.

.

Попуст
Vanavagy iPhone 12/Iphone12 Pro Паричник Случај За Жени и Мажи, iPhone 12/iPhone12 Pro Флип Кожен Мобилен Телефон Случај Поддржува Безжично Полнење Со Држач За Картички И Нараквица, Виолет?

Vanavagy iPhone 12/Iphone12 Pro Паричник Случај За Жени и Мажи, iPhone 12/iPhone12 Pro Флип Кожен Мобилен Телефон Случај Поддржува

DEN 1.00

Износот
Залиха

КЛАСИЧЕН ДИЗАЈН : дизајнот на задната дупка го покажува класичното лого на брендот. Куќиштето е со извонредна изработка и прецизниот исечок е погоден за звучници, камери и копчиња. Опремен со ремен за жица, луксузен елегантен деловен случај опремен за i Phone 12/12 Pro е пренослив. РФИД БЛОКИРАЊЕ ТЕЛЕФОНСКИ ПАРИЧНИК : Опремен со 3 слотови за картички и страничен џеб, овој случај е корисен за да ви помогне да ги зачувате вашите омилени фотографии, кредитни картички и малку готовина. Со цел да ги заштитите вашите personal податоци од кражба, кожената футрола е дизајнирана со технологија ЗА заштита НА РФИД.(Забелешка : Не се препорачува да ставите повеќе од една картичка во слот). ПОВЕЌЕКРАТНА ЗАШТИТА : Премиум Луксузната веганска кожа не бледне лесно и спречува гребење на екранот. Издржливиот TPU и КОМПЈУТЕР се цврсто зашиени на куќиштето на телефонот, а внатрешното куќиште на целото тело доаѓа со амортизиран раб отпорен на удари и против лизгање за да се спречи паѓање. магнетното затворање може да ја осигура безбедноста на вашите работи. БЕЗЖИЧНО ПОЛНЕЊЕ : не отстранувајте ја оваа футрола за телефон кога сакате да користите безжичен полнач. Ова ќе ви донесе погодност и ќе ви заштеди време. ИДЕАЛНА ГАРАНЦИЈА ЗА ПОДАРОК И УСЛУГА : овој луксузен случај, идеален подарок за вашето семејство и пријатели,доаѓа со извонредна кутија за пакување и дополнителен заштитник на стаклениот екран. Безгрижна услуга со 60-дневна гаранција за враќање на парите. Ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не преку е-пошта. Ние нудиме 60 ден без кавга пари гаранција за враќање. Држач За Картичка.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 276.64

Систем за автоматско апсорбирање на магнетно затворање За OneplNord CE 2 Lite 5 G / Realme 9 Pro / Realme V25 / Realme 9 5 G flip капак

DEN 158.08

ПРЕЦИЗНИ ИСЕЧОЦИ и СОВРШЕН АГОЛ на ГЛЕДАЊЕ : Опремен со лесен пристап до сите достапни функции на вашиот

DEN 764.32

Нова, разноврсна магнетна мрежа за хоризонтални и вертикални функции на држачот за удари со брз клик, ка

DEN 159.84

Дизајн За Samsung S20 FE 4 G / 5 G Флип случај со две картичка слотови, слика проект слот и пари слој...

DEN 239.84

Е Компатибилен Со Samsung Galaxy S10e, НЕ е компатибилен Со S10 или други уреди ●Пакетот вклучува : ќе го испратиме

DEN 1.67

Прашање 2 : дали има заштита од шарки? Erturezzy Безбедносна Заштита? 1.Excrevz samsung Galaxy Z Flip 4 5g Случај 2022 Qviaotaily случ

DEN 158.24

И сето тоа се продава по разумна цена. Функцијата за држач може да ви овозможи прилагодливи и удобни агл�

DEN 175.68

Компатибилен Модел : Само За Самсунг Галакси С23 Ултра Ве молиме потврдете го моделот на вашиот телефон Д

DEN 2.00

2 СЛОТОВИ ЗА КАРТИЧКИ : 2 одделни слотови за носење на најважните картички, што ви овозможува да одите пар

DEN 367.20

Придружете Се На Стивен И Кристалните Скапоцени Камења на меѓугалактичката борба за заштита на светот!

DEN 2.33

Потенок дизајн; Удобно уживајте во погледот на Екранот За Бесконечност со потенок профил; предниот екра

DEN 2.67

`+Прецизни Исечоци.Фотографирајте, слушајте музика, полнете и користете го телефонот без отстранување н

DEN 2.67

МАГНЕТНАТА РАЗЛИКА Разноврсен магнетски отстранлив дизајн на флипслучај за погодност на паричникфоли

DEN 2.67

РФИД БЛОКИРАЊЕ ПАРИЧНИК СЛУЧАЈ : i Phone 14 Плус паричник Кожа флип случај има 4 слотови картичка која може д�

DEN 1.67

Високата рамка спречува гребење на камерата и екранот и нема да пожолтат со текот на времето Магнетна К�

DEN 277.44

Флип случај го штити вашиот телефон од нула, прашина, шок и други штети предизвикани од секојдневна упот

DEN 367.20

Овој паричник погодно располага со три слотови за одржување на вашите кредитни картички и готовина Фор�

DEN 223.84

Прашање : дали овој случај е безбеден? Издржлив? Одговор : Да, оваа футрола за телефон е совршена, издржли

DEN 3.33

♞€Компатибилност q : Исклучиво дизајниран За Samsung Galaxy A12 НЕ е компатибилен со други модели ♞●Двослојна

DEN 1.33

€КОМПАТИБИЛНОСТ : САМО КОМПАТИБИЛЕН Со samsung Galaxy A54 5 G 6.4 инчен дијагонална големина на екранот (2023 Ослобо�

DEN 3.33

ИЗОЛИРАЈТЕ ГО ВАШЕТО ШИШЕ СО ВОДА : Со двослојна изолација, сега вашите пијалоци можат да останат поладн

DEN 270.40

①Компатибилност е компатибилна Само Со Samsung Galaxy S22 Pl(S22+) Проверете го моделот и големината на вашиот моб�

DEN 2.00

ПРЕЦИЗЕН ПРЕСЕКЛесен пристап до сите порти, контроли и копчиња без отстранување на куќиштето.* Стилски �

DEN 2.33

За samsung A53 5 G паричник флип случај со 2x слотови картичка, 1x id слот и пари слој, Лесен пристап до копчиња, пр�

DEN 159.36

Случајот лесно се отвора како книга со вграден држач за удари што ви овозможува да остварувате видео по�

DEN 2.67

[Услуга] : Ако не сте задоволни со добиените производи и ги избегнувате вашите загуби, ве молиме контакти

DEN 2.33

ПРЕКРАСНА ШЕМА овој прекрасен случај со шема е совршен за да го изрази вашиот уникатен индивидуален ид�

DEN 1539.20

Магнетно Затворањемагнетното затворање овозможува брзо прицврстување и пристап без никакви проблеми..