.

.

Попуст
Здраво светски украински уметност деко подарок моден ноил прстен прстен клуч за шишиња со шише, клипер

Здраво светски украински уметност деко подарок моден ноил прстен прстен клуч за шишиња со шише, клипер

DEN 0.67

Износот
Залиха

Направено од здрав не'рѓосувачки челик, обезбедува екстремна цврстина спречувајќи проблем со свиткување и лизгање. Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : клуч, отворач, клипер за нокти : - Мултифункционален клипер за нокти : Сечење на нокти, отворање на шишиња, пристап до ланецот на клучеви. Материјал : Овие врвни клипери за нокти се изработени од звучни метални прецизни лопати и лост против лизгање, кои се силни. Освен готови производи, можете да ги прилагодите и производите со вашите врвни идеи во Diy Thinker.; - Цврст не'рѓосувачки челик : Овозможува екстремна цврстина спречувајќи свиткување и лизгање, лесен за чистење. Количина на пакувања : 1 x клиперски клипи за нокти : клипери за нокти, цитат, клуч, здраво, отворач за шишиња, свет, стилизирање на автомобили, јазик, клучен прстен, украински, клуч за подароци, мултифункционално нокти Клипер не само што е совршена алатка за нокти за себе, туку и сладок подарок за вашите семејства и пријатели за да имаат одлично искуство за сечење на ноктите. Телото и лопатките на Клипер се обликувани и се со големина специјално за да ги исечете ноктите со оптимална точност. Силни, прецизни сечила во форма и лесни за чистење.; - Сечилата се обликуваат и се со големина специјално за да ги исечете ноктите со оптимална точност. Сечила и рачка против лизгање, кои се силни. Карактеристики : - Мултифункционален клипер за нокти : Сечење на нокти, отворање на шишиња, пристап до синџирот на клучеви. Карактеристики : - Мултифункционален клипер за нокти : Сечење на нокти, отворање на шишиња, пристап до синџирот на клучеви. Ако наидете на интересни идеи, можете слободно да контактирате со нас и да го започнете вашиот дизајн.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.00

Тие се отпорни на корозија, без оцрнување и имаат висока завршница на огледалото.Тие се отпорни на короз

DEN 1.00

ТЕШКИПремиум одделение ултра остри нерѓосувачки челик ножеви УНИВЕРЗАЛНИТЕ РАЧКИРачки ги сместуваат �

DEN 2.67

Модел : прилагодени ножици Материјал : Алуминиумска легура од не'рѓосувачки челик Користете : За домашна

DEN 2.00

Сет од 50 ножици на Метзенбаум 11 ”директен не'рѓосувачки челик Направено од не'рѓосувачки челик Одличен

DEN 2.00

Професионална фризура, полирана површина, отпорна на абење, педантна изработка, добра острина, умерена �

DEN 2.00

Име на производот : комплет за шиење; материјал : памук, пластика, метал; бои на навој : 10 типови; Големина �

DEN 1.33

Тоа е добар избор на подарок за деца и интересна алатка за децата да DIY занаети за хартија или да ја заврш

DEN 0.67

Боја : Голема Големина Број на модел : ДИЏЕЈ Материјал : Високо Јаглероден Челик Тип : Рака Алатка Делови..

DEN 544.00

Совршен за употреба дома или салон Удобно за употреба : Рачката на палецот е пократка од рачката на прст�

DEN 3.00

100% нерѓосувачки челик Овие професионални ножици за коса и крзно се произведени од ' рѓа, калено високо к�

DEN 191.84

Полиестер Материјал за миење Материјал : 98% полиестер +2% спандекс Една големина најмногу се вклопува : Од

DEN 2.33

Модел : Моќни ножици Материјал : Не'рѓосувачки челик / апс Користете : за домашна кујна Големина : 17580мм Бо�

DEN 0.67

Освен готови производи, можете да ги прилагодите и производите со вашите врвни идеи во Diy Thinker Силни, пре�

DEN 2.67

Ножеви од нерѓосувачки челик обликувани на издржливи пластични рачки со меки рачки за преклопување...

DEN 444.16

НАЈПРОДАВАНИ НОЖИЦИ : овие ножици за чешлање кучиња Кенчии скорпија се нашите најпродавани ножици за че

DEN 2.00

Совршени ножици за отстранување на еден бод Излезено сечило се лизга под една нишка за брзо и чисто исеч

DEN 415.84

Материјал : овие врвни Машинки за Нокти се изработени од звучни метални прецизни сечила и рачка против л

DEN 1017.60

Големина : 3,7 см x 5,8 см (1,5 инчи x 2,3 инчи) Класификација : клипери за нокти, секач, ножици Функција : Мултифун

DEN 415.84

Големина : 3,2 см x 5,8 см (1 инч x 2 инчи) Класификација : клуч, отворач, клипер за нокти : Мултифункционален кл�

DEN 639.84

Дизајнот на пригушувачот со висок скок на крајот на рачката го намалува металниот шум и триењето на нож�

DEN 3472.00

Комплетен сет, удобен и практичен.Практична и практична, педантна изработка, дома.Професионална фризур�

DEN 2.33

Овие микро врвови се изградени со пролет, така што тие автоматски се отвораат без да морате да ја заврши�

DEN 2.67

Овој сет вклучува 4,0", 5,0", 5,5" ножици за директно сечење,ножици за разредување од 5,0", еден чешел,една крпа, �

DEN 2.00

Заоблени нерѓосувачки челик хемостат со заклучување крцкалка Дозволете негувателите да го отстранат в

DEN 2.67

Функција : Мултифункционален клипер за нокти : Сечење на ноктите, отворање на шишиња, пристап до синџиро�

DEN 3.00

Идеално за додавање на декоративен раб на домашни картички, страници за записи, колажи и многу повеќе...