.

.

Попуст
Случај За Магнетски Дизајн на Quikbee за Iphone 14Plus [Sgs Воена Отпорна на Удари] [20w Супер Магнетски Компатибилен Со magsafe Отпорен На Удари и Анти-Лизгачки Тврд Тенок Заштитен

Случај За Магнетски Дизајн на Quikbee за Iphone 14Plus [Sgs Воена Отпорна на Удари] [20w Супер Магнетски Компатибилен Со magsafe

DEN 159.84

Износот
Залиха

QUIKBEE нуди доживотна гаранција на вашиот iphone 14plus случај за да се обезбеди подобро шопинг искуство. ?Quikbee Магнетни iphone 14plus случај е компатибилен само со i Phone 14 Plus. Вие сте секогаш нашиот број еден. ?Quikbee iphone 14plus magsafe случај е направен од 3 слоја на амортизирана конструкција Со tpu браници И тежок поликарбонат, со 4 вградени аголни воздушни перничиња, овој заштитен iphone 14plus случај е сертифициран да издржи капки до 10 FT, обезбедувајќи најдобра можна заштита за вашиот телефон. Ако имате какви било прашања пред или по купувањето, слободно контактирајте не, нашата професионална услуга за клиенти ќе ви одговори во рок од 6 часа. ?●Тенок профил и безбеден зафат} витката, нелизгачка кутија i Phone 14plus Magsafe нуди минимална рефус и максимална заштита благодарение на нашиот ergономски дизајн. ?●Супер Јасно И Никогаш Жолто Q Дизајниран За куќиштето i Phone 14 Plus, германскиот материјал Баер и антиоксидантната обвивка нема да реагираат СО УВ зраци или жолта боја со текот на времето, обезбедувајќи долготрајна јасност и откривајќи ја оригиналната убавина на самиот случај. ?●Супер Јасно И Никогаш Жолто Q Дизајниран За куќиштето i Phone 14 Plus, германскиот материјал Баер и антиоксидантната обвивка нема да реагираат СО УВ зраци или жолта боја со текот на времето, обезбедувајќи долготрајна јасност и откривајќи ја оригиналната убавина на самиот случај. ?1 Силен Магнетизам Вградениот супер н52 магнет ја зајакнува магнетната врска и обезбедува автоматско усогласување, правејќи го безжичното/Магсафе полнењето побрзо и побезбедно од кога било досега. Страничните браници што не се лизгаат имаат напредни текстури на Менувачот кои обезбедуваат удобно држење за доверба во куќиштето i Phone 14 Plus.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 126.08

Прецизно исечете за да ја зачувате целосната употреба на копчињата за јачина на звук,полначот,камерата,

DEN 303.84

СОВРШЕНО ВКЛОПУВАЊЕ КОМПАТИБИЛНО САМО Со Motorola Moto G Play 2021 ослободување 6,5 инчен телефон Овој моторола G и�

DEN 2.67

Компатибилност : Компатибилен со честа X7 Погодно каиш : Носете го овој случај на лента со дизајн околу вр

DEN 2.67

Тестирани на воени спецификации за да преживеат повеќе капки Тенок дизајн со мек допир преку мувла е ле�

DEN 2.67

●Сеопфатна Заштита● Четири Аголни Воздушни Џебни Ударни Браници, Против лизгање, пад и отпорност на уд

DEN 889.60

Применливи модели : Овој телефонски случај е специјално дизајниран да биде компатибилен со моделите на

DEN 1.67

1 100% сосема нов и висок квалитет 2 Изработен од висококвалитетен стп кожен материјал за да ви даде удобна

DEN 183.84

КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен Со One PlNord N10 5 G ДРВЕНА : оваа заштитна футрола е изработена од цреша за елег�

DEN 1089.60

Во комбинација со компјутер + tpu материјал обезбеди супериорна заштита €2Слој Заштита Flexible TPU + Тврд КОМП

DEN 143.84

●Компатибилни Модели€Компатибилен со 4.7" i Phone SE 2022,i Phone SE 2020, i Phone 8 И i Phone 7 САМО, не одговара НА други моде

DEN 111.20

Компатибилен со Google Pixel 4 (не е компатибилен со поголемиот „Pixel 4 XL“) Тенки, елегантни, стилски, џебпријат�

DEN 1.33

Oujietong Случај За Blu Поглед 2 B130dl Телефон Случај TPU Мека Корица LZM Мек силикон за подобра заштита СО ув масти�

DEN 1.00

Внатрешноста и на браникот и на фолиото е обложена со микрофибер за да се спречи појава на гребнатини ил