.

.

Попуст
ШОУ Деца Девојки Долги Ракави Фигура Уметничко Лизгање Фустан Балерина Сјајна Дијамант Балет Танц Трико Костим

ШОУ Деца Девојки Долги Ракави Фигура Уметничко Лизгање Фустан Балерина Сјајна Дијамант Балет Танц Трико Костим

DEN 1.33

Износот
Залиха

70% Спандекс, 30% Спандекс Мрежа. Повлечете го затворањето. Миење Раце Само. Изработен од висококвалитетен материјал, лесен по тежина, дише, мек и удобен за носење. Дизајн со долг ракав и тркалезно деколте, сјаен кристал украсен во целост, боја на контраст и стил на крпеница. Тенок струк, добра еластична ткаенина, пријателска за кожата, совршена за носење во сценски перформанси, абење во лизгање. Табелата со големина значи возрасен опсег за девојчиња, но тие се само за општо водство, рачно миење ладно и висат суво препорачуваме. Погоден за многу прилики, на пример, гимнастичка конкуренција, танцова облека, сценски перформанси, облека за забави и многу повеќе. Сет Вклучуваат : 1pc Танц Фустан Состојба : Нов Без Ознака Материјал : 70% Спандекс, 30% Спандекс Мрежа Таг Бр.- /- - - - Препорачана Големина-| - - - - Предна Должина-|Градите-|Половината-|Должина На Рамото - - - -| - - - 6|-5-6 Години|19.5"/50см|22"/56см|20"/51см|9.5"/25см-|-15.5"/40см- -8|-7-8 Години|-21"/54см-|24"/61см|-21.5"/55см-|-10.5"/27см-|17"/44см -10-|9-10 Години|22.5"/58см|26"/66см|23"/59см|11"/29см|-18.5"/48см- -12-|11-12 Години-|-24"/62см-|28"/71см|25"/63см|12"/31см|-20.5"/52см- -14-|13-14 Години-|-26"/66см-|30"/76см|-26.5"/67см-|13"/33см|22"/56см -16-|15-16 Години-|27.5"/70см|-31.5"/81см-|28"/71см|-13.5"/35см-|-23.5"/60см-.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.67

Земја на потекло : Соединетите држави Број на модел : 5814 MDBPBPK Поли / памучна мешавина за максимална удобно

DEN 239.84

60% полиестер, 20% чипка, 20% мрежа Повлечете го затворањето Само миење на рацете Женски дводелен лирски тан�

DEN 1358.40

100% полиестер Увезени Затворање на копчињата Клупски фустани за жени плус фустан со големина за тинејџе�

DEN 436.80

Овој секојдневен летен макси фустан се одликува со цветен дизајн и страничен шлиц , но исечен со цветен,

DEN 114.40

Црн краток ракав џемпер фустан летен димензии кокосово фустан женски долг ракав макси фустан џебови фу�

DEN 2.33

Прилики : Најдобри подароци за мама / сопруга / девојка или специјални прилики Миење Раце Само...

DEN 3.00

Ние ќе ве контактираме што е можно поскоро за да ви обезбедиме подобри решенија.Ткаенина Овој фустан е �

DEN 0.33

16 до 22 инчи половината Рачно изработено во САД Меки најлон тул Pug, Dalmation Рачно изработено, меко и меки здо�

DEN 32.00

? Сина, виолетова, големина на црн фустан : S биста : 88cm / 34,65 '' waist : 74cm / 29.16' ' waist : 88cm / 34.35 ''Shoulder : 43cm / 16.09 ' 'Голе

DEN 167.84

80% бронзинг крпа, 20% мрежни мрежи Направено од високо квалитетен материјал, мала тежина, мека, дише и удоб

DEN 3.00

①Прилики : Овојrenchов капут е совршен за aut, зима Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите �

DEN 2.67

Направени во САД или увезени Елементите за печатење и гроздобер со точки, каросери за ладење на фигури, �

DEN 192.00

100% памук Увезени Затворање на копчињата Onените фустани за црква црна маица фустан црна женска фустан се

DEN 2.67

Карактеристики : Симпатична фустан од принцеза за домашни миленици, шема на полкови, декор на чипка, нап�

DEN 197.60

Еластично затворање на половината Само миење на рацете Детски девојче, камизол балет, без ракави, леота�

DEN 223.04

Задоволството на клиентите е нашата најголема цел ♥ 【Забелешка】 : Пред нарачката, внимателно прочитај

DEN 2.00

Материјал : Чинлон+органза Вградена обвивка за градник на полица (фустанот за сала може да се прилагоди �

DEN 1.33

100% Полиестер Беж interiorа ентериер грев костура кон хебила де седа де хиело грев ванило де ацеро пара мујер

DEN 720.00

Поликонтон Затворање на копчињата Девојки патриотски фустан Рака се смееше со црвено бело и сино знаме

DEN 667.20

58"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 99см / 38.Карактеристики : Секојдневен стил кој го пок

DEN 187.04

83" ★ ★ ━━━━━━━━━Size : M: : 6uk : 8eu : 36 ★ Bust : 92cm / 36 Многу погодно за секојдневно, ќе ми се допадне! 5...

DEN 913.60

100% полиестер Увезени Затворање на патент Годишнина фустан за жени плус големина макси фустан хавајски �

DEN 1.67

Балетското здолниште е изработено од висококвалитетна шифонска ткаенина и е многу удобна и дише Ткаени

DEN 1.33

Црн долг ракав Миди фустан со црно лизгање фустани Фенси фустани со високи половини Скејтер здолништа ф

DEN 167.84

Фустани за Обични Жени Гроздобер Коктел Фустани 2023 Фустан За Чајна Забава Венчаница За Гости Вграден Ма

DEN 310.08

Земја на потекло : Соединетите држави Број на модел : 5763 4xpr Поли / памучна мешавина за максимална удобнос�

DEN 486.24

Qutch quetch е Лесен За спарување Со хеланки / фармерки / слаби панталони / чизми / шамија во пролет / fall и зима с�

DEN 511.84

Боја : 5точна розова големина : Големите промоции можат да варираат во зависност од бојата / големината з�

DEN 3.00

95% полиестер, 5% спандекс Затворање на патент Само миење на рацете Направено од висококвалитетна ткаенин