.

.

Попуст
За Utidigi A13 Pro MAX 5g Случај, Премиум Магнетни Pu Кожа Покритие Со Држач За Картички И Kickstand, Мода Флип Случај За Utidigi A13 Pro MAX 5G 6,8 инчи Се Зголеми

За Utidigi A13 Pro MAX 5g Случај, Премиум Магнетни Pu Кожа Покритие Со Држач За Картички И Kickstand, Мода Флип Случај За Utidigi

DEN 1.00

Износот
Залиха

Магнетното превртување на бравата може да биде затворено 2. Изработена од висококвалитетна СТП кожа, има моден ретро изглед и напреден Едноставен Дизајн. [Одлична двојна заштита] куќиштето на телефонот има вградена мека и издржлива внатрешна обвивка НА ТПУ, издржливата мека внатрешна обвивка НА ТПУ е амортизирана и отпорна на удари за да го заштити уредот од капки. [Прецизна Локација На Дупките] дупките се сечат со напредна технологија за сечење, а прецизните позиции на дупките можат да ги одржат функциите на телефонот достапни и да ја олеснат работата на телефонот.[Мода Стп Кожа] Ова е кожна футрола во деловен стил која е совршено компатибилна со Utidigi A13 Pro MAX 5 G.Слотови за картички (Држач За Картички), Функција На Одделот За Паричник : заштита Од Магнетно затворање, целосно заштитете го телефонот од удар.Дизајнот 2-во-1 целосно ја демонстрира одличната двојна заштита. Завиткани во мека стп кожа однадвор.Вграден Невидлив Држач За Држач За Телефон (Држач за Удар ) 3. Нема потреба да носите дополнителен паричник кога ќе излезете, погодно за дневни плаќања и транспорт. Водоотпорен, Отпорен на Прашина, Отпорен на Удари, Го Поддржува телефонот хоризонтално Хоризонталната поддршка ви овозможува да добиете удобно искуство со аголот на гледање. Врз Основа На Кина и соочувањето со светот, МИЛЕГАО е посветена да стане водечки светски бренд на паметни мобилни периферни производи. Повеќе слотови за картички за складирање Картички и Готовина пакетот вклучува : 1 * ТЕЛЕФОНСКИ СЛУЧАЈ ЗА нас, МИЛЕГАО е производител фокусиран на создавање висококвалитетни дигитални производи. Таа е посветена на истражување и развој, производство и продажба на производи за мобилни телефони многу години, обезбедувајќи им на потрошувачите подобри производи и квалитетни услуги.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1539.20

Магнетно Затворањемагнетното затворање овозможува брзо прицврстување и пристап без никакви проблеми..

DEN 277.44

Флип случај го штити вашиот телефон од нула, прашина, шок и други штети предизвикани од секојдневна упот

DEN 159.36

Случајот лесно се отвора како книга со вграден држач за удари што ви овозможува да остварувате видео по�

DEN 1.33

ПРАКТИЧНИ СЛУЧАИ НА ДРЖАЧ ЗА КАРТИЧКИ : 3 слотови за картички безбедно држете ги ВАШИТЕ car карти, кредитн�

DEN 1.00

●Компатибилни Модели● : Компатибилен со i Phone 13 Pro Max (6,7 инчи), не е компатибилен со други уреди...

DEN 588.64

Оригинален случај во стилот на тетратка Со Пазар на Казамарк се одликува со оригинален стилски дизајн п

DEN 764.32

Нова, разноврсна магнетна мрежа за хоризонтални и вертикални функции на држачот за удари со брз клик, ка

DEN 0.33

Се вклопува само за i Phone 13 Pro Max 4+ Носителот Картичка Внатрешен рфид материјал за блокирање Заштита на ка�

DEN 2.33

КОМПАТИБИЛНОСТ : специјално дизајниран за i Phone 14 Pro Max, со прецизни исечоци за лесен пристап до сите порти

DEN 158.08

ПРЕЦИЗНИ ИСЕЧОЦИ и СОВРШЕН АГОЛ на ГЛЕДАЊЕ : Опремен со лесен пристап до сите достапни функции на вашиот

DEN 2.33

За samsung A53 5 G паричник флип случај со 2x слотови картичка, 1x id слот и пари слој, Лесен пристап до копчиња, пр�

DEN 1.33

€КОМПАТИБИЛНОСТ : САМО КОМПАТИБИЛЕН Со samsung Galaxy A54 5 G 6.4 инчен дијагонална големина на екранот (2023 Ослобо�

DEN 2.67

ПРЕМИУМ КОЖА овој производ е изработен од висококвалитетна стп кожа, висококвалитетен материјал, лесе�

DEN 158.24

И сето тоа се продава по разумна цена. Функцијата за држач може да ви овозможи прилагодливи и удобни агл�

DEN 783.68

Флексибилното издржливо меко внатрешно куќиште tpu обезбедува одлична двослојна заштита за вашиот devive з

DEN 207.84

Совршен за видео повици или гледање филмови Забелешка : нема функција за автоматско будење / спиење Прак

DEN 2.67

`+Прецизни Исечоци.Фотографирајте, слушајте музика, полнете и користете го телефонот без отстранување н

DEN 2.00

Сите случаи на СТЕНИ се 100% рачно изработени и секој случај е направен со најквалитетни кристали и матер�