.

.

Попуст
ЉУБОВ ФАНГ Тренингот Хеланки За Жени Со Џебови Компресија Висок Струк Контрола На Стомакот Атлетска Сала

ЉУБОВ ФАНГ Тренингот Хеланки За Жени Со Џебови Компресија Висок Струк Контрола На Стомакот Атлетска Сала

DEN 1.00

Износот
Залиха

82% Најлон, 18% Спандекс. Увезени. Еластичен појас со висок струк повлечете го затворањето. Машинско Перење. На Прв Поглед - Висок струк/ путер мек/ непроѕирен/ повеќе џебови/ еластичен. ОДГОВАРА И ГОЛЕМИНА-Хеланки со џебови за жени, изберете ја вашата редовна големина. Тенок фитинг е совршен за многу типови на тело, давајќи ви ласкав изглед. Ве молиме користете ја нашата табела со големини за да најдете соодветна големина на страницата со детали за производот погледнете ја вашата висина и тежина. ЗА ваша референца, МОДЕЛОТ носи големина С. Висина : 5'8", Тежина : 116 фунти, Половината : 23,6 "Колк : 34,6". УДОБНОСТ - не гледајте преку хеланки е направен со путер мека, удобна непроѕирна ткаенина, која ја отстранува влагата, четиринасочно истегнување, текстура на праска, лесна и едвај се чувствува таму. Оваа малку компресија ткаенина има добра количина на истегнување и закрепнување за вашата спортска активност, тренингот и секојдневното носење. Совршен за секоја сезона. ДЕТАЛИ-широк висок појас со скриен џеб во предниот дел на појасот, кој може да ги чува вашите клучеви, картички, монети и Авион. Ткаенината за хеланки отпорна на сквотирање ги обликува вашите облини и има дополнителна функција за контрола на стомакот. Заоблениот јарем задниот спој обезбедува малку функција за подигнување на задникот. Двострани џебови, добри за држење на вашите најважни работи. Погоден за вежбање, џогирање, трчање, јога, возење велосипед, дневна, секојдневна, облечена облека и активности на отворено. ИНСТРУКЦИИ ЗА ПЕРЕЊЕ-Нежно машинско перење под 40 степени целзиусови или рачно перење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.67

100% памук Увезени Затворање на бравата Машинско Перење Камо комбинезони Класичен Џон Дир за помали деца.

DEN 2.33

Секогаш можете да ја најдете вистинската овде! Ве молиме, погледнете ја нашата табела за големина подол�

DEN 179.04

ОБЕЗБЕДУВАЕ : Измијте ја раката или машината за миење во ладна вода, нежен циклус Informations Информации за п�

DEN 271.68

Мека и лесна ткаенина има малку затегнати; Обезбедува удобно чувство Редовна дебелина за цела сезона...

DEN 544.00

Овие се совршени пантолони со предни фустани за да одат на работа или официјален семеен настан...

DEN 447.84

Еластичниот Струк Со врвка за влечење Растегливиот струк со прилагодлива врвка за влечење обезбедува �

DEN 2.67

88% полиестер, 12% спандекс Увезени 88% полиестер 12% еластан 100% официјално лиценциран од Клев Совршени хелан

DEN 1536.00

Хеланги на Денот на вineубените за жени Мешави хеланки за жени јога хеланки руно наредени хеланки жени Бо

DEN 2.00

7", должина : 42,5 "Совети : Ве молиме, дозволете 0,40.8", должина : 39 Големина на џемпери : S : половината : 22,8" 24.5 ", �

DEN 0.67

94 '' Хип : 134cm / 52.77 '' САД : 6 Велика Британија : 10 ЕУ : 36 половината : 98cm / 38.12 '' Должина : 71cm / 27.31 '' Хип : 140cm / 55.03 '' Х

DEN 463.68

95% памук, 5% еластан S = (), M = (), L = (), XL = (), 2 XL = () Затворање на влечење Машинско миење или миење на рацете, без н

DEN 0.67

Нашата облека е изработена од квалитетни ткаенини за да се обезбеди удобност и издржливост...

DEN 1.00

100% полиестер Увезени Лизгање на затворање Материјал за миење Материјал : Полиестер мешавина...

DEN 1.67

95% најлон, 5% еластан Увезени Затворање на влечење Машинско миење Истражете го Aphенскиот афродита џогер е

DEN 1.00

100% чипка Произведено во САД и Увезено 715 дена испорака 95% Полиестер 5%Спандекс Увезени Затворање На Копче

DEN 1.33

85% полиестер, 15% спандекс Лизгање на затворање Направено од висококвалитетна ткаенина, мека, истегната, �