.

.

Попуст
Робертсон Семејство Грб 6оз Полиран Калај Бубрежна Колба

Робертсон Семејство Грб 6оз Полиран Калај Бубрежна Колба

DEN 1511.84

Износот
Залиха

Бубрезите Облик Хипфласк со Безбедна Завртка Врвот. Врежан Со Грб И Мото Над Името На Кланот. Рачно изработена ВО ВЕЛИКА британија од калај без олово. Испорачано Во Капакот И Основната Кутија За Подароци. Обична Колба За Бубрези Испорачана во капак и основна кутија колба во форма на бубрег таа мала тајна скриена подалеку од јавноста е можеби една од одличните неопеани модни додатоци што мажот може да ги носи. Секако некои можеби мислат дека сте бујна но колбата ве ослободува од бескрупулозните шанкери прескапата бар менија и макотрпна задача за носење полно шише хуч низ градот. Овие специјално нарачани колби направени Во Јужен Јоркшир велика британија од светска компанија за обработка на метали исклучиво за Опсегот На Кланот I Luv ltd. Она што го ставате во вашата колба е од еднаква важност како и начинот на кој ја носите колбата ако го промените видот на алкохол што го носите повремено исплакнете го со малку сок од лимон. Никогаш не користете сапун бидејќи никогаш нема целосно да ги извадите остатоците од колбата и тоа ќе влијае на вкусот на алкохолот. Едноставно е како ова исплакнете го со топла вода кога ќе се вратите дома оставете го капачето и оставете го да се исуши преку ноќ. Висина 110мм Ширина 85мм Длабочина 25мм.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.67

Котел, Знаме, бокал во форма на тиква 1 100% природно растат некатализирана тиква, природна и без загадувањ

DEN 2.33

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕННашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во за

DEN 3.33

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕННашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во за

DEN 287.84

Дали барате елегантен, уникатен и ефтин подарок за вашата претстојна свадба ,achенска забава или саем? Ов�

DEN 319.68

Наполнете го со вода Ова е нова колба за колкови од нерѓосувачки челик.МАТЕРИЈАЛИ ОД ВРВНА КЛАСАОвие ко�

DEN 0.67

Нетоксичен, антикорозивен и анти– ' рѓа производ ЕЛЕГАНТНА И РАЗНОВРСНАколбата од 7,7 мл повеќе го носи и

DEN 3.33

Рачно изработена ВО ВЕЛИКА британија од калај без олово Џебна Колбас Со Сигурен Врв На Завртката Врежан

DEN 1511.84

Бубрезите Облик Хипфласк со Безбедна Завртка Врвот Врежан Со Грб И Мото Над Името На Кланот Рачно израб�

DEN 1.00

Доаѓа со 2 парчиња Мини Колба За Алкохол Секој Капацитет : 1оз Приврзок За Приврзок За Клучеви...

DEN 861.44

Вакуум изолиран со двојни ѕидови 304 шише со вода од нерѓосувачки челик ги одржува пијалоците топли и лад

DEN 4016.32

Оваа колба за колкови од нерѓосувачки челик е лесна за носење и земете го омиленото вино со вас каде и да

DEN 2.00

Бубрезите Облик Хипфласк со Безбедна Завртка Врвот Врежан Со Грб И Мото Над Името На Кланот Рачно израб�

DEN 441.44

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕННашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во за

DEN 271.20

Нерѓосувачки Челик Колба Колба Сребро Нова Колба За Колкови Од Алкохол Од Нерѓосувачки Челик Со Соодве�

DEN 962.88

Завртка Врвот, Подигање Стил Колба Дизајн на келтска Змија, Совршен за Гравирање Направено од Најквалит

DEN 2.67

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕННашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во за

DEN 1590.40

ИЗДРЖЛИВ И СИЛЕННашата цврста колба за пиење колкови 8оз е совршена за секакви активности за пиење во за

DEN 2.33

Уникатен Дизајн : ќе уживате во уникатниот дизајн и убавото чувство со издржлива стп кожа во вашата рака

DEN 1379.20

БОЈАТА НА ПРОИЗВОДОТ ЌЕ ВАРИРА ОД СЛИКАТА КВАЛИТЕТОТ НА ПРОИЗВОДОТ НЕ СЕ МЕНУВА, НО БОЈАТА ЌЕ ВАРИРА СПО

DEN 966.40

Го цениме секој клиент и секоја нарачка е важна за нас и ние ќе ви помогнеме активно да ја решите...

DEN 0.67

Дизајниран специјално за алкохолни пијалоци Нетоксичен, антикорозивен и анти– ' рѓа производ ОТПОРЕН Н

DEN 2.67

Го цениме секој клиент и секоја нарачка е важна за нас и ние ќе ви помогнеме активно да ја решите...