.

.

Попуст
Шампионски боксерски бокс - Nintendo Wii

Шампионски боксерски бокс - Nintendo Wii

DEN 0.33

Износот
Залиха

1-2 плеер. Играчите можат да ги отклучат другите боксери додека напредува серијата на насловните појаси. Тепачките можат да бидат помеѓу четири и дванаесет рунди. Одлуките се донесуваат врз основа на TKOS, KOS или поени. Преглед на камера од 3 -то лице. 6 режими : единечна борба, аматерски појас, појас на кандидати, појас за време, крал на рингот и мултиплеер. Ја искористи целосната предност на интерактивните способности во стилот на Wii и Nunchuk. 1-2 плеер. Играчите можат да ги отклучат другите боксери додека напредува серијата на насловните појаси. Тепачките можат да бидат помеѓу четири и дванаесет рунди. Одлуките се донесуваат врз основа на TKOS, KOS или поени. Преглед на камера од 3 -то лице. 6 режими : единечна борба, аматерски појас, појас на кандидати, појас за време, крал на рингот и мултиплеер. Ја искористи целосната предност на интерактивните способности во стилот на Wii и Nunchuk.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 584.00

100% Официјален, Вистински Производ Ова е корејска Верзија објавена во Кореја Регион Слободен наслов за д

DEN 1.00

Локален мултиплеер со најмногу 4 играчи Прилагоден режим за сопствени спортски настани 10 возбудливи зи�

DEN 0.67

Откријте го потеклото На Шулк додека тој и неговите придружници се судираат против навидум непремостли

DEN 2.67

Две различни и испреплетени кампањи го прикажуваат херојството На Автоботите наспроти целосното уништ

DEN 1.00

Акцијата : Доживејте Машински Игри интензивна борба во прво лице додека мавтате со целосно ново оружје �

DEN 3.00

Д р игри со кутија и прирачник, како што се прикажува фотографијата Игри за 16 битни Sega Megadrive / Genesis System, цел

DEN 1599.84

ограничен рок Крвопролевање : Проклетство на Месечината 2 на физички кертриџ за Прекинувачот Нинтендо...

DEN 479.84

Со уметнички стил во форма на коцка, Потрагата По Покемон е за разлика од која било игра Со Покемони што �

DEN 3.00

Ноди се буди во својата шарена куќа од градежни блокови и го започнува денот со насмевка...

DEN 3.00

Имате целосна контрола над вашите играчи, со можност да доделите специфична улога и движење на секој иг�

DEN 1.67

Собира над десетина минигами дизајнирани да се играат со Eyetoy Одете сноубординг со Sonic, или соберете бана

DEN 3.00

Време е да се потите! Спортовите на море и Сонце сега се на дофат, достапни за секого, насекаде! уживајте �

DEN 111.84

●Комплетен сет за подароци : Нашата торба за подароци вклучува една цврста торба за подароци, ЕДНА 3Д че�

DEN 0.33

ДВА ОДЛИЧНИ СПОРТОВИ ЕДНА НЕВЕРОЈАТНА ИГРА.И двата спорта имаат одлична графика, дигитализирани пример

DEN 3.33

Погледнете повеќе од светот на волшебниците додека истражувате нови магични места расфрлани низ играт�

DEN 0.33

Историски точна претстава На Атлантик Сити и неговите знаменитости Стратешката игра овозможува прегле

DEN 240.00

пет натпревари класични и подобрени режими различни стилови на игра вклучува верзија НА МАГАРЕ КОНГ ЏУ�

DEN 368.00

Соочете се со вашите стравови од детството во оваа темна Чудна приказна, сместена во извонреден свет со

DEN 555.68

Додадете кучиња, мачки, птици или заморчиња во вашето семејство Симс Создадете своја уникатна мачка или

DEN 358.40

Сите Терени, Сите Возила, Сите Вие! МХ наспроти АТВ Сите Надвор е целосна надвор од патот трки и начин на �

DEN 3199.20

Чудовиште момче физичка игра На Нинтендо Прекинувач 24 страница целосна боја инструкција брошура...

DEN 3.00

Карактеристики на колекционерското издание : Дигипакет со две ракави со игра, зад сцената на Лего Хари �

DEN 1.00

Играјте преку 25 уникатни нивоа на соседство на Story Mode! Ставете ги своите вештини на тест во режим на отво�

DEN 870.40

Украсете ја вашата соба со сосема нов прекрасен постер, одличен како подарок, сувенир или за собирање! П�

DEN 799.84

Врвот На Топ ЛиститеСамо танц 4 има над 40 сите нови песни, кои се движат од тековните билборд хитови,...

DEN 1.33

АЈДЕ ДА ДОБИЕМЕ НЕКОЈА АКЦИЈА : се погрижив да ги доловам сите мои добри страни, па ја направив мојата иг�