.

.

Попуст
Телефонски мобилни телефони Телефон за носење торбичка со држач за картички компатибилен со iPhone 14 Plus, 14 Pro Max, 13 Pro Max, 12 Pro Max, Premium Leather Coneass Holder Porch Case Case Casutible со Galaxy A12,

Телефонски мобилни телефони Телефон за носење торбичка со држач за картички компатибилен со iPhone 14 Plus, 14 Pro Max, 13 Pro

DEN 0.33

Износот
Залиха

СТРОНГ МАГНЕТСКИ Затворање, големина од 6,7 инчи : Оригинален кожен телефонски појас со појас со ременски клип компатибилен со торбичка за мобилни телефони од 6,1 инчен футрола Со држачот за картички за јамка на ременот со i Phone 14 Plus, 14 Pro Max, 13 Pro Max, 12 Pro Max Compatibational со Samsung Galaxy A12, S22ultra, S21ultra, S21+, S20 Fe, S20ultra, S20+, Note22ultra, белешка 20, белешка ултра, S10lite, Note10 Lite , Белешка10+, Note9/8, A9, A70, A71 5 G, M51, A70 S, 14 Pro Max 5 G, A20 S, A21, A80, A90, A32 5 G, A12, A03 Core, A03 Scomcompational со Sony Xperiaxa Ultra, 1 II, 1 IV , 1 III, про-икомпатибилен со Google Pixel 7 Pro, Pixel 6 Procompatible со Motorola Moto G10 Power, Moto G20, Edge 30 Pro, Moto G50, Moto G22, Moto E32, Moto E32 S, Moto E32 S. ● Цврсти клипови и ленти го одржуваат вашиот телефон на место за време на ригорозна активност или движење.● Безбеден и удобен начин да го носите вашиот мобилен телефон со вас. ● Безбеден и удобен начин да го носите вашиот мобилен телефон со вас. Тие се карактеризираат со цврсти клипови и ленти што го одржуваат вашиот телефон во место, дури и за време на ригорозна активност или движење. ● Цврсти клипови и ленти го одржуваат вашиот телефон на место за време на ригорозна активност или движење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 319.20

КОМОВИОТ доаѓа со еластични ленти на страни и на дното на торбичката за да се соберат големи паметни тел

DEN 3.00

Го заштитува вашиот телефон против гребнатини, испакнатини и други абење и солза, паричник за чување кр�

DEN 3.00

Случајна торбичка со висококвалитетна кожна торбичка со клип и јамка за појас, Овозможува одлична зашт�

DEN 3.00

Компатибилен со живиот jitterbug smart3, jitterbug паметен 3 телефонски куќиште на паричникот Вегански кожен паричн

DEN 1.00

Оригинална кожа, кожа од прв слој од крава Функција : Тенок мек мобилен телефон кожен случај, универзале�

DEN 3.33

Функција : ✔ Направено од врвни материјали што апсорбираат шок, се состои од мек TPU и тврд компјутер...

DEN 1182.40

1 Сосема нов и висок квалитет на покритие за флип на телефон 2 Случајот го одржува вашиот телефон безбеде

DEN 3.33

Вкупната заштита од 360 степени Премиум ПУ кожа го штити вашиот телефон од прашина, гребнатини или кое би�

DEN 259.36

Овој случај за носење е универзален компатибилен со телефон 4,7 " Безбедно затворање на магнетно предно �

DEN 1.33

Вклучен со вашиот случај е нашиот клип за појас на футрола, со избор на вртење и цврст механизам за заклу

DEN 236.96

100% нов и висок квалитет Безбедно вклопување, лесно применето и отстрането Заштитете го вашиот телефон о