.

.

Попуст
Ѓтим Плевел Лист Козметичка Торба Марихуана Додатоци Имаше Девојка Која Навистина Сака Плевел Патент Торбичка Подарок За Љубителите На Плевелот

Ѓтим Плевел Лист Козметичка Торба Марихуана Додатоци Имаше Девојка Која Навистина Сака Плевел Патент Торбичка Подарок За Љубителите

DEN 1.33

Износот
Залиха

It доволно е за носење секојдневна козметика алатки за шминка како кармин, сенка за очи, течна подлога, машки комплет за бричење, четка за шминка или други ситници. Материјал : Платно со Метален Патент Големина : 9. Навистина е посебен и привлечен подарок за споделување со вашата пријателка, мајка, тетка, ќерка, сестра, наставничка, медицинска сестра, лекар, сопруга, семејство итн.Лесен за пакување и носење 3. ●Издржлив Материјал●Изработен од платно со метален патент, мек и удобен, отпорен на нечистотија и абразија, лесен за чистење.2 "Ширина x 6. ●Моден Дизајн●нашата козметичка торба усвојува 3Д печатење , на неа се испечатени извонредни обрасци за козметичките кеси да изгледаат поинтересно и нека биде вашата личност displayed. Мала тежина, многу издржлива и лесна за носење. Верувај ми, дефинитивно ќе бидеш длабоко привлечен од тоа!.8" Висина x 2 " Долна слика печатење : 3d Печатење Карактеристики : 1.In покрај тоа, пишувањето на сценариото додава допир на талент на овие чанти. Идеален за патување, одмор, службено патување, теретана, кампување, организација на бања и активност на отворено. И оваа мермерна торба за шминка е пренослива и лесна, лесна за носење.€ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ : оваа торба за шминка е доволно голема за да ја држи вашата секојдневна шминка, како кармин, сјај за усни, четки за шминка, сенка за очи и така натаму. Големината погодна за шминка и stationery.Исклучителен дизајн 2. Можете да ја донесете вашата козметика насекаде.Широко Се Користи 4.Одличен подарок Ако ви се допаѓа оваа уникатна козметичка торба, веднаш кликнете на количката.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 90.24

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Секојдневен Стил Со Едноставен Цврст Изглед, свеж и Елегантен,

DEN 0.33

Оваа торбичка е наменета за повеќето луѓе да ја користат, деца, момчиња, девојчиња, тинејџери, студенти, �

DEN 985.60

Димензија : 3.7 "х 2.7 " х 0.8"(9.5€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микр�

DEN 1.33

Ова сигурно ќе го направи подарокот за изненадување за вас или за секој што го познавате Freshice syse fle : долж

DEN 329.44

Не само што може да ја чува козметиката во вашата продавница, туку може да се користи и за складирање нак

DEN 0.33

Материјал : Водоотпорен материјал и лен, метален патент, тој е издржлив, водоотпорен, отпорен на нечисто�

DEN 2.33

Дизајн на отворање на двојно патент : Оваа козметичка торба има две отвори за патенти и можете да земете

DEN 175.84

Пвц, Најлон Затворање на патент ●Водоотпорен повторно подготвен за излегување ①Заштедете време И Пого

DEN 2.33

Ексклузивно Прилагодувањеона што е поинтересно е што обезбедуваме бесплатна услуга за прилагодување, �

DEN 3.33

МатеријалиИзработени од ткаенина за собирање, сунѓер и ткаенина од оксфорд Она што е поинтересно е што �

DEN 255.84

●Кожа со кремасто чувство : оваа триделна чанта за шминка е изработена од висококвалитетна стп кожа со �

DEN 639.84

Различни Стилови : пакетот вклучува 24 платнени чанти за шминка кои доаѓаат во 12 стилови, доволно количин

DEN 3.00

Врвен Квалитет : Изработен од стп материјал со еластичен допир Шевовите и патентот се одличен квалитет �

DEN 223.84

✧Божиќен Подарок За Радиологија РадиологГо Добив ова Како Божиќен подарок за вашата валкана игра на од

DEN 1.00

Водоотпорен МатеријалИзработен од кожа, не грижете се дали предметите во торбата ќе се навлажни, одржув

DEN 1241.60

Фино повлекување прстен,патент жици, Внатрешен Мултифункционален дизајн Материјал : Најлон На Кожата Н�

DEN 2.67

Можете едноставно да го исчистите со влажна крпа Ве молиме не го мијте со топла вода или ќе се расипе Вод

DEN 0.33

Големина19х7, 5х3, 8см / 7, 5х3х1, 5ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од микрофибер кож

DEN 1.67

Волк Љубовник Подарок : Волк Подароци за волк љубовник на роденден, дипломирање, Божиќ, нова година ден, �

DEN 191.84

Интересни и убави дезени кои го истакнуваат вашиот личен карактер и вкус Изберете забавен подарок за ва

DEN 175.84

МатеријалиИзработени од ткаенина за собирање, сунѓер и ткаенина од оксфорд Ако имате било какви прашањ�

DEN 207.84

Големина8, 2х3, 1х3, 5 во / 21х8х9 см, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од микрофибер кож�

DEN 175.84

€Голем Капацитет Q оваа торба за шминка има огромен капацитет, кој може да ги складира козметичките и ал

DEN 159.84

УНИЦЕУ Мода Стп Кожни Козметички Кеси Подарок : Лесен, пренослив и модерен, прекрасен подарок за вас и ва

DEN 352.00

Поради разликите во мониторите, може да има мала разлика во бојата помеѓу фотографијата и вистинскиот о