.

.

Попуст
Шампион Спортски Фудбал Агол Знаме Во Собата, 2-Парче

Шампион Спортски Фудбал Агол Знаме Во Собата, 2-Парче

DEN 1.67

Износот
Залиха

Дводелни 3/4" од бели пластични столбови. Метални мелени шила за лесно вметнување. Завртка во спајк. Црвено знаме Во собата на 4. Шампионот Спортски Дводелни Економични Фудбалски Аголни Знамиња се совршена мешавина на економичност и издржливост и се бриз за поставување и распаѓање. Изработен од пластика од 3/4 инчи, овој сет од четири аголни знамиња има метален скок на земја со завртки.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 990.40

ТЕРЕНСКИ НАСТАНИ ЗНАМИЊА ? Усвојувајќи материјали со премиум и мала тежина, ова знаме на рачниот сигнал

DEN 0.33

Памук 4 Светли крокет бои Издржливо памучно знаме Црна прав обложени штабови Високо видливо знаме од 10" �

DEN 0.67

Најлон Комплет од 2 најлонски фудбалски линиски знамиња 1 Црвено и 1 жолто знаме Дрво вратило и рачка...

DEN 0.67

85% Памук, 15% Полиестер.16" Должина : 71cm / 27 35 работни дена Затворање на копчето ?преголеми маици за жени маиц�

DEN 548.80

Спортски Судиски Знамиња Со Метален СтолбУдобен капак за рачка за сунѓер, абсорбента на пот и антилизга

DEN 200.00

Висок Квалитет : 100% Памучна Двострана Ткаенина Мерења : Триаголно закопчување, со 10 двострани знамиња И �

DEN 279.84

Бојата од двете страни е униформа, светла, светла и нема разлика во бојата Ова судиско знаме може да се к�

DEN 1.00

Знаме Фудбал : Функција : совршена алатка за линискиот во било кој, совршен за отворено фудбалски игри.Па