.

.

Попуст
Простор Украси ЗА Детска Соба 3д Отстранлива Бања Уметност Мурал Домашна Соба Винил Налепници Декор Ѕид Домашен Декор На Огледала

Простор Украси ЗА Детска Соба 3д Отстранлива Бања Уметност Мурал Домашна Соба Винил Налепници Декор Ѕид Домашен Декор На Огледала

DEN 1.00

Износот
Залиха

Излупете Ја Хартијата И Потоа Залепете Се На Ѕидот, Поплочете Од Средината Налево И Надесно. 56см Х36см. Не Е Потребен Преносен Филм, Едноставно Излупете И Залепете. Може Да Се Нанесе На Секоја Мазна Чиста И Сува Површина На Ѕидовиѕидни Плочки Стаклен Мебел Итн. Не Е Погоден За Валкана Или Груба Површина. Карактеристики : Отстранлива Трпезарија Ѕид Налепници На Огледала За Ѕидови Симпатична Божиќ Ѕид Налепници Украси Пријатели Ѕид Налепници Симпатична Работи За Соба Голем Винил Ѕид Налепници Ѕид Плочка Кора И За Спална Соба Гардероба Украси За Мали Девојчиња. Простор Украси за Детска Соба 3д Отстранлива Бања Уметност Мурал Домашна Соба Винил Налепници Декор Ѕид Домашен Декор На Огледала Осигурајте се дека површината е мазна, не држете се на груба или нерамна површина.Изберете сакате да нанесете, исчистете ја пепелта и маснотиите, чувајте ја сува и чиста.56см х36см материјал : Пвцстил : ѕидна налепница излупете ја хартијата и потоа залепете се на ѕидот, поплочете од средината налево и надесно.Карактеристики : Отстранливможе да се нанесе на секоја мазна чиста и сува површина на ѕидни плочки стаклен мебел итн. не е погоден за валкани или груби surface.No потребен е филм за пренос, едноставно излупете и залепете 1xwall Налепници Во согласност со сликата или НАПРАВЕТЕ САМИ по своја идеја. и висок квалитет.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.67

Големина : Доаѓа во 2 листови, големина на лист : 30 см x 90см; Околу 104 см x 90см по примената Материјал : хартиј

DEN 1.00

Материјал : 3д Самурајот СО автоматски амблем на кацигата е изработен од цврста еколошка легура на цинк,

DEN 3.33

3 парчиња црно црвено фудбалски фудбалски платно wallидни печати Водоотпорни, живописни бои...

DEN 1.00

Материјал : Персонализираните налепници се изработени од ПВЦ, сигурни и издржливи, водоотпорни и отпорн

DEN 2.33

ПОДГОТВЕНИ за ЗАКАЧУВАЊЕ платна со дрвена рамка со дебелина од 0,75 инчи Понудени големини : 8х10, 8х12, 11х17, 15

DEN 159.84

?УЧЕЊЕТО И ИГРАЊЕТО е омилениот начин на учење на нашиот мозок Налепниците дековал не се само одлична ед

DEN 2.00

Смешен wallиден уметнички метал знак за калај за бркање мали деца е моето кардио срце смешно деца родител

DEN 175.84

Обезбедена е и совршено пропорционална двострана лента ако сакате да ги поставите некаде каде што магн�

DEN 0.33

Нетоксичен, Заштита на Животната Средина, Водоотпорен Нашите налепници се совршени за сите лаптопи, таб

DEN 0.33

Добијте Ја Вашата Нарачана Налепница Со Проверка На Сопствен Дизајн Налепница За Сечење Винил / Браник

DEN 1881.60

Процесот на ткаење е врвен, фин и рамномерен Исклучителната рачна работа ги носи тешкотиите и благосост

DEN 512.00

Супер симпатична илустрација со името на момчетосовршен подарок за секоја пригода за бебиња Овој висок

DEN 255.20

● Лесен За Нанесување : без Проблеми или комплицирани чекори, едноставно Излупете и Залепете Нанесете Н

DEN 191.84

?ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈАDII производ, пресечен со прецизна ОПРЕМА ЗА СЕЧЕЊЕ HD, само излупете и залепете, нанесе�

DEN 1.67

Одговара : 20072013 Лавина, 20072009 Сиера, 20072009 Ескалада Директна оем замена Произведени со висококвалитетни м�

DEN 0.67

Големина 5 Инчи висококвалитетен 6 мил винил за лесно нанесување и ракување Квалитет на печатење со вис

DEN 1.67

ЕкоПријателски Мастило Најквалитетен леплив винил на пазарот Не ги оштетува ѕидовите Не се потребни ал