.

.

Попуст
Смртта На Новите Богови #8 ВФ/НМ; ДЦ стрип

Смртта На Новите Богови 8 ВФ/НМ; ДЦ стрип

DEN 95.84

Износот
Залиха

Напишано Од Џим Старлин. Илустрирано Од Џим старлин. Точка : Смртта На Новите Богови #8 Издавач : Дц Насловна Уметник : Џим Старлин Писател : Џим Старлин Уметник : Џим Старлин Настапи : Супермен, Изворот, Дарксејд, Орион Приказни : Крај Белешки : Конечниот Број Оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.00

Напишано Од Пол Џенкинс Илустрирано Од Кармин ди Џандоменико Точка : Сите Победници Состав : Бенд На Хер�

DEN 2.67

Напишано Од Џејсон Вибе, Џон Остин, Мајк Лејн, Патрик Блејн, Роб Фипс Илустрирано Од Џејсон Вибе, Џон Ости

DEN 2.00

Напишано Од Erк Фејн, Џои Кавалиери Илустрирано Од Ентони Вилијамс, Енрике Алкатена Точка : Марвел Акција

DEN 2.33

Напишано Од Брајан Ширмер Илустрирано Од Клаудија Балбони Точка : Блек Џек Кечум #1 Издавач : Уметник За П

DEN 2.00

Илустрирано Од Џае Ли, Ричард Исанове Точка : Темна Кула Скица Книга #1 Издавач : Марвел Корица Уметник : Џ�

DEN 79.84

Напишано Од Крис Роберсон Илустрирано Од Џонатан лау Точка : Кодно Име Акција #3д Издавач : Динамит Покри�

DEN 79.84

Напишано од Дирк Менинг Илустрирано Од Сет Дамос Точка : Приказни На ГДин Ри : Кармагедон #2 Издавач : Ѓаво

DEN 443.20

Напишано од Џон Брн Илустрирано Од Џон Брн Точка : Супермен (2 Серија) #1 Издавач : Дц Насловна Уметник : Џон

DEN 79.84

Напишано Од Тери Мајо Илустрирано Од Лукас Ромеро Точка : Злите Праведни, # 3 Издавач : Алтерна Корица Уме�

DEN 3.33

Напишано Од Пол тобин Илустрирано Од Ронан Кликет Точка : Марвел Авантури Супер Херои (2 Серија) #13 Издава

DEN 3.00

Напишано Од Џон Адамс Илустрирано Од Хорасио Доминги Напишано Од Џон Адамс Илустрирано Од Хорасио Доми�

DEN 79.84

Напишано Од Рон Фортие Илустрирано Од Џеф Батлер Точка : Зелена Хорнет, На (Том 1) #8 Издавач : Сега Насловн�

DEN 2351.84

Напишано Од Ден Веј, Марџори Лиу Илустрирано Од Џузепе Камунколи Точка : Дакен : Темно вулверин #1 (2) Издав

DEN 2.67

Напишано Од Г П Тејлор, Тони Ли Илустрирано од Педро Делгадо Точка : Сенка # 3а Издавач : Маркосија Писател

DEN 2.33

Напишано Од Волт Симонсон Илустрирано Од Сал Бускема Точка : Тор #381 (Киосци) Издавач : Марвел Корица Умет�

DEN 1.33

Напишано Од Линда Медли Илустрирано Од Линда Медли Точка : Замокот Чекање #5 Издавач : Олио Писател : Линд�

DEN 2.00

Напишано од Џо Кејси Илустрирано Од Џузепе Камунколи Точка : Интимни, #1 Издавач : Уметник За Покривање На

DEN 191.84

Напишано Од Скот Бити, Џон Острандер Илустрирано Од Роџер Робинсон, Филип Бонд Точка : Бетмен : Готам Вит�

DEN 1.00

Напишано Од Шејн Дејвис Илустрирано Од Шејн Дејвис Точка : Axcend #3a Издавач : Слика Насловната Уметник : Шеј

DEN 1.00

Напишано Од Џен Ван Метар Илустрирано Од Ник Драгота Точка : Железното Време #2 Издавач : Марвел Корица Ум

DEN 95.84

Напишано Од Кален Бун Илустрирано Од Андреа Брокардо Точка : ГРАЃАНСКА Војна ВТОРА : ХМен #2а Издавач : Ма�

DEN 1.67

Напишано од боб фостер Илустрирано Од Ден Шпигл Точка : Pocahontas (дизни ) Tpb #1 Издавач : Марвел Писател : Боб Ф�

DEN 79.84

Напишано од Шон Рафнер Илустрирано Од Рајан Бенџамин Точка : Фантомска Гарда #4 Издавач : Уметник За Покр�

DEN 0.67

Напишано Од Марк Лендри Илустрирано Од Witли Витер Жеден за Крв : Една Нација Под Вода #1б Издавач : Насловн

DEN 79.84

Напишано Од Ј Мајкл Страчински Илустрирано Од Крис вестон Точка : Дванаесет, #4 Издавач : Марвел Корица Ум

DEN 79.84

Напишано Од Ј Мајкл Страчински Илустрирано Од Оливие Коипел Точка : Тор (Том 3) #4а Издавач : Марвел Корица

DEN 431.84

Напишано Од Питер Дејвид, Лук Либерман Илустрирано Од Вил Конрад Точка : Црвена Соња против Тулса Несреќ

DEN 79.84

Напишано Од Стив Албертсон Илустрирано Од Јаков Илија Точка : Дух Шпион #1 Издавач : Слика Покрие Уметник

DEN 560.00

Напишано Од Дејв Хајн Илустрирано Од Едуардо Виена Точка : Преминал : Badlands #17a Издавач : Аватар Покритие У�