.

.

Попуст
Војна На ѕвездите Епизода VII Салфетка За Пијалоци, Услуга За Забава

Војна На ѕвездите Епизода VII Салфетка За Пијалоци, Услуга За Забава

DEN 111.84

Износот
Залиха

16 салфетки за пијалоци. Карактеристики Војна На Ѕвездите епсиода vii ликови и" Војна На Ѕвездите : Силата Се Буди " наслов. Стилизирајте ги вашите пијалоци со овие салфетки спакувани во акција. Совршен за забави и забавни прилики. 16 салфетки за пијалоци. Карактеристики Војна На Ѕвездите епсиода vii ликови и" Војна На Ѕвездите : Силата Се Буди " наслов. Стилизирајте ги вашите пијалоци со овие салфетки спакувани во акција. Совршен за забави и забавни прилики. На секоја забава и треба стилски начин за чистење на неизбежните неред направени од мали раце, а вашите не се исклучок. Зошто да не додадете посебен шмек на забавата со Теми "Војна На Ѕвездите" на вашето дете со додавање соодветни салфетки на масата за храна? Користете ги овие официјално лиценцирани Војна На Ѕвездите 7 : Силата Буди Салфетки За Пијалоци за да ги избрише трошките и истурите од вашите отпаднички борци. И децата и возрасните ќе бидат толку возбудени од гледањето на најновата рата од авантурите На Принцезата Леја, Лук Скајвокер и Хан Соло што нема Да можат да ја чекаат вашата неверојатна покана ЗА РСВП за забава што е надвор од овој свет! Војна На Ѕвездите 7 Салфетки За Пијалоци се идеални за тематската забава "Војна На Ѕвездите". Тие ќе изгледаат остри на вашата маса за храна или подароци. До вашата партија игра во стил!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.00

Изработена Од Сурова Дрвена Пулпа која може да биде биоразградлива, Печатење Мастило на База На Вода на

DEN 156.64

Со нас, секој ден е прославаима хартиени салфетки, а потоа ИМА ИЧП ИЧП : од 1977 година премиерот производи�

DEN 1558.40

21 ви роденден со повеќе обоени салфетки за печатење со фолија пакет од 15 Големина : 33см x 33cms...

DEN 1.00

♬ Ако сте ги купиле нашите салфетки за ткаенини и имате какви било прашања, ве молиме слободно контакт

DEN 1264.00

Бебе миленичиња кученце им помага На Тато и Мама да добијат Елка за прослава Куќа за одмор, сладок дом, б�

DEN 191.84

МАТЕРИЈАЛИ ЗА ЗАБАВИ СО АЈКУЛИ : Додадете ги Овие салфетки Во резервите за забави со ајкули, подводниот �

DEN 0.67

Пакетот вклучува 120 листови X салфетки Карактеристики Боја : Како што е прикажано, салфетка за невестинс

DEN 1028.80

20брои пакет декоративни коктел салфетки од 3 слоја хартија се меки, но силни 20брои пакет декоративни кок

DEN 1297.60

♬ Модни калико салфетки се изработени од 100% висококвалитетен полиестер., За да купите совршен подарок

DEN 3.00

Украсува Плочи маси Украсува Плочи маси Овие слатки и чудни салфетки за гном се одлични за роденденски,

DEN 0.33

Две (2) индивидуални салфетки за премија за вечера, со големина 13х13 "или се расплетуваше 33х33 см...

DEN 237.60

Ставете ги на вашите маси за јадење и врвови за бар за да бидете сигурни дека вашите гости на забавата се

DEN 0.33

Вечера за десетина, банкет за 100, вечера со свеќи за 2, или семејство, заедно, ќе го најдете совршен дизајн

DEN 1.33

50 салфетки за пијалоци по пакет Преклопена големина : 5 "x 5" Направено од 3хартија Боја : Hotешка магента...

DEN 0.67

Коктел салфетките во боја се безбедни и еколошки 20 брои Квадратни Салфетки 6,5 х 6,5 инчи, 3слоја...

DEN 116.00

Работната површина на производството е природно без загадување и не се произведуваат штетни емисии...

DEN 1075.20

Одличен прибор за јадење за роденденски забави за бебиња / деца, чајни забави, пекари, куќа за десерт, св

DEN 1.00

Овој производ не е лесен за брчки, може да се мие многу пати, може да се користи и да има долга услуга Lifeив

DEN 91.04

Салфетки за пијалоци во розова бебешка крава печати со акцент на шише за бебиња Малите салфетки мерат 5 "

DEN 3.00

Пакетот вклучува : 36 парчиња Бели Салфетки За Хартија За Ручек" Град", што е 2 слоја и има димензии 65 инчи х

DEN 1.33

Ве молиме, дозволете грешка од 12 см поради рачно мерење Алатки за и семејни пекари и готвачи.COLOR : Прикажа