Гумени агли за штипки за посигу

DEN 148.32

Можете да ја закачите таблата со исечоци на ѕидот за јасно прикажување на секојдневните задачи пред вас

DEN 2.67

Издржливи Материјали : Нашата Таблата Со Исечоци за Нега е изработена од висококвалитетни материјали к�

DEN 2.00

ЛИМ : папката Со Клипборди е изработена од лим, убава и издржлива, може да се користи долго време и постој

DEN 479.84

Содржина на пакетот : ќе добиете 20 парчиња детски табли со исечоци за училиште во класична боја, изобилн�

DEN 234.88

Оваа ставка ја продава продавач од трета страна Попустот е обезбеден од Ова е ограничен временски попус

DEN 0.33

Стандардна Големина : 12,5 Х 9 Х 0,1 инчи,Држи хартиени листови со големина на букви ( а4 стандард 12,5 "х 8,5")...

DEN 1332.80

Овој материјал може да спречи абење и да обезбеди удобно држење ①Висечки Прстен Има мала кука што се по�

DEN 207.20

Пакет од 6 Сини Проѕирни Табли со Исечоци 9 Инчи х 12,5 Инчи големина На Буква Силни и цврсти предни и задн�

DEN 367.84

Лесно Виси : големината на акрилната таблата со исечоци прибл 215 х 318 мм / 8,5 х 12,5 инчи, што е лесно за носењ